Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wired Tunes reprezentuje PMC Monitor w Polsce

Wired Tunes reprezentuje PMC Monitor w Polsce

Wired Tunes reprezentuje PMC Monitor w Polsce

Polska – Brytyjski producent głośników PMC wyznaczył firmę Wired Tunes do reprezentowania swojej gamy profesjonalnych produktów do monitoringu audio w Polsce.

Warszawska firma została założona w 2022 roku przez Jahana Belskiego, Fedora Chedorowicza i Evgeny’ego Szymańskiego, którzy od wielu lat są związani z branżą muzyczną i fonograficzną. Obecnie firma reprezentuje kilka marek pro audio, w tym API, Lynx, PSI, RND, Bettermaker i Merging Technologies. Sklep Wired Tunes, będący przede wszystkim showroomem muzycznym, jest podzielony na kilka stref, w których producenci muzyczni mogą wypróbować różne produkty. Firma prowadzi sprzedaż internetową oraz dostarcza na terenie całej Polski.

Jako dystrybutor BMC w Polsce, Wired Tunes będzie obsługiwać i promować pełną profesjonalną ofertę firmy, w tym niedawno wprowadzone na rynek modele BMC6, BMC6-2 i BMC8-2 oraz powiązane z nimi głośniki. Te kompaktowe, wyrafinowane monitory średniego pola – wynik pięciu lat intensywnych badań i rozwoju – już teraz na nowo definiują wrażenia odsłuchowe dla każdego profesjonalisty audio, niezależnie od tego, czy pracuje w formacie stereo, czy w dużym formacie immersyjnym. .

Dan Zimpelman, starszy menedżer ds. rozwoju działalności eksportowej w PMC, mówi: „Wired Tunes bardzo poważnie podchodzi do dostarczania wyjątkowych produktów i usług swoim klientom, do których należą muzycy, producenci i właściciele studiów nagraniowych. Wierzymy, że ich profesjonalne podejście w PMC w połączeniu z doskonałym zapleczem demonstracyjnym zapewni naszym produktom szeroką ekspozycję na polski rynek, co z kolei pomoże zwiększyć rozpoznawalność marki i sprzedaż.

Yavhen Belsky, dyrektor handlowy Wired Sound, mówi: „Jesteśmy zachwyceni, że możemy reprezentować markę o randze BMC i mamy już najnowszą gamę monitorów firmy, monitory bliskiego pola RESULT6, na wystawie w naszym akustycznie dokładnym zakładzie demonstracyjnym. W nadchodzących tygodniach będziemy dodawać kolejne modele do naszego asortymentu, dzięki czemu nasi klienci będą mogli doświadczyć korzyści płynących z monitorowania PMC w każdym rozmiarze i kształcie.

READ  Bartos Smarslick wygrał Speedway GP of Poland po dramatycznym finiszu, który obejmował dwa restarty i wyprzedzanie na ostatnim zakręcie.

Belsky dodaje, że istnieje duże zapotrzebowanie na wysokiej jakości produkty pro audio, takie jak PMC, ze strony polskich profesjonalistów nagraniowych, a zamówienia już osiągnęły szczyt, zwłaszcza na nowy PMC6.

6 kwietnia 2023 r