Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wiza indyjska dla Albańczyków, Boliwijczyków, Duńczyków i Polaków

Wiza indyjska dla Albańczyków, Boliwijczyków, Duńczyków i Polaków

Wiza indyjska dla obywateli Albanii

Wiza indyjska dla obywateli Albanii jest dostępna jako formularz wniosku online od rządu Indii od 2014 roku. Ta indyjska wiza umożliwia podróżnym z Albanii i innych krajów odwiedzanie Indii na krótkie okresy. Te krótkie pobyty wahają się od 30, 90 i 180 dni na wizytę w zależności od celu wizyty. Uzyskanie indyjskiej wizy dla Albańczyków stało się wygodniejsze niż kiedykolwiek. Kiedyś trzeba było udać się do ambasady indyjskiej, aby uzyskać ten dokument, ale teraz możesz zrobić wszystko w zaciszu własnego domu. Wszystko, co musisz zrobić, to użyć komputera lub smartfona, połączyć się z Wi-Fi i złożyć wniosek o e-Visę do Indii w ciągu kilku minut.

Jakie są wymagania dotyczące uzyskania wizy indyjskiej z Albanii?

 • Paszport ważny 6 miesięcy
 • nowe zdjęcie
 • Ważny adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej.
 • Możesz użyć PayPal lub karty debetowej/kredytowej, aby móc uiścić opłatę wizową.

Wiza indyjska dla obywateli Boliwii

Wszyscy wiemy, że Indie to bardzo turystyczny kraj. Można tam wiele zrobić i nie wszystko ma związek z Taj Mahal. Delektowanie się pysznymi daniami, takimi jak kurczak tandoori, jest koniecznością i nie można przegapić zwiedzania okolic rzeki Gange. Jak widać, ten kraj ma długą listę zadań. Każdy obywatel Boliwii, który chce odwiedzić Indie, musi przede wszystkim uzyskać zgodę na wizę z Indii. Wiza indyjska dla obywateli Boliwii jest dostępna jako formularz wniosku online od rządu Indii od 2014 roku. Jeśli jednak chcesz łatwo i wygodnie wjechać do tego kraju, potrzebujesz e-Visy do Indii, która jest dokumentem elektronicznym dostępnym online . E-Visa do Indii jest oficjalnym dokumentem umożliwiającym mieszkańcom i obywatelom Boliwii wjazd i podróż do Indii w celach turystycznych, związanych z branżą turystyczną itp.

READ  Książę koronny i polski premier dokonali przeglądu stosunków dwustronnych

Dokumenty wymagane do indyjskiej e-Visy

 • Ważny paszport: Musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy.
 • Zdjęcie cyfrowe: To zdjęcie powinno być jak najświeższe. Możesz uzyskać pomoc w spełnieniu tego wymogu dotyczącego zdjęcia w naszym profesjonalnym serwisie paszportowym.
 • Pełny skan strony z informacjami paszportowymi.
 • Opcje płatności: Aby uiścić opłatę za e-wizę, możesz użyć karty kredytowej lub debetowej, a nawet systemu PayPal.
 • Ważny adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej.
 • Kopia wizytówki i zaproszenia: Tylko w przypadku ubiegania się o e-wizę biznesową do Indii.
 • List ze szpitala w Indiach: Jest to konieczne, jeśli chcesz ubiegać się o e-Visę medyczną do Indii.

Wiza indyjska dla obywateli duńskich

Obecnie bardzo łatwo jest uzyskać wizę indyjską dla obywateli Danii. Wiza indyjska dla obywateli Danii jest dostępna jako formularz wniosku online od rządu Indii od 2014 r. W 2014 r. rząd Indii wprowadził elektroniczny system autoryzacji podróży, który jest obecnie dostępny dla obywateli 166 krajów na całym świecie. Indyjska e-Visa to dokument wydawany przez rząd Indii w celu umożliwienia niektórym obywatelom przekraczania granic. Duńscy podróżni mogą ubiegać się o jeden z kilku rodzajów indyjskich e-wiz, z których każdy jest dostosowany do konkretnych potrzeb podróżnego. Możesz ubiegać się o nią w dowolnym momencie, jeśli podróżujesz w celach turystycznych, biznesowych lub medycznych. Ten nowy system umożliwia obywatelom tych krajów uzyskanie indyjskiej e-Visy online bez konieczności udawania się do lokalnej ambasady lub konsulatu Indii.

Jakie są wymagania dotyczące tej e-Visy?

 • Paszport – Nie będziesz miał problemów z uzyskaniem paszportu, a jeśli już go masz, upewnij się, że jest on nadal ważny. Dla pewności spójrz na datę ważności.
 • Zdjęcie cyfrowe — zaleca się, aby zdjęcie było aktualne. Gesty twarzy są niedozwolone, a tło musi być białe.
 • Pełny skan paszportu na stronie informacyjnej
 • Płatność – Możesz skorzystać z wielu metod płatności. Oprócz korzystania z karty kredytowej lub debetowej PayPal jest również akceptowany, ponieważ jest teraz bardzo popularny.
 • Kopia wizytówki i zaproszenia — ten wymóg dotyczy osób, które chcą wyjechać do Indii w celach biznesowych i muszą ubiegać się o biznesową e-wizę do Indii.
 • Pismo ze szpitala w Indiach — dotyczy osób, które ubiegają się o e-Visę medyczną do Indii.
READ  Horizon Petroleum Limited. Ogłasza zakończenie LOI i zapewnia aktualizację

Wiza indyjska dla obywateli polskich

Indie to jeden z najpopularniejszych kierunków podróży w Azji Południowej. Miliony turystów przyjeżdżają z całego świata, aby poznać kulturę, kuchnię i atrakcje tego kraju. Rząd Indii podjął kroki, aby ułatwić ludziom podróżowanie do kraju w celach turystycznych. Jednym z takich środków jest wprowadzenie elektronicznej autoryzacji podróży, która umożliwia podróżnym ze 169 krajów na całym świecie uzyskanie indyjskiej e-Visy umożliwiającej wizytę w tym kraju. Wiza indyjska jest dostępna dla obywateli polskich jako formularz wniosku online od rządu Indii od 2014 r. Istnieją różne rodzaje e-wiz do Indii, o które obywatele polscy mogą ubiegać się o wizytę w Indiach w oparciu o ich konkretne powody: dla przyjemności, w celach biznesowych lub medycznych powody. Ta wiza indyjska umożliwia podróżnym z Polski i innych krajów odwiedzanie Indii na krótkie okresy. Proces ubiegania się o e-wizę do Indii jest łatwy, ponieważ odbywa się całkowicie online. Innymi słowy, loty są zapisywane dla podróżujących do lokalnej ambasady lub konsulatu w celu ubiegania się o wizę indyjską.

Wymagania dotyczące indyjskiej wizy elektronicznej dla obywateli polskich

 • Posiadanie paszportu ważnego przez co najmniej 6 miesięcy od daty przybycia podróżnego do Indii
 • Obecność co najmniej dwóch pustych stron w paszporcie, na których można umieścić stemple wjazdu i wyjazdu
 • Ważny adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej.
 • Możesz użyć PayPal lub karty debetowej/kredytowej, aby móc uiścić opłatę wizową.
 • Podróżny musi mieć przy sobie wizę e-turystyczną przez cały czas pobytu w Indiach
 • Podczas ubiegania się o e-Visę podróżni muszą również posiadać bilet powrotny lub bilet na dalszą podróż
 • Posiadacze paszportów dyplomatycznych i międzynarodowych dokumentów podróży nie mogą ubiegać się o wizę elektroniczną do Indii

Połączenie z mediami
Nazwa firmy: Indyjska EVISA
osoba kontaktowa: Mala skoczyła na Caitlin
E-mail: Wyślij e-mail
telefon: +374 10 545762
Tabuk:Ulica Marszałka Baghramyana 12, Erywań
naród: Armenia
stronie internetowej: www.indiavisa-online.org/hy/visa/

READ  Historia wyhamowania inflacji i ostrożnego optymizmu