Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wideo: Analiza techniczna Digital Foundry Persona 5 Royal On Switch

Wideo: Analiza techniczna Digital Foundry Persona 5 Royal On Switch

Persona 5 Królewski Został wydany na Nintendo Switch w zeszłym miesiącu, a eksperci techniczni przetestowali teraz każdą konsolową wersję gry. Jak więc radzi sobie wersja Switch? Po pierwsze, jest to w pełni funkcjonalna wersja gry, bez podstawowych cięć. Nawet czasy ładowania są szybkie.

Są jednak obszary, w których gra stała się hitem. Dokładność tekstur i zasoby tekstur są „znacznie pogorszone” – zwłaszcza w porównaniu z wersją na PlayStation 4. Cienie również nie są do końca zauważalne. Poza tym dokładność tekstur nadal jest „w większości dobra”, ale jest kilka cięć.

Pod względem rozdzielczości w trybie zadokowanym gra jest wyświetlana w rozdzielczości 1440 x 810, czyli nieco ponad 720p, a w trybie przenośnym jest to 960 x 540. W trybie przenośnym gracze mogą spodziewać się nieco „rozmytego” doświadczenia i niższą rozdzielczość niż inne flagowe tytuły Atlusa.Na Switchu, który jest skierowany głównie do 1280×720.

Jeśli chodzi o wydajność, na Switchu można spodziewać się zablokowanej liczby klatek na sekundę na poziomie 30 klatek na sekundę zarówno w trybie przenośnym, jak i pionowym. Digital Foundry podsumowuje port Switch jako „mniej niż idealny” — z główną krytyką, która określa jego „poniższą” jakość obrazu. Generalnie nie ma tu „złych portów”.

Aby uzyskać drugą opinię, sprawdź naszą recenzję Nintendo Life: