Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wirusowe wideo: Nowy samochód wraca do domu, rozbija się o rząd zaparkowanych rowerów

To był zupełnie nowy samochód, który wracał do domu, brokat i wieniec na masce. Ale w momencie, gdy bramy weszły, rozpętało się piekło.

Pochodzi z filmu udostępnionego na Twitterze przez użytkownika Sqn Ldr Vinoda Kumara (w stanie spoczynku). Nagranie z CCTV zaczęło się od mężczyzny, który przybył z zewnątrz do bramy kompleksu mieszkalnego, otworzył bramę i wsiadł do samochodu, aby wjechać do środka.

Wtedy luksusowa Tata Nixon wspaniale wchodzi do bramy i zapala się. To, co dzieje się dalej, jest dziwne. Samochód gwałtownie skręcił w lewo z nagłym przyspieszeniem, przejechał kilka motocykli na parkingu, prawie zakręcając żółwia, zanim zatrzymał się z jednym kołem wciąż na przewróconych rowerach.

W tym czasie mężczyzna przy bramie i inna osoba przebrana za ochroniarza pospieszyli z pomocą kierowcy.

„Cóż za wspaniały powrót do domu” – głosił podpis. Nie powiedział, kiedy i gdzie to się stało ani kto prowadził samochód.

Komentarze pojawiały się szybko i gęsto. Ludzie zaczęli się zastanawiać, jak samochód zajechał tak daleko, nie zderzając się po drodze z innymi.

Niektórzy próbowali dowiedzieć się, co jest nie tak z kierowcą, kiedy uderzył w kilka motocykli naraz.

Innym udało się rzucić światło na incydent.

Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialności: Autorem tej treści jest agencja zewnętrzna. Wyrażone tu opinie są opiniami odpowiednich autorów/podmiotów i nie reprezentują poglądów Economic Times (ET). ET nie gwarantuje, nie popiera ani nie popiera żadnej z jej treści i nie ponosi za nią w żaden sposób odpowiedzialności. Prosimy o podjęcie wszelkich niezbędnych kroków w celu zapewnienia, że ​​podane informacje i treści są poprawne, zaktualizowane i zweryfikowane. ET niniejszym zrzeka się wszelkich gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych, dotyczących Raportu i wszelkich zawartych w nim treści.

READ  Horror FMV Immortality otrzymuje niewielkie opóźnienie