Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wiza indyjska dla obywateli Niemiec, USA, Izraela, Republiki Południowej Afryki i Polski

komunikat prasowy

Opublikowano 8 czerwca 2023 r

Wiza indyjska dla obywateli Niemiec

Obywatele niemieccy mogą ubiegać się o wizę do Indii przez Internet od 2014 r. Rząd Indii stworzył system składania wniosków o wizę turystyczną dla obywateli 169 różnych krajów, w tym Niemiec. Ten internetowy proces ubiegania się o wizę do Indii nie wymaga żadnych dokumentów. E-Visa do Indii jest zdecydowanie najskuteczniejszym i najłatwiejszym sposobem uzyskania przez obywateli niemieckich e-Visy turystycznej, e-Visy biznesowej lub e-Visy medycznej. Turystyczna e-Visa: Wielokrotna wiza turystyczna, która pozwala na pobyt do 90 dni przy każdym wjeździe i jest ważna przez rok od daty zatwierdzenia. Dostępna jest również podwójna wiza turystyczna z maksymalnym pobytem 30 dni. Biznesowa e-Visa – dostępna w przypadku działalności biznesowej, takiej jak uczestnictwo w spotkaniach i konferencjach, zatrudnianie pracowników lub podpisywanie kontaktów w Indiach. Wiza wielokrotnego wjazdu, która pozwala na pełny pobyt wynoszący 180 dni i jest ważna przez rok od daty wydania. Obywatele niemieccy podróżujący do Indii muszą spełnić wymagania wjazdowe tego kraju, w tym ważną wizę. System aplikacji pozwala niemieckim podróżnikom licencjonować wizytę w Indiach w zaciszu własnego domu. Cały proces ubiegania się o wizę indyjską z Niemiec można przeprowadzić online.

Dokumenty wymagane do uzyskania wizy indyjskiej dla obywateli niemieckich

 • Paszport: Aby Twój dokument podróży mógł zostać przetworzony, Twój dokument musi być ważny przez co najmniej sześć miesięcy. Wnioskodawcy będą musieli przedłożyć kolorową zeskanowaną kopię stron swojego paszportu osobistego
 • Zdjęcie cyfrowe: Należy przedstawić zdjęcie paszportowe. Muszą one być zgodne z oficjalnymi przepisami.
 • Adres e-mail: Adres e-mail jest wymagany do potwierdzenia e-Visy.
 • Metoda płatności: Aby uiścić opłatę za e-wizę, możesz użyć karty debetowej lub kredytowej.

Indyjska wiza pracownicza dla obywateli USA

Podróże służbowe stały się normą w dzisiejszym środowisku. Powszechna jest również współpraca międzynarodowa, co zaowocowało w ostatnich latach wzrostem liczby wniosków o wizę e-biznesową. Jako obywatel USA ubieganie się o biznesową e-Visę do Indii jest proste. Obywatele USA, którzy planują podróż handlową lub służbową do Indii, muszą ubiegać się o indyjską wizę biznesową. Na szczęście wiele krajów, w tym Indie, zakończyło ten proces online. Od 2014 r. rząd Indii udostępnia online formularz wniosku o wizę do Indii dla obywateli USA. Obywatele ponad 169 krajów mogą teraz ubiegać się o e-wizę do Indii. E-Visa do Indii ułatwiła życie wszystkim podróżującym służbowo. Biznesowa e-Visa do Indii jest dokumentem wydawanym przez rząd, który umożliwia wjazd do Indii i podróżowanie po Indiach w celu prowadzenia działalności biznesowej, takiej jak uczestnictwo w spotkaniach biznesowych/technicznych, wystawach i targach. Indyjska wiza e-biznesowa to wiza wielokrotnego wjazdu, która zapewnia łączny pobyt 180 dni od daty pierwszego wjazdu do kraju. Indyjska wiza e-biznesowa jest ważna przez rok od daty wydania. eVisa do Indii ułatwiła życie wszystkim osobom podróżującym służbowo. Jako obywatel USA bardzo łatwo jest ubiegać się o e-wizę biznesową do Indii. Teraz możesz zrobić wszystko z domu lub biura za pomocą jednej aplikacji online.

READ  Aubrey Global Emerging Markets Opportunities Fund poszukuje dochodowych trendów w rozwijających się regionach

Jakie są wymagania dotyczące indyjskiej wizy pracowniczej?

 • Kopia paszportu w formacie PDF.
 • Cyfrowe zdjęcie paszportowe w formacie JPEG.
 • Kopia wizytówki w formacie PDF.
 • Karta kredytowa/debetowa do uiszczenia opłaty za e-Visę.
 • List z zaproszeniem biznesowym
 • Ważny adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej

Wiza indyjska dla obywateli RPA

Branża turystyczna w Indiach szybko się rozwija, a rząd szuka sposobów na jej rozszerzenie. W rezultacie rząd Indii wprowadził indyjską e-Visę, aby zachęcić podróżnych z całego świata do odwiedzenia Indii. Obywatele Republiki Południowej Afryki mogą ubiegać się o wizę indyjską drogą elektroniczną od 2014 r. Goście z Republiki Południowej Afryki mogą odwiedzić Indie, uzyskując indyjską e-wizę. Obecnie obywatele 169 krajów mogą ubiegać się o indyjską e-Visę i ją otrzymać. Rodzaj potrzebnej e-Visy zależy od celu Twojej wizyty. Odwiedzający, którzy chcą odwiedzić kraj w celach turystycznych, muszą uzyskać indyjską wizę e-turystyczną. Turystyczna e-Visa umożliwia odwiedzającym pobyt w Indiach do 30 dni od daty jej przyjęcia. Ten typ zawiera jeden wpis i nie można go zmaksymalizować. Biznesowa e-Visa do Indii jest wymagana, jeśli odwiedzasz Indie w celach biznesowych. Z wizą e-biznesową możesz przebywać w Indiach przez 365 dni z wieloma wjazdami. Jednak ten rodzaj wizy nie pozwala na pobyt dłuższy niż 180 dni na raz. Jeśli podróżny odwiedza kraj w celu leczenia, musi ubiegać się o elektroniczną wizę medyczną. Elektroniczna wiza medyczna: Pobyt w Indiach przez okres 60 dni od daty wjazdu do Indii z potrójnym wjazdem. Ubieganie się o e-Visę do Indii jest bardzo prostym procesem, który można wypełnić online i oszczędza podróżnym kłopotów związanych z udawaniem się do lokalnej ambasady lub konsulatu w celu ubiegania się o wizę.

Jakie rodzaje wiz mogę otrzymać?

 • Turystyczna wiza elektroniczna.
 • e-wiza dla biznesu.
 • e-wiza medyczna.
READ  CHTF 2021 prezentuje wiodące rozwiązania high-tech

Dokumenty wymagane dla obywateli Republiki Południowej Afryki

 • Wszyscy podróżni muszą posiadać paszport ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty przybycia do Indii
 • Ważna metoda płatności (taka jak karta debetowa/kredytowa) do uiszczenia opłaty za e-wizę.
 • Twoje cyfrowe zdjęcie (musi być zrobione niedawno, nie może wykonywać żadnych gestów i musi mieć białe tło).
 • Ważny adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej.

Wiza indyjska dla obywateli Izraela

Od 2014 r. rząd Indii udostępnia wizy indyjskie obywatelom Izraela przez Internet. Obywatele 169 krajów mogą teraz ubiegać się o wizę do Indii przez Internet. Przyjazdy turystów do Indii dramatycznie wzrosły w ostatnich latach, szczególnie po wprowadzeniu indyjskiej e-Visy w 2015 r. Posiadacze paszportów izraelskich są zobowiązani do uzyskania e-Visy, aby udać się do Indii. Wiza turystyczna do Indii umożliwia Izraelczykom wyjazd do Indii w celu odwiedzenia przyjaciół i rodziny oraz wzięcia udziału w zajęciach, takich jak rekolekcje jogi. India e-Business Visa umożliwia sprzedaż, spotkania biznesowe, rekrutację i inne działania związane z biznesem. Wreszcie indyjska wiza e-medyczna umożliwia uzyskanie opieki medycznej w Indiach. Trzy rodzaje wiz indyjskich dla obywateli Izraela mają różne okresy ważności, a dozwolona liczba wjazdów to: Turystyczna e-Visa: podwójny wjazd na okres do 90 dni z ważnością jednego roku. Wiza e-biznesowa: podwójny wjazd na maksymalnie 180 dni z rocznym okresem ważności. Elektroniczna wiza medyczna: potrójny wjazd na maksymalnie 60 dni. Dzięki eVisa do Indii proces ubiegania się o wizę dla obywateli Izraela i innych kwalifikujących się krajów został znacznie uproszczony, ponieważ wszystkie dokumenty można składać online.

Rodzaje wiz elektronicznych dla obywateli Izraela

 • Turystyczna wiza elektroniczna
 • e-wiza dla biznesu
 • e-wiza medyczna

Dokumenty wymagane dla obywateli Izraela

 • Ich izraelski paszport, ważny przez co najmniej sześć miesięcy od daty wjazdu do Indii
 • Ważny adres e-mail, na który zostanie wysłana indyjska e-Visa
 • Karta kredytowa lub debetowa do uiszczenia opłaty za e-Visę
 • Cyfrowa kopia strony biograficznej paszportu
 • Niedawne kolorowe zdjęcie izraelskiego podróżnika, podobne do paszportu

Wiza indyjska dla obywateli polskich

READ  Dlaczego małe firmy są ważne w Danbury: usługa sprzątania DaSilva

Rząd Indii podjął kroki w celu ułatwienia wjazdu turystów do kraju. Od 2014 r. rząd Indii wprowadził internetowy formularz wniosku o wizę indyjską dla Polaków. Jednym z takich środków jest przyjęcie elektronicznych przepustek podróżnych, które pozwolą odwiedzającym ze 169 krajów uzyskać wizy do Indii za pośrednictwem indyjskiej e-Visy. Polacy mogą ubiegać się o jedną z wielu indyjskich e-wiz, jeśli chcą odwiedzić Indie w celach wypoczynkowych, biznesowych lub medycznych. Turystyczna e-Visa – Wiza, która pozwala na wjazd do Indii w celach turystycznych lub wizyty. W ramach tej kategorii możesz wjechać do Indii raz i pozostać do 30 dni. Wiza e-biznesowa – wymagana dla każdej firmy lub działalności biznesowej w Indiach. Ten typ pozwala na pobyt w Indiach do jednego roku (365 dni) oraz kilkukrotne przyjazdy i wyjazdy, przy czym każdy pobyt nie przekracza 180 dni. Elektroniczna wiza medyczna – jeśli chcesz podróżować do Indii w celu leczenia, w tym fizjoterapii jogi, możesz wybrać ten rodzaj e-wizy, ponieważ pozwala ona na pobyt do 60 dni, a co najważniejsze, możesz wjechać i wyjechać trzykrotnie z góry. Ta wiza do Indii pozwala podróżnym z Polski i innych krajów na krótki pobyt w Indiach. Proces ubiegania się o e-wizę do Indii jest łatwy, ponieważ odbywa się całkowicie online. Innymi słowy, podróżni oszczędzają sobie podróży do lokalnej ambasady lub konsulatu w celu ubiegania się o wizę indyjską.

Wymagania dotyczące indyjskiej wizy elektronicznej dla obywateli polskich

 • Posiadanie paszportu ważnego przez co najmniej 6 miesięcy od daty przybycia podróżnego do Indii
 • Obecność co najmniej dwóch pustych stron w paszporcie, na których można umieścić stemple wjazdowe i wyjazdowe
 • Ważny adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej.
 • Możesz użyć PayPal lub karty debetowej/kredytowej, aby móc uiścić opłatę wizową.
 • Podróżni muszą również posiadać bilet powrotny lub kartę pokładową, aby móc dalej ubiegać się o e-Visę
 • Posiadacze paszportów dyplomatycznych i międzynarodowych dokumentów podróży nie mogą ubiegać się o wizę elektroniczną do Indii

Połączenie z mediami
Nazwa firmy: Indyjski urzędnik
osoba kontaktowa: Jinto Perathu Vendango
e-mail: Wyślij e-mail
telefon: +1 213-617-6700
Tytuł:350 S Grand Ave 1700
miasto: Los Angeles
naród: Zjednoczone państwo
strona internetowa: www.indian-visa-online.com