Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wiadomości Tuckera Carlsona: gospodarz Fox News nazywa krytyków GOP „socjopatami”, podczas gdy Biały Dom mówi, że klipy są „niewiarygodne”

Wiadomości Tuckera Carlsona: gospodarz Fox News nazywa krytyków GOP „socjopatami”, podczas gdy Biały Dom mówi, że klipy są „niewiarygodne”

Chuck Schumer nazywa wydanie materiału filmowego Tuckera Carlsona z 6 stycznia „haniebnym”

Tucker Carlson nazwał swoich ponadpartyjnych krytyków w Kongresie „socjopatami” i oskarżył prokuratora generalnego Merricka Garlanda o kłamstwo na temat liczby zabitych policjantów podczas zamieszek na Kapitolu 6 stycznia – jednocześnie broniąc relacji z ataków, która była szeroko komentowana. skazany.

„Socjopaci okazali się zarówno Demokratami, jak i Republikanami” – narzekał Carlson w swoim programie w Fox News w środę.

Jego komentarze pojawiły się po tym, jak Biały Dom wydał potępiające oświadczenie, nazywając gospodarza Fox News „niewiarygodnym” i powołując się na jego „fałszywy obraz bezprecedensowo brutalnego ataku na naszą konstytucję i rządy prawa”.

W międzyczasie Carlson powiedział koledze, że nienawidzi Donalda Trumpa „z pasją”, zgodnie z nowymi wiadomościami tekstowymi opublikowanymi w ramach pozwu o zniesławienie przeciwko sieci przez Dominion Voting Systems o wartości 1,6 miliarda dolarów.

Nowe dokumenty sądowe we wtorek ujawniły list, który Carlson wysłał do pracownika Fox News zaledwie dwa dni przed zamieszkami na Kapitolu 6 stycznia.

Jesteśmy tak blisko, że będziemy w stanie ignorować Trumpa przez większość nocy. Naprawdę nie mogę się doczekać” – napisał. „Tak bardzo go nienawidzę”.

1678403723

Była gwiazda Fox News zaciekle krzyczy „Kłamstwa” Old Network z 6 stycznia

Była gospodyni stacji Fox, Gretchen Carlson, dołącza do grupy przeciwko swojej starej sieci po tym, jak prezenter opinii, Tucker Carlson, zgodnie z przewidywaniami, wykorzystał wyłączny dostęp do nagrań z monitoringu z 6 stycznia, aby przedstawić atak na Kongres jako pokojowy protest.

Johna Bowdena Prześlij ten raport.

Olivera O’Connella9 marca 2023 23:15

1678401951

„Całkowicie niemoralne”: reakcja AOC na portret Tuckera Carlsona autorstwa Kevina McCarthy’ego z 6 stycznia

powiedziała pani Ocasio-Cortez, która powiedziała, że ​​bała się o swoje życie w dniu powstania Niezależny Działania McCarthy’ego sprawiły, że Kapitol stał się mniej bezpieczny.

Eryk Garcia Raporty z Kapitolu.

Olivera O’Connella9 marca 2023 22:45

1678400123

Tucker Carlson powiedział, że nienawidzi Donalda Trumpa „z pasją”

„Jesteśmy bardzo, bardzo blisko możliwości ignorowania Trumpa przez większość nocy” – powiedział Carlson anonimowemu pracownikowi Fox News zaledwie dwa dni przed zamieszkami na Kapitolu 6 stycznia, zgodnie z dokumentami sądowymi. „Naprawdę nie mogę się doczekać”.

– Tak bardzo go nienawidzę – dodał.

Olivera O’Connella9 marca 2023 22:15

1678398323

Szef policji Kapitolu oskarża Tuckera Carlsona o wykorzystywanie materiału filmowego typu „wybieranie”.

Gospodarz programu w czasie największej oglądalności znalazł się nawet pod ostrzałem policji Kapitolu, organizacji, której funkcjonariusze najbardziej ucierpieli z rąk ideologicznych sojuszników Carlsona w dniu, w którym szturmowali Kapitol Stanów Zjednoczonych i próbowali zatrzymać certyfikację wyborów w 2020 roku.

Wszystko zaczęło się od odcinka The Carlson Show, który został wyemitowany w poniedziałek wieczorem, pierwszego z kilku, w których pojawił się materiał filmowy z ataku z 6 stycznia, dostarczony wyłącznie producentom przez przewodniczącego Izby Reprezentantów Kevina McCarthy’ego, który jest teraz wyśmiewany z lewej strony i niektóre jego działania. Republikanom za jawny wysiłek rzucenia kością w skrajną prawą stronę i pozwolenie Carlsonowi na oddanie pierwszego strzału.

Olivera O’Connella9 marca 2023 21:45

1678396523

Pozew Dominium: pracownicy Fox News ujawniają swoje frustracje

Pozew Dominion Voting Systems o zniesławienie przeciwko Fox News zapewnił niefiltrowane spojrzenie na prywatną komunikację i decyzje znanych nazwisk konserwatywnej sieci informacyjnej po wyborach w 2020 r. Te wymiany zdań sprawiły, że obecni dziennikarze w sieci poczuli się zawstydzeni swoim związkiem.

Rozmawiało z kilkoma aktualnymi korespondentami Fox News Codzienna Bestia Pod warunkiem zachowania anonimowości, aby podzielić się swoimi frustracjami.

Olivera O’Connella9 marca 2023 21:15

1678394705

Tucker Carlson nazywa krytyków „socjopatami”

Tucker Carlson potępił swoich ponadpartyjnych krytyków w Kongresie jako „socjopatów” podczas a Nadawanie W środę prokurator generalny Merrick Garland został oskarżony o kłamstwo na temat liczby policjantów zabitych podczas ataku na Kapitol 6 stycznia.

Olivera O’Connella9 marca 2023 20:45

1678393823

Don Jr. pyta McConnella, czy jest „szalony”, opowiadając się po stronie policji Kapitolu w Fox News

Mówiąc o zbliżającej się wojnie domowej w Partii Republikańskiej…

Olivera O’Connella9 marca 2023 20:30

1678392905

Głosy: przepisanie historii przez Tuckera Carlsona ujawnia zbliżającą się wojnę domową GOP

Nie ma lepszego dowodu na głębokie podziały w Partii Republikańskiej niż ich reakcja na portret Tuckera Carlsona z 6 stycznia w Fox News. Po tym, jak przewodniczący Izby Reprezentantów Kevin McCarthy (R-Calif.) przekazał gospodarzowi Foxa ponad 40 000 godzin nagrań Capitolu, Carlson wyemitował kilka materiałów, starając się przedstawić rebelię jako pokojową. Wywołało to burzę nie tylko ze strony prodemokratycznych liberałów, ale także samej Partii Republikańskiej. Ostatecznie doprowadziło to do wewnętrznej debaty na temat tego, czy partia będzie nadal popierać Wielkie Kłamstwo i Donalda Trumpa.

Olivera O’Connella9 marca 2023 20:15

1678391105

Trump używa „haniebnych” taśm Tuckera Carlsona, by zażądać uwolnienia więźniów z 6 stycznia

Przywódca większości w Senacie Chuck Schumer, nowojorski demokrata, powiedział we wtorek, że poniedziałkowa audycja Carlsona była „jedną z najbardziej haniebnych godzin telewizji”.

Olivera O’Connella9 marca 2023 19:45

1678389305

Schumer nazywa McCarthy’ego „denierem 6 stycznia” po filmach zamieszek Tuckera Carlsona w Kapitolu

Senator Chuck Schumer potępił reakcję przewodniczącego Izby Reprezentantów Kevina McCarthy’ego na przedstawienie przez Tuckera Carlsona zamieszek na Kapitolu jako „pokojowych” w Fox News, nazywając je „denierem 6 stycznia”.

„Ci z nas, którzy byli tutaj 6 stycznia, wiedzą, że atak był gwałtownym powstaniem – w tym mówca McCarthy” – napisał Schumer na Twitterze. „Każdy przywódca na Kapitolu postąpił słusznie, wytykając kłamstwa Fox News – z wyjątkiem mówcy McCarthy’ego”.

Dodał: „Marszałek Sejmu udaje zaprzeczającego 6 stycznia”.

Olivera O’Connella9 marca 2023 19:15