Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

William J. Roverder 1929-2022 | Wiadomości, sport, praca

Polska – zmarł William J.

William urodził się 22 marca 1929 roku w Youngstown jako syn Williama Rovera i Jonaha Doddicka.

Był absolwentem Campbell Memorial High School, klasa 1947. William służył w armii podczas wojny koreańskiej. Mieszkał w okolicy do końca życia.

Bell pracował dla Republic Steel i przeszedł na emeryturę po 37 latach służby.

Był parafianem w kościele katolickim św. Elżbiety.

Bell należał do ligi golfowej Bedford Trails i słynął z zatapiania dołka w jednym w wieku osiemdziesięciu lat i rzucania do dziewięćdziesięciu. .

Bill lubił polować, łowić ryby i grać na gitarze.

Przede wszystkim Bill będzie czule wspominany jako bardzo troskliwy mężczyzna, który głęboko kochał swoje dzieci i wnuki. Był oddanym mężem, który bardzo opiekował się chorą żoną.

Jego była żona Geneve Vitolo, którą poślubił 7 stycznia 1956 roku, zmarła w marcu 1997 roku.

William będzie bardzo tęsknił za swoimi dziećmi, Kim (Carl) Kesnerem z Polski, Williamem „Butch” (Sue) Roverderem z South Riding w Wirginii, Jenn Montgomery z Canfield i Danem Roverderem z Austin Town; oraz jego wnuki, Morgan, Evan Montgomery, Alivia Roverder, Emily, Alyssa i Amanda Roverder z South Riding w stanie Wirginia.

Oprócz rodziców i żony Genewy, Belle poprzedziła śmierć swoich dwóch sióstr, Joanny i Agnieszki; i jego adoptowany syn, Ronnie Kessler.

Rodzina chciałaby wysłać specjalne podziękowania do Hospicjum Doliny i Wyboru Domowej Opieki Zdrowotnej Ohio, a zwłaszcza Georgii, za wyjątkową opiekę i współczucie dla Billa.

Rodzina Rovderów powierzyła swoim bliskim opiekę nad domem pogrzebowym Wasco i przyjmie rodzinę i przyjaciół w piątek, 7 października 2022 w piątek, 7 października 2022 r. w domu pogrzebowym w godzinach od 17:00 do 19:00 i ponownie od 9:30 do 10:30. w sobotę, 8 października 2022 r., z nabożeństwami. Pogrzeb odbędzie się o 10:30, a przewodniczyć będzie wielebny Kevin Peters.

Odwiedź www.waskofamily.com, aby zobaczyć ten nekrolog i przesłać kondolencje rodzinie Bell.

READ  Światowa Organizacja Zdrowia rozpoczęła nowy projekt dla ukraińskich dzieci w Polsce

(uwaga specjalna)