Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wiedźmin Netflixa ogłasza aktualizację produkcyjną

Wiedźmin Netflixa poinformował o rozpoczęciu produkcji trzeciego sezonu serialu.

W serialu aktor Henry Cavill Superman ponownie wcieli się w główną rolę Geralta z Rivii, mobilnego łowcy potworów do wynajęcia, w serii fantasy.

Cavill zagra także u boku Anyi Chalotry, która powraca jako Yennefer z Wengerbergu, oraz Freyi Allan jako księżniczki Cirelli z Sintry.

Przebojowy serial przełamał wiadomość zdjęciem zza kulis z pierwszego dnia produkcji, na którym aktorzy siedzą na krzesłach z widokiem na zaśnieżoną ziemię z lasem w tle.

Dokuczała też spisku na przyszły sezon, mówiąc: „Gdy królowie, czarownice i potwory na kontynencie ścigają się, by go schwytać, Geralt zabiera Ciri z Sintry do ukrycia, zdeterminowany, by chronić swoją nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy grożą zniszczeniem… Ona.”

Powierzona magicznemu szkoleniu Ciri, Yennefer prowadzi ich do chronionej fortecy Aretuza, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się więcej o niewykorzystanych mocach dziewczyny, zamiast tego odkrywają, że wylądowali na polu walki politycznej korupcji, czarnej magii i zdrady.

„Muszą walczyć, postawić wszystko na szali – albo zaryzykować utratę siebie na zawsze”.

Blisko

Freya Allan, Henry Cavill i Anya Chalotra powrócą w trzecim sezonie Wiedźmina (Ian West/PA)

Spektakl wyemitowany po raz pierwszy w grudniu 2019 r. oparty jest na książkach autorstwa polskiego autora Andrzeja Sapkowskiego.

Według różnych raportów, Wiedźmin odniósł sukces Netflix, a około 76 milionów gospodarstw domowych oglądało go w ciągu pierwszych czterech tygodni w serwisie streamingowym.

Serial zaprezentuje Lauren Schmidt Hissrich, a producentami wykonawczymi będą Tomek Baginski, Jason F Brown, Sean Daniel, Mike Ostrowski, Steve Job i Jaroslav Sauko.

READ  Recenzja „Nigdy więcej śniegu”: polski dramat pozostaje nierozwiązany