entertainment

Wigan The Lathums ujawnili swój pierwszy album

tokarki; Zdjęcie: Ewan Ogden

12-utworowy album został wydany przez Island Records i stanowi najnowszy rozdział w szybkim wzroście grupy indie na scenie muzycznej.

Aby uczcić ogłoszenie The Lathums wydania nowej wersji ich przeboju The Great Escape, udajcie się na Wigan Market, gdzie jutro (sobota) będą mieli swoje stoisko.

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Więc co jest takiego fajnego w Wigan? Spójrz!

Udział W naszym codziennym biuletynie

wiadomości Przebij się przez hałas

Założony w 2018 roku, składający się z gitarzysty i wokalisty gitarzysty Alexa Moore’a, multiinstrumentalisty Scotta Concepciona, perkusisty i wokalisty Ryana Durance’a oraz basisty Johnny’ego Cunliffe’a, szybko stał się jednym z najpopularniejszych zespołów na miejskiej scenie.

Na albumie ich historia przenosi się do nowego rozdziału, gdy pracowali nad nią w Parr Street Studios w Liverpoolu z producentami Jamesem Skelly i Chrisem Taylorem,

Utrzymując melodyjną jakość swoich piosenek, wersje albumowe ich wcześniej wydanych przez siebie utworów zyskały więcej blasku i blasku.

Grupa została opisana jako „jak The Inbetweeners in Shane Meadows”, podczas gdy ich głos został porównany do takich jak Arctic Monkeys i The Smiths.

Zespół, który rozpoczął działalność w Wigan Pub, zwrócił na siebie uwagę w 2019 roku, grając na Kendal Calling Festival przed wydaniem w zeszłym roku winylowej EPki The Memories We Make.

Grupa przygotowuje się teraz do 22 koncertów w Wielkiej Brytanii tej jesieni.

Dowiedz się więcej na www.thelathums.com

Jeśli cenisz to, co robimy i jesteś w stanie nas wesprzeć, subskrypcja cyfrowa to tylko 1 GBP na pierwszy miesiąc. Wypróbuj nas już dziś Kliknij tutaj i obejrzyj nasze oferty.

READ  Premiera kinowa na Al Sharq Cultural Festival

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment