Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wiktoria A.  Nekrolog dla „Vicki” Lazo, Polska, Ohio

Wiktoria A. Nekrolog dla „Vicki” Lazo, Polska, Ohio

Polska, Ohio (MyValleyTributes) – Victoria A. „Vicki” Laakso, lat 76, zmarła w sobotę 13 maja 2023 r. w szpitalu St. Elizabeth Boardman.

Urodziła się 14 września 1946 roku w Youngstown jako córka nieżyjącego już Stevena i Clary Świers Ferenczak.

Vicki jest absolwentką Chaney High School z 1964 roku.

Znakomity fryzjer, jego kariera trwała ponad 50 lat. Odszedł z Great Escape Saloon w Boardman.

Rodzina była dla Vicki wszystkim i uwielbiała spędzać czas z bliskimi. Wspólne wakacje na plaży to jedne z jej ulubionych wspomnień. Był niesamowitym kucharzem i uwielbiał gromadzić ludzi przy dobrym posiłku. Była bardzo przebiegła i była znana z ręcznie robionych kartek z życzeniami, albumów ze zdjęciami i innych prezentów. Szczególnie lubiła robić zabawne prezenty urodzinowe / świąteczne dla swoich wnuków.

Vicki pozostawiła męża, Paula J. żonaty z Laxo, II, 24 maja 1969; dwoje dzieci, Lorian (John) Macko z Rochester w stanie Nowy Jork i Paul J. pięcioro wnucząt, Evan Mako, Paul Lacko, IV, Madison Mako, Anna Lazo i William Lacko; i brat Steven (Kathy) Ferenczak z Canfield.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić w soboty od 10:00 do 12:00 Higgins-Reardon Funeral Homes, Polska KaplicaUroczystość pogrzebowa odbędzie się o godzinie 12:00

Zamiast kwiatów można składać datki rzeczowe na rzecz Dziecięcego Szpitala Badawczego St. Jude. stjude.org.

do zrobienia Wysłać kwiaty Dla rodziny lub W środku drzewa Pamięci Wiktorii A. (Ferenczak) Laczo proszę Odwiedź naszą kwiaciarnię.

Telewizyjny hołd zostanie wyemitowany we wtorek, 16 maja o następujących przybliżonych godzinach: 6:47 rano w WYTV, 9:43 rano w WKBN, 10:58 rano w FOX i 20:12 w MyYTV. Film zostanie opublikowany tutaj w dniu emisji.