Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Widziałem spodki: Obama waży, gdy rośnie zainteresowanie USA UFO | UFO

Przez pewien czas wyrażanie zainteresowania UFO lub UFO było często uważane za niedopuszczalne w szerszej społeczności. Ale wydaje się, że w tym tygodniu w Ameryce zmieniają się postawy, z wybitnymi postaciami z Barack Obama Była gwiazda NBA, Shaquille O’Neal, dzieli się swoimi przemyśleniami.

Zapytano Obamę o ten temat UFO Podczas wywiadu we wtorek były prezydent potwierdził istnienie „nagrań i nagrań” niezidentyfikowanych przedmiotów.

Wydaje się, że wiele z tego nowo odkrytego i ostatnio poświęconego zainteresowania UFO w tym tygodniu wynika z raport W niedzielne 60 minut na CBS, które zawierało „niechęć rządu Stanów Zjednoczonych do zeznań” wobec UFO.

Gdy Departament Obrony i agencje wywiadowcze miały przedstawić długo oczekiwany oficjalny raport z tajemniczych obserwacji lotniczych w przyszłym miesiącu, 60 Minutes przesłuchało wielu zaufanych świadków, w tym byłego pilota marynarki wojennej, który powiedział, że widział niezidentyfikowane zjawiska lotnicze – ulubione określenie rządu. . – „Codziennie przez co najmniej dwa lata”.

To skłoniło Obamę do omówienia zjawisk pogodowych.

„Prawdą jest, i mówię tu naprawdę poważnie, to fakt, że na niebie znajdują się materiały filmowe i nagrania obiektów, a my nie wiemy, czym one dokładnie są i nie możemy wyjaśnić, w jaki sposób się poruszały, ani ich drogi”. Obama powiedział CBS.

„Nie mieli wzorca, który dałoby się łatwo wyjaśnić. Dlatego myślę, że ludzie nadal bardzo poważnie traktują próby zbadania i dowiedzenia się, co to jest. Ale nie mam ci dzisiaj nic do powiedzenia”.

Tucker Carlson, prawicowy gospodarz Fox News, który widział swoje najnowsze dzieło Zajmuje się teoriami spiskowymi antyszczepionkowymi, A także obejrzałem raport 60 minut i odtworzyłem fragment jego programu w poniedziałek. Wydaje się, że UFO to jedyna rzecz, z którą Obama i Carlson mogliby się zgodzić.

„Pentagon przyznaje, że nie wie, co to jest na świecie” – powiedział Carlson, pokazując widzom materiał filmowy przedstawiający ciało obce. „Z punktu widzenia bezpieczeństwa narodowego jest to bardzo duży problem”.

Jak zwykle Carlson przekształcił kwestię UFI w nieszczerą krytykę administracji Bidena, niemniej jednak był to kolejny przykład stosunkowo poważnej dyskusji na temat UFO.

W poniedziałek, O’Neal Wzajemny Jego doświadczenie, widząc „UFO” z ABC, jakiś czas Wywiad CNN Były pilot myśliwca opowiada o tym, jak wykrył UFO u wybrzeży San Diego.

Zainteresowanie UFO prawdopodobnie wzrośnie tylko wtedy, gdy Stany Zjednoczone przygotowują się do opublikowania swojego raportu na początku czerwca. W marcu John Ratcliffe, były dyrektor CIA Donalda Trumpa, Powiedział Ujawnienie „większej” liczby obserwacji UFO, niż zapowiadano.

READ  Imran Khan: premier Pakistanu upadł po utracie zaufania do głosowania | wiadomości ze świata