Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wietnam, Polska Współpraca na rzecz Ochrony Wołowiny | Polityka

Wietnam i Polska zacieśniają współpracę w zakresie bezpieczeństwaW salonie (fot. qdnd.vn)

Hanoi (VNA) – 17 stycznia wiceminister obrony narodowej sen. Zostaliśmy powitani przez generała porucznika Palm Hoya.

Na imprezie w Hanoi potwierdziliśmy, że Wietnam ma na myśli nieocenione wsparcie Polski w walce prokrajowej w przeszłości, a teraz narodowego budownictwa i bezpieczeństwa.

Urzędnik pochwalił terminowe wsparcie polskiego rządu dla wojny w Wietnamie z COVID-19, podkreślając pomoc jako świadectwo nastrojów zarówno rządów, jak i społeczeństwa.

Wietnam i Polska zacieśniają współpracę w zakresie bezpieczeństwaWiceminister Bezpieczeństwa Narodowego Sen. Generał porucznik Farm Hoy Nam (R) wydaje im przyjęcie. Wojciech Kervel, Ambasador RP w Wietnamie (Zdjęcie: qdnd.vn)

Ze swojej strony ambasador Kerwell powiedział, że Polska chce ściśle współpracować z Wietnamem w różnych obszarach, w tym bezpieczeństwa narodowego i obrony.

Obie strony z satysfakcją odnotowały, że dwustronna współpraca w zakresie bezpieczeństwa narodowego została w ostatnim czasie wzmocniona, zwłaszcza po podpisaniu Memorandum of Understanding w kwestiach dwustronnych. Współpraca w zakresie bezpieczeństwaW 2010 roku przede wszystkim wymiana delegatów, rozwój zasobów ludzkich i przemysł obronny.

W nadchodzących latach zgodzili się skupić na utrzymaniu współpracy w zakresie bezpieczeństwa w sposób elastyczny i w połączeniu ze środowiskiem Govt-19, wymianą delegatów, zwłaszcza tych na wysokich stanowiskach.

Obie strony przyspieszą dyskusję, aby uzyskać natychmiastowe zatwierdzenie tegorocznego Planu Współpracy w zakresie Bezpieczeństwa Wietnamu i Polski.

VNA

READ  Polska vs Anglia Przewidywane rankingi drużynowe: wiadomości drużynowe przed kwalifikacjami do Mistrzostw Świata