Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wirusowy hit dopiero nadszedł!  Wyciągnięte ze Steam przez twórcę z powodu „stresu”

Wirusowy hit dopiero nadszedł! Wyciągnięte ze Steam przez twórcę z powodu „stresu”

Twórca Viral Steam uderzył Tylko w górę! Wyciągnąłem grę ze sklepu ze względu na „stres”.

Tak więc! to intensywna platformówka oparta na fizyce, która stała się popularna w maju po tym, jak wybitni streamerzy i YouTuberzy zaprezentowali swoje często daremne próby dotarcia na szczyt.

W aktualizacji dot para zauważony wcześniej Gry komputerowe NOpis twórcy Only Up! Sam będący samodzielnym programistą powiedział, że nieoczekiwanym sukcesem było jego pierwsze doświadczenie w tworzeniu gier wideo.

Tak więc! Przyznali, że była to „gra, w którą grałem, aby stworzyć i przetestować siebie, i popełniłem wiele błędów”. „Gra wywierała na mnie dużą presję przez te wszystkie miesiące. Teraz chcę ją zostawić za sobą”.

Deweloper, który opublikował Only Up! Na Steamie pod nazwą SCKR Games powiedzieli, że przechodzą do kolejnej gry o kryptonimie Kilth.

Kontynuowali: „Teraz potrzebuję spokoju ducha i uzdrowienia”. „Planuję zrobić sobie przerwę i kontynuować naukę w zakresie projektowania gier, a dzięki nowemu doświadczeniu i wiedzy skierować swoją energię na następną grę o roboczym tytule „Kith” – będzie to nowe doświadczenie i nowa koncepcja charakteryzująca się realizmem, zupełnie inny gatunek i sceneria oraz nacisk na kinematografię.

„Tym razem mam nadzieję, że projekt będzie tworzony przez mały zespół. Jest to projekt wymagający i chcę znacznie poprawić w nim swoje umiejętności projektowania gier.

To nie tylko pierwszy raz! Ściągnięte ze Steama. Pod koniec czerwca gra została usunięta z platformy Valve ze względu na wykorzystanie zasobów chronionych prawem autorskim, ale następnego dnia powróciła z usuniętymi szkodliwymi zasobami.

Wydaje się, że jest to powracający problem. W Zaktualizowano 5 lipcaDeweloper powiedział, że zasób „Anime Girl” „przypadkowo dostał się do gry”, ale rozwiązał problem z twórcą zasobu „w sposób polubowny”.

„Dziękuję tym, którzy zauważyli wady gry” – powiedział wówczas twórca. „Czasami początkujący programiści znajdują się w takich sytuacjach i nawet oficjalne rynki deweloperów mogą sprzedawać kolekcje zawierające zasoby innych osób.

READ  Wczesne plany Grand Theft Auto 6 obejmowały podobno czterech bohaterów i trzy miasta

„Trudno za tym nadążać, a młodzi, skromni programiści nie są bezpieczni. Ale to dzięki tym autorom, którzy są tak empatyczni i przyjaźni wobec swoich kolegów”.

Tak więc! Znaleziono również Cicho promowane NFT.

Komentarze twórcy Only Up! Powtarzając słowa Dong Nguyena, twórcy mobilnego fenomenu Flappy Bird z 2014 roku, który ściągnął grę z App Store i Google Play. Nguyen powiedział wówczas, że czuł się winny, że Flappy Bird stał się „produktem uzależniającym” i że jego życie stało się niewygodne. „Nie mogłem spać. Nie sądzę, że to coś złego. Przemyślałem to” – powiedział.

W momencie publikacji wystarczy kliknąć! Nie można go kupić na platformie Steam, chociaż jego strona Steam pozostaje online. Tytuł gry został zmieniony na „Niedostępny”, a nazwa jej twórcy została zmieniona na „
Indiesolodev.” W większości pozytywne opinie użytkowników dotyczące Up Only i około 13 000 recenzji użytkowników pozostaje online.

Wesley jest redaktorem wiadomości IGN w Wielkiej Brytanii. Znajdziesz go na Twitterze pod adresem @wyp100. Możesz skontaktować się z Wesleyem pod adresem [email protected] lub poufnie pod adresem [email protected].