Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wielkie osiągnięcie dla zawodników Big 22 w West Branch, Crestview, Polska i South Range

Youngstown, Ohio (WKBN) – Zakończył się regularny sezon piłkarski dla szkół średnich, a to oznacza, że ​​głosowanie na Big 22 rozpocznie się bardzo szybko.

Po podliczeniu ostatecznych statystyk karty do głosowania zostaną wysłane do każdego trenera piłki nożnej w szkole średniej w Dolinie, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni 17 grudnia. Jest to półgodzinny program specjalny, który zostanie wyemitowany o godzinie 19:00 na antenie WKBN-TV.

Obejrzyj powyższy film, aby zobaczyć kilku z 22 najlepszych rywali, którzy przyciągnęli naszą uwagę w zeszłym tygodniu.

West Branch zakończył swój regularny sezon niepokonany w dramatyczny sposób w ostatnią sobotę. Rozgrywający Dru DeShields rzucił na 280 jardów, rzucił się na 115 jardów, wykonał pięć przyłożeń i strzelił zwycięską dwupunktową konwersję w wygranej jeden punkt z Salem.

Crestview zdobył punkt zwrotny, częściowo dzięki Roclenowi Betturze. Young Rebels rzucili się na 150 jardów i wykonali cztery przyłożenia w swoim zwycięstwie nad Newton Falls.

Polski rozgrywający Jack Fulton rzucił trzy przyłożenia przeciwko rywalowi Struthers w piątek wieczorem i przebiegł w tym sezonie 1000 jardów.

Naszym zawodnikiem w meczu z piątkowego wieczoru był południowy rozgrywający Billy Skripak. Nowicjusz Raiders rzucił na 140 jardów, rzucił się na 70 i strzelił dwa gole w swoim wielkim zwycięstwie nad Hubbardem w grze tygodnia WKBN. To już trzeci raz w tym sezonie, kiedy Billy Skripak został wybrany Graczem Gry.

READ  Polska wysyła Bulldogi Abby Farber, Emily Denny, Avery Grechow i Angelo Elia na studia صفوف