Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wii U eShop Spotlight – Polowanie na kaczki

Kto to zrobił?

Nintendo R&D1 i inteligentne systemy.

Jakie jest założenie?

Pierwotnie mogłeś użyć NES Zapper do filmowania 8-bitowych kaczek na telewizorze CRT, gdy uciekały przed twoim psem.

Był to tytuł pakietu dla kilku konsol NES i otrzyma kilka wywołań zwrotnych w mini-strzelankach Wii Play opartych na kursorach – a duet pies / kaczka pojawi się oczywiście w Smash Ultimate – ale Duck Hunt był oficjalny. Wyszło tylko raz na maszynach innych niż 8-bitowe, z powodów, które omówimy poniżej.

Dlaczego warto w to zagrać?

Ponieważ jest poza urządzeniami OG NES/Famicom podłączonymi do telewizora CRT, jest to jedyny oficjalny sposób grania. NES Zapper działa tylko w połączeniu z wyświetlaczem CRT i nie działa na nowoczesnych wyświetlaczach.

Wersja Wii U VC konwertuje Duck Hunt do pracy ze wskaźnikiem Wii Remote, wyświetlając wskaźnik, który pomaga ci celować. To kompromis, jasne – stale widoczny kursor sprawia, że ​​strzelanie do kaczek jest znacznie łatwiejsze niż w przypadku Zappera – ale w przypadku gry, która poza tym nie tylko „utknęła” na natywnym sprzęcie, ale także opiera się na technologii renderowania, którą znaczna większość Gracze nie mają już dostępu do tej wersji, która dla wielu jest najłatwiejszym sposobem gry w Duck Hunt w XXI wieku.

Jaka jest jego cena?

4,99 USD / 3,49 GBP / 4,99 EUR.

Wkrótce wrócimy z kolejną rekomendacją dla 3DS lub Wii U eShop w ramach Seria „Odliczanie”.. Daj nam znać poniżej, jeśli masz już to w swojej kolekcji i podziel się swoimi przemyśleniami.

READ  Firma Pokémon poszukuje osoby ze znajomością NFT