Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Williamstown Alyssa Sauro jedzie do Włoch na międzynarodowe zawody |  Wiadomości, sport, praca

Williamstown Alyssa Sauro jedzie do Włoch na międzynarodowe zawody | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie: Kerry Patrick Williamstown, biegaczka długodystansowa Alyssa Sauro będzie reprezentować Stany Zjednoczone na Międzynarodowym Pucharze U-18 w Biegach Górskich w Saluzzo we Włoszech 26 czerwca. W zeszłym sezonie jako student pierwszego roku Sauro zajął pierwsze miejsce w czterech imprezach podczas stanowego spotkania klasy A i zajął drugie miejsce w stanowym spotkaniu przełajowym klasy A.

Williamstown — Szanse są takie, że kiedy przychodzi kolej Alyssy Sauro na opisanie tego, co zrobiła tego lata, kiedy wznowi zajęcia w sierpniu, jej doświadczenie przebija resztę semestru.

Nowicjuszka z Williamstown niedawno zakończyła doskonały występ na pierwszorzędnym spotkaniu lekkoatletycznym w Charleston State, zajmując cztery miejsca, gdy dziewczęcy program Yellow Jacket zdobył trzeci z rzędu tytuł.

Zanim Sauro przejdzie do swojego drugiego roku, była zajęta treningiem, aby zdobyć doświadczenie snu, które zabierze ją do Włoch jeszcze w tym miesiącu. Sauro dołącza do siedmiu innych amerykańskich biegaczy, którzy będą reprezentować Stany Zjednoczone na Międzynarodowym Pucharze Biegów Górskich U-18 w Saluzzo we Włoszech, 26 czerwca.

„Niewiele wiedziałem o zawodach, kiedy powiedziano mi, że jadę” powiedział Sauro. „Wiem, że poznam grupę nowych przyjaciół i spróbuję nowego kursu. Jestem bardzo podekscytowany. Konkurencja jest naprawdę dobra.

„Nigdy wcześniej tam nie byłem, więc jestem bardzo podekscytowany wyjazdem za granicę. Moja mama (Michelle Elliott) i ja wyjeżdżamy 22 czerwca. Zamierzamy trochę pozwiedzać na kilka dni i robić fajne rzeczy, takie jak że.”

Saluzzo znajduje się godzinę na południe od Turynu we Włoszech. Wyścig na 4,35 kilometra obejmuje 155 metrów podbiegów i zjazdów. Zaczynasz od krótkiej pętli, 550 m wokół centrum Saluzzo, zanim zabierzesz zawodników na 3,8-kilometrową pętlę w górę zbocza wzgórza na zachód od miasta.

Impreza jest sponsorowana przez World Running Federation (WMRA).

READ  Kiedy walczysz, jak oglądasz i układasz karty

Sauro zdominował wyścigi dystansowe w minionym sezonie na torze, wygrywając wyścigi 800, 1600 i 3200 na spotkaniu stanowym. Jesienią zajęła również drugie miejsce w zawodach przełajowych.

„Ponieważ ten wyścig ma dużo gór, staram się jak najwięcej trenować na wzgórzach” powiedział Sauro. „Pojechałem do Wayne National Forest. Mają dobre tory. Lubię trenować wszędzie tam, gdzie są tory.

„Biegałem 35-40 mil tygodniowo i zdobywałem wiele podjazdów podczas treningu. Zrobiłem też kilka sprintów.”

Sauro biega na wysokim poziomie, odkąd oddała swoje buty do koszykówki w piątej klasie.

„Musiałem pracować tak ciężko, jak mogłem, aby dojść do punktu, w którym jestem teraz” powiedział Sauro.

W Saluzzo czteroosobowy zespół będzie reprezentował Stany Zjednoczone zarówno w dywizji kobiet, jak i mężczyzn. Do Saoro dołączają dwie dziewczyny z Kolorado (Rosie Mocharsky-Opwele i Milena Almonte) oraz jedna z Pensylwanii (Victoria Rodriguez).

Almonte uczęszcza do liceum Battle Mountain w Kolorado.

Francja i Włochy odniosły ostatnio sukces w tej międzynarodowej imprezie, ale osobistości amerykańskie, które ścigają ją wraz z Turcją, Anglią, Czechami i Polską, należą do największych pretendentów.

„Te dziewczyny będą naprawdę dobre i będą wykonywać te same treningi co ja” powiedział Sauro. „To będzie denerwujące, ale jestem podekscytowany rywalizacją z tą konkurencją”.

Skontaktuj się z Kerry Patrick pod adresem [email protected]

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej