Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wiza indyjska dla obywateli Irlandii, Polski, Danii i Brazylii

Wiza indyjska dla obywateli Irlandii

Wiza indyjska dla obywateli Irlandii jest dostępna jako formularz wniosku online w rządzie Indii od 2014 roku. Obywatele Irlandii, a także obywatele 166 innych narodowości, muszą złożyć wniosek o indyjską e-Visę przed podróżą do Indii. W zależności od celu wizyty istnieją obecnie 3 główne kategorie e-Vis. Ta wiza indyjska pozwala podróżnym z Irlandii i innych krajów odwiedzić Indie na krótkie pobyty od 30, 90 do 180 dni na wizytę, w zależności od celu wizyty. Indyjska wiza turystyczna dla obywateli Irlandii jest ważna przez rok. Posiadacze tego typu wizy mogą wjechać dwukrotnie na pobyt 90 dni każdy w okresie ważności.

Dokumenty wymagane do uzyskania wizy indyjskiej dla obywateli Irlandii

 • Ważny paszport, którego ważność pozostała co najmniej 6 miesięcy od planowanej daty przyjazdu
 • Czytelna strona CV zeskanowana z paszportu zawierająca dane osobowe (data urodzenia, imię i nazwisko, data ważności, narodowość) oraz zdjęcie
 • Najnowsze zdjęcie frontonu z białym tłem
 • Do uiszczenia opłaty wizowej możesz użyć karty kredytowej lub debetowej
 • Prawidłowy adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej.

Wiza indyjska dla obywateli Brazylii

Wiza indyjska dla obywateli Brazylii jest dostępna w elektronicznym formularzu wniosku od 2014 roku. Obecnie ponad 150 krajów, w tym Brazylia, kwalifikuje się do indyjskiej e-Visy. India Tourist e-Visa to specjalny dokument wprowadzony przez rząd tego kraju, aby umożliwić niektórym obywatelom prawidłowe wjazd na granicę i podróżowanie po kraju. Jest to elektroniczny proces składania wniosków o wizę indyjską online dla mieszkańców Brazylii. E-Visa do Indii to oficjalny dokument, który umożliwia mieszkańcom i obywatelom Brazylii wjazd i podróż do Indii w celach turystycznych, turystycznych itp. W ten sposób podróżni nie muszą płacić kosztów podróży do ambasad ani napotykać wielu przeszkód w uzyskaniu wizy.

READ  Klarna mówi „Cześć!” Do Polski przez "Płatność w 30 dni"

Jakie dokumenty muszę złożyć?

 • Paszport ważny co najmniej sześć miesięcy w momencie składania wniosku
 • Wymagany jest bilet powrotny plus wystarczające środki na utrzymanie się na czas podróży
 • Najnowsze zdjęcie frontonu z białym tłem.
 • Zeskanuj stronę paszportu zawierającą dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, narodowość, data urodzenia, data ważności i inne ważne dane osobowe
 • Metody płatności – Możesz użyć karty kredytowej lub debetowej, a ponieważ PayPal stał się bardzo popularny, możesz z nich również korzystać.

Wiza indyjska dla obywateli Danii

W 2014 roku rząd Indii wprowadził elektroniczny system zezwoleń na podróż, który jest obecnie dostępny dla obywateli 166 krajów na całym świecie. Podróżujący z Danii mogą ubiegać się o jeden z kilku rodzajów indyjskich e-wiz, z których każda jest dostosowana do konkretnych potrzeb podróżnego. Indyjska e-Visa to dokument wydany przez rząd Indii, który umożliwia niektórym obywatelom wjazd na granicę. Możesz ubiegać się o to w dowolnym momencie, jeśli podróżujesz w celach turystycznych, biznesowych lub medycznych. Ten nowy system umożliwia obywatelom tych krajów uzyskanie indyjskiej e-Visy online bez konieczności udawania się do lokalnej ambasady lub konsulatu Indii.

Jakie są wymagania dotyczące tej e-wizy?

 • Paszport – Bez problemu uzyskasz paszport, a jeśli już go posiadasz, upewnij się, że jest on nadal ważny. Dla pewności spójrz na datę ważności.
 • Zdjęcie cyfrowe — zaleca się, aby zdjęcie było aktualne. Gesty twarzy są niedozwolone, tło musi być białe.
 • Zeskanuj stronę z informacjami paszportowymi
 • Płatność — możesz korzystać z wielu metod płatności. Oprócz korzystania z karty kredytowej lub debetowej, PayPal jest również akceptowany, ponieważ jest teraz bardzo popularny.
 • Kopia wizytówki i listu z zaproszeniem – ten wymóg dotyczy osób, które chcą wyjechać do Indii w celu pracy i muszą ubiegać się o indyjską e-wizę biznesową.
 • Pismo ze szpitala w Indiach – Jest to ważne dla osób ubiegających się o indyjską wizę medyczną w formie elektronicznej.
READ  Hindus, który był maltretowany na tle rasowym w Polsce, nazwał „pasożytem” i powiedział „wróć do swojego kraju”

Wiza indyjska dla obywateli polskich

Wiza indyjska dla obywateli polskich jest dostępna w formie internetowego formularza wniosku Rządu Indii od 2014 roku. Obywatele Polski są zobowiązani do ubiegania się o wizę indyjską przed przyjazdem do kraju. Istnieją różne rodzaje indyjskich e-wiz, o które obywatele polscy mogą ubiegać się w celu odwiedzenia Indii w zależności od konkretnych powodów: przyjemności, powodów biznesowych lub medycznych. Ta wiza indyjska pozwala podróżnym z Polski i innych krajów na krótkie wizyty w Indiach.

Wymagania dotyczące indyjskiej e-Vis dla obywateli polskich

 • Posiadanie paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty przybycia podróżnego do Indii
 • Obecność co najmniej dwóch pustych stron w paszporcie, na których można umieścić stemple wjazdowe i wyjazdowe
 • Indyjska wiza e-turystyczna jest ważna przez 90 dni, jeśli została zatwierdzona
 • Podróżny musi posiadać wizę e-turystyczną przez cały czas pobytu w Indiach
 • Podczas ubiegania się o e-wizę podróżni muszą również posiadać bilet powrotny lub bilet w przód
 • Posiadacze paszportów dyplomatycznych i międzynarodowych dokumentów podróży nie mogą ubiegać się o indyjską e-wizę
 • Podróżni mogą ubiegać się o wizę e-turystyczną maksymalnie dwa razy w danym roku

Połączenie z mediami
Nazwa firmy: INDYJSKA EVISA
osoba kontaktowa: Magfort Thomas Caitlin
E-mail: Wyślij e-mail
telefon: +81 3-7798-4000
Tabuk:55 Minamizabu
Miasto: Miasto Minato
naród: Japonia
stronie internetowej: www.indiavisa-online.org/ja/visa/