Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Windows 11 otrzymuje nowy znak wodny na pulpicie na nieobsługiwanych urządzeniach

Windows 11 otrzymuje nowy znak wodny na pulpicie na nieobsługiwanych urządzeniach

Microsoft kontynuuje swoje plany, aby ostrzec użytkowników systemu Windows 11, którzy zainstalowali system operacyjny na nieobsługiwanych urządzeniach. w Nowa aktualizacja W systemie Windows 11 na tle pulpitu nieobsługiwanych systemów pojawił się znak wodny, a także podobne ostrzeżenie na stronie docelowej aplikacji Ustawienia.

Microsoft .miał Te zmiany zostały przetestowane W zeszłym miesiącu, ale teraz są w trakcie udostępniania podglądu przed pełną wersją dla wszystkich użytkowników systemu Windows 11 w nadchodzących dniach. Chociaż Microsoft nie wspomina o dodawaniu znaku wodnego w pliku lista „ulepszeń” dla tej aktualizacji, Uwaga testerów został uwzględniony.

Nowy znak wodny na pulpicie dla systemu Windows 11 dla nieobsługiwanych komputerów.

Jeśli system Windows 11 działa na nieobsługiwanym sprzęcie, pojawi się nowy znak wodny na pulpicie z informacją: „Wymagania systemowe nie są spełnione. Przejdź do Ustawień, aby dowiedzieć się więcej”. Jest podobny, ale mniej oczywisty, do półprzezroczystego znaku wodnego, który pojawia się w systemie Windows, jeśli nie aktywowano systemu operacyjnego.

to było możliwe Pomiń minimalne wymagania sprzętowe Microsoft Dla Windows 11 i zainstaluj system operacyjny swobodnie. Kontrowersyjne wymagania sprzętowe oznaczają, że Windows 11 oficjalnie obsługuje tylko procesory Intel 8. generacji Coffee Lake lub Zen+ i Zen 2 lub nowsze, Zostawiając za sobą miliony komputerów. Każdy używał pliku Rozwiązanie Teraz zacznie widzieć to ostrzeżenie w systemie Windows 11.

Firma Microsoft używała podobnych ostrzeżeń dla nieaktywnych wersji systemu Windows w przeszłości i ogranicza możliwość modyfikowania funkcji, takich jak tryb ciemny, ustawienia dostosowywania i motywy, dopóki system nie zostanie aktywowany. Wydaje się, że Microsoft nie eksperymentuje z żadnymi ograniczeniami podobnych funkcji i możliwe, że znak wodny na pulpicie zostanie wyłączony po pewnych zmianach w rejestrze.

READ  Wideo: Analiza techniczna Digital Foundry Persona 5 Royal On Switch