Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Więzień podczas wojny w Zatoce Perskiej uczy miękkich umiejętności studentów Newark Air and Space Institute

Więzień podczas wojny w Zatoce Perskiej uczy miękkich umiejętności studentów Newark Air and Space Institute

Studenci lotnictwa w nowo nazwanym Instytucie Lotnictwa i Przestrzeni Kosmicznej w Newark otrzymali potężną sesję wzbogacającą, skoncentrowaną na odporności jeńca wojennego Johna Petersa.

Były pilot myśliwca RAF, John Peters, stał się znany w 1991 roku podczas pierwszej wojny w Zatoce Perskiej, kiedy został zestrzelony, przetrzymywany jako więzień i torturowany w Bagdadzie.

Podzielił się swoimi przemyśleniami na temat zdobywania doświadczenia ze studentami z Air and Space Institute w Newark i nauczył ich kilku technik radzenia sobie z niepewnością i zmianą oraz pomagania im uczyć się na porażce.

Były pilot myśliwca RAF John Peters rozmawia ze studentami.

Uczniowie zaangażowali się w działania stymulujące wiarę w siebie i wydajne myślenie, a pan Peters ma nadzieję, że niektóre z tych miękkich umiejętności będą rezonować z uczniami, jeśli będą potrzebne w późniejszym życiu.

Powiedział: „Gdybym mógł zachęcić uczniów do odebrania jednego listu od dzisiaj, nigdy nie byłbyś więźniem swojej przeszłości. Kluczem do przedstawienia jest zrozumienie, że nieletni są lekcją, a nie wyrokiem dożywocia i, mówiąc słowami Roba Goffeya, aby być sobą… ale lepiej”.

Emily Evans, uczennica toru demonstracyjnego, powiedziała: „Znalazłam dzisiaj coś niesamowitego. Podobała mi się nauka od Johna i zdecydowanie dało mi to nowe spojrzenie na to, jak podejść do rzeczy w przyszłości”.

Peters został wyszkolonym pilotem w Tri-National Tornado Training Corporation. Jego ostatnia praca w RAF dotyczyła bezpieczeństwa lotniczego, gdzie wprowadził czynnik ludzki do RAF i dzięki tej inicjatywie otrzymał międzynarodową nagrodę za szkolenie.

Obecnie prowadzi własną firmę konsultingową i jest profesorem wizytującym w wielu uczelniach biznesu.

Absolwenci szkół mogą teraz ubiegać się o rozpoczęcie kursów w ścieżce pilota, obsługi naziemnej i inżynierii w Instytucie Lotnictwa i Kosmosu od września 2022 roku.

Lincoln College Group poinformował, że uprościł nazwę z Międzynarodowego Instytutu Szkolenia Kosmicznego (IASTI) do Instytutu Aeronautyki i Kosmosu (ASI) po testach rynkowych ze studentami, którzy uznali tytuł za zbyt rozwlekły.

READ  Space Invaders - Magazyn farmaceutyczny maj 2022