Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Widziałem spodki: Obama waży, gdy rośnie zainteresowanie USA UFO | UFO

Przez pewien czas wyrażanie zainteresowania UFO lub UFO było często uważane za niedopuszczalne w szerszej społeczności. Ale wydaje się, że w tym tygodniu w Ameryce zmieniają się postawy, z wybitnymi postaciami z Barack Obama Była gwiazda NBA, Shaquille O’Neal, dzieli się swoimi przemyśleniami.

Zapytano Obamę o ten temat UFO Podczas wywiadu we wtorek były prezydent potwierdził istnienie „nagrań i nagrań” niezidentyfikowanych przedmiotów.

Wydaje się, że wiele z tego nowo odkrytego i ostatnio poświęconego zainteresowania UFO w tym tygodniu wynika z raport W niedzielne 60 minut na CBS, które zawierało „niechęć rządu Stanów Zjednoczonych do zeznań” wobec UFO.

Gdy Departament Obrony i agencje wywiadowcze miały przedstawić długo oczekiwany oficjalny raport z tajemniczych obserwacji lotniczych w przyszłym miesiącu, 60 Minutes przesłuchało wielu zaufanych świadków, w tym byłego pilota marynarki wojennej, który powiedział, że widział niezidentyfikowane zjawiska lotnicze – ulubione określenie rządu. . – „Codziennie przez co najmniej dwa lata”.

To skłoniło Obamę do omówienia zjawisk pogodowych.

„Prawdą jest, i mówię tu naprawdę poważnie, to fakt, że na niebie znajdują się materiały filmowe i nagrania obiektów, a my nie wiemy, czym one dokładnie są i nie możemy wyjaśnić, w jaki sposób się poruszały, ani ich drogi”. Obama powiedział CBS.

„Nie mieli wzorca, który dałoby się łatwo wyjaśnić. Dlatego myślę, że ludzie nadal bardzo poważnie traktują próby zbadania i dowiedzenia się, co to jest. Ale nie mam ci dzisiaj nic do powiedzenia”.

Tucker Carlson, prawicowy gospodarz Fox News, który widział swoje najnowsze dzieło Zajmuje się teoriami spiskowymi antyszczepionkowymi, A także obejrzałem raport 60 minut i odtworzyłem fragment jego programu w poniedziałek. Wydaje się, że UFO to jedyna rzecz, z którą Obama i Carlson mogliby się zgodzić.

„Pentagon przyznaje, że nie wie, co to jest na świecie” – powiedział Carlson, pokazując widzom materiał filmowy przedstawiający ciało obce. „Z punktu widzenia bezpieczeństwa narodowego jest to bardzo duży problem”.

READ  Minister obrony Ukrainy twierdzi, że połowa zachodniej broni dociera później, niż obiecano Ukraina

Jak zwykle Carlson przekształcił kwestię UFI w nieszczerą krytykę administracji Bidena, niemniej jednak był to kolejny przykład stosunkowo poważnej dyskusji na temat UFO.

W poniedziałek, O’Neal Wzajemny Jego doświadczenie, widząc „UFO” z ABC, jakiś czas Wywiad CNN Były pilot myśliwca opowiada o tym, jak wykrył UFO u wybrzeży San Diego.

Zainteresowanie UFO prawdopodobnie wzrośnie tylko wtedy, gdy Stany Zjednoczone przygotowują się do opublikowania swojego raportu na początku czerwca. W marcu John Ratcliffe, były dyrektor CIA Donalda Trumpa, Powiedział Ujawnienie „większej” liczby obserwacji UFO, niż zapowiadano.