Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Widzowie zadają to samo pytanie dotyczące serialu Netflix

Widzowie zadają to samo pytanie dotyczące serialu Netflix

Szczerze mówiąc, wystarczy zobaczyć obok siebie słowa „Harlan Coben” i „Netflix” i jesteśmy wyprzedani. Seria Netflix autora thrillerów jest znana z tego, że jest totalnym hitem, a my właśnie wyzdrowieliśmy zostań wkrótce Kiedy był jego ostatni dramat, ścisła umowa, spadł na streamer. Ale teraz seria się skończyła, wszyscy fani zadają jedno wielkie pytanie, a sam Coben w końcu zabrał się do Twittera, aby odpowiedzieć.

Serial opowiada o rodzinie młodego mężczyzny, który zniknął wkrótce po śmierci przyjaciela. Wykorzeniając życie w zamożnym, zwartym przedmieściu Warszawy, w którym mieszkał, powoli ujawniał otaczających go ludzi, ujawniając tajemnice i kłamstwa.

Netflix

Seria trwa tylko kilka dni, ale fani mają już obsesję i wyszli z oryginalnej książki Cobena o tym samym tytule, aby rozszyfrować długą listę teorii i pisanek w serialu. Ale na dodatek fani zaczęli zadawać jedno wielkie pytanie dotyczące serii, a Harlan nie potrzebował dużo czasu na odpowiedź.

Jeśli oglądałeś ścisła umowa Dowiecie się, że serial to polska produkcja, nakręcona po polsku z dubbingiem lub napisami dla anglojęzycznych osób. To to samo, co w poprzedniej serii Coben lasyktóry jest również nakręcony po polsku, a nawet zawiera niektóre z tych samych postaci, co ścisła umowa.

Ekscytujący nowy film Harlana Cobena z Netflix poważnie podniósł to samo pytanie, które zadają wszyscy fani

Netflix

Skłoniło to wiele osób do pytania, dlaczego właściwie serial jest kręcony po polsku, podczas gdy tak wiele innych prac Cobaina kręcono po angielsku, a niektórzy narzekają na angielski dubbing. Tak więc Cobain zabrał się do Twittera, aby wyjaśnić kilka rzeczy.

Aby odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego niektóre programy nie są kręcone w języku angielskim?” Krótka odpowiedź brzmi „Dlaczego nie?” Przypomnienie: Netflix daje możliwość oglądania z angielskimi napisami lub angielskimi napisami. „

Jego tweet zebrał wiele pochwał od widzów, którzy powiedzieli, że podobała im się seria i że w rzeczywistości podobała im się bardziej ze względu na napisy.

READ  Indian Jio Studios i Reliance Entertainment rozpoczynają historię przemytu opium „Paan Parda Zarda” (ekskluzywnie)

Ta treść jest importowana z Twittera. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Jeden z fanów napisał: „Uwielbiam swoją odpowiedź i uwielbiam też dobre napisy, jest tak wiele świetnych międzynarodowych programów na Netflix, które nie wyszłyby inaczej, The Innocent ma się rozpocząć”. Inny odpowiedział: „To doskonale dubbingowane. Bądźmy szczerzy, mówimy o doskonałej pracy Harlana. Jeśli będę musiał, nauczę się nowego języka”.

Szczerze mówiąc, uwielbiamy tłumaczenia. To najlepszy sposób na zatrzymanie przewijania ulubionych programów.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io