Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wiktor Baer Jr. |  Wiadomości, sport, praca

Wiktor Baer Jr. | Wiadomości, sport, praca

Wiktor Baer Jr

Victor Baer Jr., 94 z 220 Southwestern Drive, Lakewood, NY zmarł w czwartek, 30 marca 2023 r., w swoim mieszkaniu Brookdale Senior Living

Urodził się 12 stycznia 1929 roku w Youngsville w Pensylwanii jako najmłodszy syn zmarłego Victora i Marii Cziazkiewiczów Baer, ​​którzy przybyli do Stanów Zjednoczonych z Polski w 1903 roku.

Przed przejściem na emeryturę przez ponad 40 lat pracował w byłej firmie Marilyn Rockwell.

Wiara Victora była ważną częścią jego życia i dzielił się nią przez dziesięciolecia w Hillcrest Baptist Church, gdzie służył jako doradca i nauczyciel w szkółce niedzielnej, i uwielbiał komunikować się ze wszystkimi członkami kościoła. We wcześniejszych latach uczęszczał do Grace United Methodist Church i służył jako nauczyciel w szkółce niedzielnej, woźny, członek chóru, powiernik i członek zarządu.

Victor znajdował radość w spędzaniu czasu z rodziną i przyjaciółmi, pielęgnując kwiaty i ogród warzywny, dbając o swój dom i grając na harmonijce ustnej. Będąc w Brookdale, brał udział we wszystkich imprezach towarzyskich i lubił karmić i obserwować ptaki za oknem.

Ocalała córka Yvonne (Daryl) DeHaven z Westfield, dwóch synów: Jeffrey (Nancy) Baer z Sumter SC i Daniel Baer z Albany w Nowym Jorku; pięcioro wnucząt: Michelle Stephenson, Michael DeHaven, Melanie Smith, Stephanie Touchstone i Scott Beyer; Dziesięciu prawnuków: Kyle, Kylie, Kaitlyn, Kristen, Carissa i Kailyn „chia” Kenzie, Mabel, Noel i Finn; Troje pradziadków: Oliver, Raylene i Autumn.

Victor był poprzedzony żoną Joan Baer, ​​którą poślubił 17 czerwca 1950 r., a zmarł 31 stycznia 2005 r. Victor był ostatnim z 13 rodzeństwa i uwielbiał żartować, że będzie tym jedynym „Wyłączyć światła!”

Przyjęcie Przyjaciół odbędzie się od 17:00 do 19:00 w środę, 5 kwietnia 2023 roku w Lind Funeral Home i na godzinę przed pogrzebem w czwartek w kaplicy. Pogrzeb odbędzie się o godzinie 11:00 w czwartek, 6 kwietnia 2023 roku w Hillcrest Baptist Church. Pogrzeb odbędzie się w Warren Memorial Park w Warren w Pensylwanii.

READ  Pełny harmonogram, terminarze, wyniki, mecze piłki nożnej, terminarze, czas rozpoczęcia w Australii, AEST

Pomniki można składać w Hillcrest Baptist Church, 40 Hallock St., Jamestown, NY 14701.

Możesz złożyć kondolencje na stronie www.lindfuneralhome.com.