Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wiza indyjska dla obywateli Izraela, Polski, Rosji, Singapuru i Finlandii

Wiza indyjska dla obywateli Izraela, Polski, Rosji, Singapuru i Finlandii

komunikat prasowy

Opublikowano 31 stycznia 2023 r

Wiza indyjska dla obywateli Izraela

Indie odnotowują stały wzrost liczby przyjazdów turystów w ostatnich latach, zwłaszcza od 2015 r. po uruchomieniu indyjskiej e-Visy. Posiadacze paszportów izraelskich potrzebują e-Visy, aby podróżować do Indii. Wiza indyjska dla obywateli Izraela jest dostępna jako internetowy formularz wniosku rządu Indii od 2014 r. Wiza online do Indii jest obecnie dostępna dla obywateli 169 krajów. Wiza turystyczna do Indii pozwala izraelskim podróżnikom uczestniczyć w zajęciach turystycznych, odwiedzać przyjaciół lub rodzinę lub brać udział w zajęciach, takich jak rekolekcje jogi. India e-Business Visa umożliwia takie działania jak sprzedaż, spotkania biznesowe, rekrutacja i inne podobne działania biznesowe. Wreszcie indyjska wiza e-medyczna pozwala na otrzymanie opieki medycznej w Indiach. Trzy rodzaje wiz indyjskich dla obywateli Izraela mają różne okresy ważności, a dozwolona liczba wjazdów to: Turystyczna e-Visa: podwójny wjazd na okres do 90 dni z ważnością jednego roku. Wiza e-biznesowa: podwójny wjazd na maksymalnie 180 dni z rocznym okresem ważności. Elektroniczna wiza medyczna: potrójny wjazd na maksymalnie 60 dni. Dzięki eVisa do Indii proces ubiegania się o wizę dla obywateli Izraela i innych kwalifikujących się krajów został znacznie uproszczony, ponieważ wszystkie dokumenty można składać online.

Rodzaje wiz elektronicznych dla obywateli Izraela

 • Turystyczna wiza elektroniczna
 • e-wiza dla biznesu
 • e-wiza medyczna

Jakich dokumentów potrzebują obywatele Izraela, aby otrzymać wizę indyjską?

 • Paszport izraelski, ważny przez co najmniej sześć miesięcy od daty wjazdu do Indii
 • Ważny adres e-mail, na który zostanie wysłana indyjska e-Visa
 • Karta kredytowa lub debetowa do uiszczenia opłaty za e-Visę
 • Cyfrowa kopia strony biograficznej paszportu
 • Niedawne kolorowe zdjęcie izraelskiego podróżnika, podobne do paszportu

Wiza indyjska dla obywateli polskich

Indie to jeden z najpopularniejszych kierunków podróży w Azji Południowej. Miliony turystów przyjeżdżają z całego świata, aby poznać kulturę, kuchnię i atrakcje tego kraju. Wiza indyjska dla obywateli polskich jest dostępna od 2014 r. jako internetowy formularz wniosku rządu Indii. Rząd Indii podjął działania mające na celu ułatwienie podróżowania do kraju w celach turystycznych. Jednym z takich środków jest wprowadzenie elektronicznych karnetów podróżnych, które pozwolą podróżnym ze 169 krajów na całym świecie uzyskać wizy z całego świata, aby odwiedzić kraj za pomocą indyjskiej e-Visy. Istnieją różne rodzaje indyjskich e-wiz, o które obywatele polscy mogą ubiegać się, aby odwiedzić Indie w określonych celach: rekreacyjnych, biznesowych lub medycznych. Ta wiza do Indii pozwala podróżnym z Polski i innych krajów na krótki pobyt w Indiach. Proces ubiegania się o e-wizę do Indii jest łatwy, ponieważ odbywa się całkowicie online. Innymi słowy, podróżni oszczędzają sobie podróży do lokalnej ambasady lub konsulatu w celu ubiegania się o wizę indyjską.

READ  Kiplinger Personal Finance: po polsku i chroń swoją równowagę | Wiadomości biznesowe

Wymagania dotyczące indyjskiej wizy elektronicznej dla obywateli polskich

 • Posiadanie paszportu ważnego przez co najmniej 6 miesięcy od daty przybycia podróżnego do Indii
 • Obecność co najmniej dwóch pustych stron w paszporcie, na których można umieścić stemple wjazdu i wyjazdu
 • Ważny adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej.
 • Możesz użyć PayPal lub karty debetowej/kredytowej, aby móc uiścić opłatę wizową.
 • Podróżny musi mieć przy sobie wizę e-turystyczną przez cały czas pobytu w Indiach
 • Podczas ubiegania się o e-Visę podróżni muszą również posiadać bilet powrotny lub bilet na dalszą podróż
 • Posiadacze paszportów dyplomatycznych i międzynarodowych dokumentów podróży nie mogą ubiegać się o wizę elektroniczną do Indii

Wiza indyjska dla obywateli rosyjskich

Niezależnie od tego, czy odwiedzają Indie w celach wypoczynkowych, biznesowych czy medycznych, podróżni z Rosji potrzebują wizy indyjskiej przed wjazdem do kraju. Obywatele rosyjscy mogą ubiegać się o jeden z trzech rodzajów indyjskich e-wiz, w zależności od celu ich wizyty. Odkąd w 2014 r. Indie przeniosły proces ubiegania się o wizę online, proces ubiegania się o indyjską e-wizę stał się znacznie prostszy. Obywatele 169 krajów mogą teraz ubiegać się o eTA i nie wymaga to długich wizyt w ambasadzie Indii. Dla turystów, którzy chcą zobaczyć się z rodziną lub zwiedzić zabytki, turystyczna e-Visa pozwala na pobyt w kraju do 90 dni. Dla osób podróżujących służbowo wiza e-Business umożliwia pobyt w Indiach do 180 dni. A dla każdego, kto szuka leczenia w Indiach, e-Visa medyczna oferuje 60-dniowy pobyt do 3 razy dla obywateli Rosji. Gdy wnioskodawcy zdecydują się na wizę, która najlepiej odpowiada ich potrzebom, wszystko, co muszą zrobić, to wypełnić formularz indyjskiej e-Visy. Proces składania wniosku jest całkowicie online, łatwy do wypełnienia i można go wypełnić i przesłać w ciągu 30 minut.

READ  Deficyt Polski w 2024 r. będzie wysoki, ale nowy rząd ogranicza obietnice wyborcze | Muzyka pop

Dokumenty wymagane dla obywateli Rosji

 • Paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty wyjazdu wraz ze skanem strony CV
 • Szczegóły miejsca pobytu w Indiach, szczegóły dotyczące wjazdu i wyjazdu
 • Zeskanowane zdjęcie paszportowe w kolorze na białym tle
 • Ważny adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej.
 • Możesz użyć karty kredytowej lub debetowej, aby uiścić opłatę wizową.

Wiza indyjska dla obywateli Singapuru

Ambasada Indii ułatwiła i przyspieszyła proces wizowy dla obywateli Singapuru za pomocą systemu e-Visa. System e-Visa może być również stosowany w przypadku krótkich podróży medycznych i służbowych. Obywatele Singapuru potrzebują wizy, aby wjechać do Indii. Wiza indyjska dla obywateli Singapuru jest dostępna jako internetowy formularz wniosku rządu Indii od 2014 roku. Jako Singapurczyk możesz wybrać odpowiedni rodzaj e-Visy z poniższej listy: e-Visa – nadaje się do podróży do Indii i może przebywać w Indiach do 30 dni Od daty przyjazdu z tylko jednym wjazdem. Ten rodzaj wizy nie podlega przedłużeniu ani przeniesieniu. Wiza e-biznesowa: jest używana do celów biznesowych i komercyjnych, ale nie jest legalna w przypadku zatrudnienia. Możesz przebywać w Indiach łącznie przez 365 dni od daty przyznania nagrody z wieloma wpisami z wyprzedzeniem. za każdy okres pobytu. Elektroniczna wiza medyczna: wykorzystywana do celów leczenia, w tym zajęć jogi i fizjoterapii, jest ważna przez 60 dni od daty pierwszego przyjazdu iw tym okresie masz pozwolenie na wjazd i wyjazd jeszcze dwa razy. Maksymalna długość pobytu w Indiach to 90 dni. Po wydaniu e-Visy obywatele Singapuru mają 120 dni na podróż do Indii. Musisz zabrać ze sobą dokument do kraju. Dokument działa jak wiza stemplowana w paszporcie. System umożliwia cały proces ubiegania się o wizę do Indii dla obywateli Singapuru online. Zasadniczo wnioskodawcy otrzymają odpowiedź z ambasady dotyczącą ich wizy w ciągu dwóch dni roboczych od złożenia wniosku wizowego.

Jakich dokumentów potrzebują Singapurczycy, aby otrzymać wizę indyjską?

 • Zdjęcie wnioskodawcy: Zdjęcie musi być profesjonalne.
 • Zeskanuj dane osobowe paszportu: Oznacza to, że musisz zeskanować stronę informacyjną. Nie musisz skanować całego paszportu.
 • Kopia wizytówki: Można ją zeskanować lub zrobić zdjęcie wizytówki.
 • Prawidłowy adres e-mail: Jest to ważne, aby otrzymać dokument.
 • Metody płatności: Może to być karta kredytowa/debetowa lub zwykłe konto PayPal.
READ  Polska zabiega o izraelski hi-tech obietnicą rynku UE

Wiza indyjska dla obywateli Finlandii

Indie to jeden z najpopularniejszych kierunków podróży. W rezultacie, aby ułatwić wjazd turystom z całego świata, w tym obywatelom Finlandii, rząd Indii wprowadził w 2014 roku elektroniczne zezwolenie na podróż, powszechnie znane jako indyjska e-Visa. Finlandia należy do 169 krajów, których obywatele mogą ubiegać się o e-Visę do Indii. Elektroniczna wiza do Indii umożliwia podróżnym wjazd do kraju na krótkie okresy w celach turystycznych, w celu odwiedzenia przyjaciół i rodziny, w celu krótkotrwałego leczenia oraz w celach biznesowych. Finowie mogą ubiegać się o wszystkie rodzaje e-wiz: wizę turystyczną, wizę pracowniczą i wizę medyczną. W przypadku większości krajów turystyczna e-Visa pozwala na pobyt w Indiach maksymalnie przez 90 dni. Wiza turystyczna umożliwia podwójny wjazd do kraju. E-Visa jest ważna przez rok lub do upływu 90 dni. Obywatele fińscy mogą ubiegać się o turystyczną e-wizę w ciągu maksymalnie jednego roku. Wiza e-biznesowa: Ta wiza umożliwia wjazd do Indii w celach biznesowych i handlowych. Z tym typem możesz przebywać w Indiach do 365 dni od daty przyznania i wielokrotnych wpisów, każdy pobyt nieprzekraczający 180 dni. E-Visa medyczna – wykorzystywana do leczenia w Indiach. Ten rodzaj e-Visy umożliwia pobyt w Indiach do 60 dni od daty pierwszego wjazdu i wjazd do Indii jeszcze dwa razy w ciągu tych 60 dni. E-Visa jest łatwa do złożenia i nie wymaga wizyty w ambasadzie lub konsulacie, ponieważ jest to proces całkowicie online. Wszyscy kandydaci z Finlandii wymagają stabilnego połączenia internetowego i wymaganych dokumentów.

Dokumenty wymagane dla obywatela fińskiego

 • Paszport ważny przez co najmniej sześć miesięcy od daty wjazdu do Indii
 • Adres e-mail do otrzymywania e-Visy w ich skrzynce odbiorczej.
 • Do uiszczenia opłaty za e-wizę można użyć karty kredytowej lub debetowej.
 • Cyfrowa kopia strony biograficznej paszportu
 • Najnowsze kolorowe zdjęcie w stylu paszportowym
 • Karta szczepień przeciwko żółtej febrze (jeśli jest dostępna)

Połączenie z mediami
Nazwa firmy: indyjski urzędnik
osoba kontaktowa: Jinto Perathu Vendango
e-mail: Wyślij e-mail
Telefon: +1 213-617-6700
Tabuk:350 S Grand Ave 1700
Miasto: Los Angeles
naród: Zjednoczone państwo
strona internetowa: www.india-visa-online.org/ha/visa/