Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Will Poulter nosił worek na śmieci, aby „złapać cały złoty sok” podczas usuwania makijażu „Guardians 3” (WYŁĄCZNIE)

Will Poulter nosił worek na śmieci, aby „złapać cały złoty sok” podczas usuwania makijażu „Guardians 3” (WYŁĄCZNIE)

„Możesz żyć z odrobiną złotego lakieru do paznokci przez chwilę po pracy. Nic wielkiego” – powiedział aktor People.

Kolekcja Everetta (1), John Kopalov/WireImage (2)

Willa Poultera Długi proces wchodzenia i wychodzenia z roli.

30-letni brytyjski aktor dołącza do Marvel Cinematic Universe jako Adam Warlock Strażnicy Galaktyki vol. 3latający, superpotężny – i niezwykle złoty – przeciwnik z grupy bohaterów odmieńców.

Poulter powiedział People, że przemiana w postać zajęła mu „kilka godzin” każdego dnia w fotelu do makijażu, a także dodatkową godzinę na koniec dnia, aby zetrzeć całą brokatową farbę do ciała. Nie mówiąc już o sprzątaniu, które wiązało się z noszeniem worka na śmieci.

„Potrzeba było dużo serwetek, mydła, gorących ręczników, wszystkiego, co mogłoby to usunąć. Użyłbym wszystkiego. A kiedy to robisz, nosisz wyściółkę do kosza, aby złapać cały złoty sok, ponieważ były” – mówi.

Jessica Milio

Jessica Milio

„I możesz żyć z odrobiną złotego lakieru do paznokci przez chwilę po zakończeniu” – dodaje Poulter. „nieważne.”

Powiązany:Zoe Saldana pokazuje, jak ciężkie było jej życie strażnicy Galaktyki Demakijaż: Bye Jamora

Nigdy nie przegap historii — zasubskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn PEOPLE Aby być na bieżąco z tym, co ludzie mają do zaoferowania, od soczystych plotek o celebrytach po fascynujące historie o ludziach.

Poulter mówi o estetyce Adama Warlocka: „Za tym wszystkim stoi dużo pracy. To było naprawdę niesamowite oglądać zawodowców u szczytu swojej gry, wykonujących na tym poziomie każdego ranka i każdej nocy. To było po prostu super, naprawdę”. [The hair-and-makeup team and I] Spędziliśmy razem dużo czasu. Sprawiają, że początek i koniec dnia jest przyjemny. „

Rodin Ikenroth/Getty

Rodin Ikenroth/Getty

the Jesteśmy młynarzami Aktor mówi, że był w stanie utożsamić się z niektórymi członkami obsady Strażników, którzy musieli wykonać obszerny makijaż ciała i protezy do swoich ról w kilku filmach, w tym Zoe SaldanaI Dave BautistaI Karen Gillan I Sowa Klementieff.

READ  WhatsApp będzie wyświetlać sklepy i reklamy. Jest mało prawdopodobne, że ta wiadomość pomoże w komunikacji

„To naprawdę zabawne, wymieniać się historiami z Dave’em i Zoe na temat makijażu i tym podobnych, a także eksperymentować z tym, ponieważ oni mieli więcej, a Karen — mieli bardziej intensywne doświadczenia z makijażem niż ja” — mówi Poulter. „Ale byli w stanie udzielić mi trochę rady tu i tam. Lub po prostu współczuć za bycie w tym makijażu”.

Chociaż wygląd jego postaci nie stanie się częścią jego stylu IRL, Poulter mówi, że zrobi to ponownie, aby być częścią filmu.

„Prawdopodobnie nie założyłbym go na co dzień, ale zdecydowanie pomógł mi poczuć osobowość i mam nadzieję, że jest to coś, co spełni oczekiwania ludzi wobec Adama Warlocka” — mówi. „I mam takie szczęście, że jestem w tym filmie i gram tę postać, że grając go, spędziłbym więcej czasu na krześle”.

Strażnicy Galaktyki vol. 3 W kinach w piątek.

Aby uzyskać więcej wiadomości o ludziach, koniecznie sprawdź Zarejestruj się, aby otrzymywać nasze najświeższe informacje!

Przeczytaj oryginalny artykuł na ludzie.