Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Więcej ludzkich szczątków odkryto w dotkniętym suszą jeziorze Mead w pobliżu Las Vegas |  Wiadomości z USA

Więcej ludzkich szczątków odkryto w dotkniętym suszą jeziorze Mead w pobliżu Las Vegas | Wiadomości z USA

Kolejne ciało odkryto w dotkniętym suszą jeziorze Mead w pobliżu Las Vegas, gdzie poziom wody osiągnął rekordowo wysoki poziom.

Ludzkie szczątki wypłynęły w poniedziałek na kąpielisko Boulder Beach w Lake Mead – największym zbiorniku wodnym w Stanach Zjednoczonych utworzonym przez tamę Hoovera na rzece Kolorado – która szybko się cofa z powodu Zmiana klimatu.

Jest trzecim ciałem znalezionym od maja w błocie kurczącej się linii brzegowej między Nevadą a Arizoną, około 30 minut od słynnego Las Vegas założonego przez mafię.

Dokonano szokujących odkryć, takich jak Były prawnik gangu Sin City ujawnił, że klienci chcą „kontroli klimatu”, aby utrzymać wysoki poziom wody.

Szczątki znalezione w poniedziałek zostały znalezione częściowo pokryte błotem przy linii wodnej w obszarze pływania, na północ od portu Hemenway w Boulder City w stanie Nevada.

Służba Parku Narodowego potwierdziła, że ​​członkowie społeczeństwa odkryli ciało, ale nie podali, jak długo było zanurzone.

Melanie Ross, koroner Clark County, powiedziała, że ​​jest za wcześnie, aby określić płeć osoby lub czas i przyczynę śmierci.

Śledczy dokonają przeglądu akt osób zaginionych w celu zidentyfikowania szczątków.

Biuro kryminalistyczne wciąż próbuje ustalić tożsamość Mężczyzna znaleziony martwy w zardzewiałej beczce w porcie Hemenway 1 maja.

Jego śmierć jest przedmiotem śledztwa jako morderstwo po tym, jak policja stwierdziła, że ​​został zastrzelony, a jego ubrania datowane są na połowę lat siedemdziesiątych i na początku osiemdziesiątych.

Porucznik Ray Spencer, śledczy z wydziału zabójstw, powiedział New York Times, że śledczy zastanawiają się, czy śmierć była powiązana z mafią.

obrazek:
Dwie siostry znalazły ludzkie szczątki 7 maja podczas jazdy wiosłem. Zdjęcie: Lindsey Melvin / AP

„Powiedziałbym, że jest bardzo duża szansa, że ​​wraz ze spadkiem poziomu wody znajdziemy dodatkowe ludzkie szczątki” – powiedział wtedy Spencer.

READ  Korea Północna: Podejrzewana awaria rakiety po wystrzeleniu, Korea Południowa mówi | Korea Północna

po kilku dniach , Szczątki szkieletu innego mężczyzny znaleziono 7 maja Na nowo powstałej mierzei w pobliżu Calville Bay, ponad dziewięć mil od mariny.

Ciało, które nie zostało jeszcze zidentyfikowane, zostało znalezione przez dwie siostry podczas wiosłowania na deskach.

Lake Mead to największy zbiornik wodny w Stanach Zjednoczonych - a woda zanika.  Zdjęcie: NASA
obrazek:
Lake Mead to największy zbiornik wodny w Stanach Zjednoczonych – a woda zanika. Zdjęcie: NASA
Według danych wysokość wód odnotowała bezprecedensowy niski poziom.  Zdjęcie: NASA
obrazek:
Według danych wysokość wód odnotowała bezprecedensowy niski poziom. Zdjęcie: NASA

Zdjęcia satelitarne NASA ujawniają dramatyczny wpływ dotkliwej suszy Jezioro Mead – które było tylko 27% wypełnione na dzień 18 lipca tego roku – było najniższym poziomem od kwietnia 1937 roku, kiedy zostało napełnione po raz pierwszy.

Spadek poziomu wody następuje, gdy naukowcy twierdzą, że zachodnie Stany Zjednoczone, w tym dorzecze rzeki Kolorado, stały się cieplejsze i bardziej suche w ciągu ostatnich trzech dekad.