Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Widzowie Netflixa reagują na polski horror „Przerażający klejnot” „Piekło”

Widzowie Netflixa reagują na polski horror „Przerażający klejnot” „Piekło”


Netflix ma w planach kolejny wirusowy horror.


W serwisie streamingowym zadebiutował polski horror Piekielna dziura W październiku film nadal robi furorę kilka miesięcy później.


Scenariusz i reżyseria: reżyser Bartosz M. Kowalski. Piekielna dziura Film opowiada historię policjanta pracującego w Polsce pod koniec lat 80., który bada serię tajemniczych zaginięć i ich związek z odosobnionym klasztorem, w którym przeprowadza się egzorcyzmy.


Codzienna poczta W poniedziałek odnotowano wiele niedawnych reakcji na film, a widzowie na Twitterze poinformowali, że film przykuł ich uwagę.


Piekielna dziura „Na Netfliksie to przerażający klejnot horroru, którego akcja rozgrywa się w strasznym klasztorze” – napisała pisarka Farah Ali Świergot W listopadzie, niedługo po premierze filmu w serwisie Netflix. „Trzeba zobaczyć atmosferę pełną podziwu”.


Obrzydliwy gospodarz podcastu Xena Dixon W lutym na Twitterze poinformował, że film „utknął”. [her] Brain” kilka tygodni po tym, jak obejrzałem go po raz pierwszy Piekielna dziura.
Gamatomovies_gr/YouTube

READ  Beats Teams With Olive & June Aby zobaczyć nową, oszałamiającą kolekcję lakierów do paznokci: kup tutaj

„Minęły ponad dwa tygodnie, odkąd obejrzałem Hellhole na Netfliksie i utkwiło mi to w pamięci!” – napisała wówczas na Twitterze.


Ainsleya BowdenaRedaktor naczelny serwisu informacyjnego o grach wideo Seasoned Gaming napisał w grudniu na Twitterze, że poleci film fanom horrorów.


„Bardzo dobra robota! Dobrze nakręcony, przerażający, z pewnymi zwrotami akcji i absolutnie oszałamiającą sekwencją końcową” – napisał wówczas Bowden.


Pisarz/krytyk Stevena Newgena Skiffa W styczniu na Twitterze napisał, że „nie chce wyprzedawać polskiego horroru HELLHOLE w serwisie Netflix, ale wszystko idzie w dobrym kierunku”.


Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Aby być na bieżąco z najlepszą ofertą LUDZIE, od pikantnych wiadomości o gwiazdach po fascynujące historie interesujące ludzi.


Gamatomovies_gr/YouTube

the Importowany horror Podcaster napisał krótką recenzję Piekielna dziura w marcu na Twitterze, opisując film jako „thriller o egzorcyzmach ze świetną akcją i wieloma niespodziankami”.


„Są tam strachy przed jedzeniem, horrory na ciele, kilka głupich, zabawnych momentów, a nawet znalezione materiały filmowe” – podano na koncie. „Nie wiem, czy zakończenie miało sens, ale było naprawdę zabawne”.


READ  FNE Film Meets Games: Q&A z Magdaleną Zimecką, dyrektorem zarządzającym polskiego ORKA Film

Krytyk filmowy Jasona Shawhana W listopadzie ubiegłego roku na Twitterze napisał, że reżysera Kowalski „warto obejrzeć” już po nakręceniu filmu.


„Polski film HELLHOLE na Netfliksie to najgorętszy horror-zagadka roku” – napisał wówczas krytyk. „90 minut to długo i zmienia życie”.


Gamatomovies_gr/YouTube

Jeden z użytkowników Twittera napisał nawet wkrótce po premierze filmu w październiku, że radzi widzom, aby „nie jedli niczego podczas oglądania” filmu, który w recenzjach na łamach portalu Zgniłe pomidory. Film uzyskał aprobatę 67 procent od sześciu krytyków i wynik 77 procent od ponad 100 użytkowników serwisu, którzy ocenili film.


„W 1987 roku w Polsce policjant prowadzący śledztwo w sprawie tajemniczych zaginięć infiltruje odległy klasztor i odkrywa mroczną prawdę o tamtejszym duchowieństwie” – czytamy w oficjalnym opisie filmu na stronie internetowej. Netflixa strona.


Piekielna dziura Teraz jest transmitowany strumieniowo w serwisie Netflix.