Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wiadomości Tuckera Carlsona: gospodarz Fox broni szamana QAnon, atakuje mutantów, nazywa Zelensky’ego tyranem

Schumer nazywa wydanie materiału filmowego przez Tuckera Carlsona 6 stycznia „haniebnym”

Tucker Carlson nadal podwajał swoją obronę uczestników zamieszek z Kapitolu w ostatnim odcinku Fox News w czwartek, przeprowadzając wywiad z matką i prawnikiem „Q Shamana” Jacoba Chansleya, aby powiedzieć, że został niesłusznie uwięziony za swoją rolę w ataku.

Uderzył także w osoby transpłciowe, oskarżając je o przywłaszczenie Międzynarodowego Dnia Kobiet, nazwał prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego „tyranem” w związku z jego żądaniem amerykańskich myśliwców F-16 i pozwolił byłej demokratce Tulsi Gabbard forsować rosyjską linię propagandową obwiniającą NATO. Za zniszczenie gazociągu Nord Stream podczas wywiadu.

Biały Dom nazwał pana Carlsona „haniebnym” po tym, jak wyemitował wybiórczo zmontowany materiał filmowy z ataku na budynek Kapitolu USA z 6 stycznia 2021 r. twierdzą, że bunt był „pokojowy”, a jego uczestnikami byli „widzowie”.

Film wywołał wrzawę po obu stronach przejścia, gdy szef policji Kapitolu oraz przywódcy większości i mniejszości w Senacie, Chuck Schumer i Mitch McConnell, zebrali się, aby potępić rolę Carlsona w powstaniu, w którym zginęło pięć osób i więcej. w których postawiono zarzuty ponad 1000 osób.

Kontrowersje zbiegły się w czasie z publikacją najnowszych dokumentów z pozwu o zniesławienie o wartości 1,6 miliarda dolarów przeciwko Dominion Voting Systems, który ujawnił między innymi, że Carlson powiedział koledze, że nienawidzi Donalda Trumpa „z pasją” w zaskakującej wiadomości tekstowej. .

Jesteśmy tak blisko, że będziemy w stanie ignorować Trumpa przez większość nocy. Naprawdę nie mogę się doczekać” – napisał. „Tak bardzo go nienawidzę”.

1678463146

Donald Trump Jr. sugeruje, że McConnell jest „szalony”, ponieważ nie stanął po stronie Tuckera Carlsona

Wśród krytyków był McConnell, który wyraził swoje niezadowolenie z prezentacji na Kapitolu na początku tego tygodnia.

Olivera O’Connella10 marca 2023 15:45

1678459500

McCarthy twierdzi, że „nie widział” The Tucker Carlson Show z fanfarami

Przewodniczący Izby Reprezentantów, Kevin McCarthy, upierał się, że nie oglądał programu The Tucker Carlson Show od poniedziałku wieczorem, w którym wyemitował wybrane materiały wideo z zamieszek na Kapitolu.

Republikanin dostarczył materiał prawicowemu gospodarzowi wiadomości, który bardzo bagatelizował wydarzenia z 6 stycznia 2021 r.

Joego Somerlada10 marca 2023 14:45

1678455900

Pracownicy Foxa ujawniają swoją frustrację z powodu doniesień o aferze Dominium

Według nowego raportu reporterzy Fox News są sfrustrowani ostatnimi dokumentami sądowymi, które podkreślają hipokryzję i stronniczość ich kolegów w programach opinii publicznej emitowanych w czasie największej oglądalności.

Pozew Dominion Voting Systems o zniesławienie przeciwko Fox News dał niefiltrowane spojrzenie na prywatną komunikację konserwatywnej sieci informacyjnej i decyzje znanych nazwisk w następstwie wyborów w 2020 roku.

Te wymiany sprawiły, że obecni dziennikarze w sieci poczuli się zawstydzeni swoim połączeniem.

Rozmawiało z kilkoma aktualnymi korespondentami Foxa Codzienna Bestia Pod warunkiem zachowania anonimowości, aby podzielić się swoimi frustracjami.

Joego Somerlada10 marca 2023 13:45

1678452327

Nowy romans Tuckera i Trumpa z „QAnon Shaman”

Oto John Bowden i Andrew Feinberg z Foxa oraz niepokojące podejście byłego prezydenta do plakatu zamieszek na Kapitolu.

Joego Somerlada10 marca 2023 12:45

1678448700

Schumer rozdziera Carlsona z powodu „kłamstw” podczas zamieszek na Kapitolu

Przywódca większości w Senacie, Chuck Schumer, skrytykował konserwatywną prawicę za nieustające wysiłki w celu wybielenia śmiercionośnego ataku na Kapitol Stanów Zjednoczonych we wtorek podczas przemówienia w Senacie.

To jest przypomnienie tego, co powiedział.

Joego Somerlada10 marca 2023 11:45

1678445100

Joego Somerlada10 marca 2023 10:45

1678441530

Tucker Carlson broni szamana Q i atakuje zmutowanych ludzi oraz Natto w ostatnim odcinku

Tucker Carlson nadal podwajał swoją obronę uczestników zamieszek z Kapitolu w ostatnim odcinku Fox News w czwartek, przeprowadzając wywiad z matką i prawnikiem „Q Shamana” Jacoba Chansleya, który twierdzi, że został niesłusznie uwięziony za swoją rolę w ataku.

Skrytykował także osoby transpłciowe, oskarżając je o przywłaszczenie Międzynarodowego Dnia Kobiet, nazwał prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego „tyranem” w związku z jego żądaniem amerykańskich myśliwców F-16 i pozwolił byłej demokratce Tulsi Gabbard forsować rosyjską linię propagandową obwiniającą NATO. Za zniszczenie gazociągu Nord Stream podczas wywiadu.

W końcu przeprowadził wywiad z Simonem Atibą, dziennikarzem Today News Africa, który twierdził, że został uciszony przez sekretarza prasowego Białego Domu Karen Jean-Pierre i wyrzucony z dorocznej kolacji korespondentów za zadawanie zbyt wielu niepokojących pytań. Jasne Szymon.

Wszystko to podczas ucieczki owiec z rzeźni w New Jersey!

Oto kilka „najważniejszych”.

Joego Somerlada10 marca 2023 09:45

1678436100

Głosy: przepisanie historii przez Tuckera Carlsona ujawnia zbliżającą się wojnę domową GOP

Nie ma lepszego dowodu na głębokie podziały w Partii Republikańskiej niż ich reakcja na portret Tuckera Carlsona z 6 stycznia w Fox News. Po tym, jak przewodniczący Izby Reprezentantów Kevin McCarthy (R-Calif.) przekazał gospodarzowi Foxa ponad 40 000 godzin nagrań Capitolu, Carlson wyemitował kilka materiałów, starając się przedstawić rebelię jako pokojową. Wywołało to burzę nie tylko ze strony prodemokratycznych liberałów, ale także samej Partii Republikańskiej. Ostatecznie doprowadziło to do wewnętrznej debaty na temat tego, czy partia będzie nadal popierać Wielkie Kłamstwo i Donalda Trumpa.

1678428900

Tucker Carlson „zmoczyłby spodnie”, gdyby znalazł się na Kapitolu przed gangsterami zamieszek, mówi Anderson Cooper

Cooper rozmawiał z byłym funkcjonariuszem policji DC, Michaelem Fannonem, który został napadnięty podczas zamieszek. Duet omówił niedawne nalegania Carlsona, że ​​uczestnicy zamieszek, którzy zaatakowali Kapitol i jego policję 6 stycznia 2021 r. w celu utrzymania Donalda Trumpa u władzy, byli tylko „widzami”.

Grzegorz Grazios Doniesienia o usunięciu Coopera z Carlson.

Olivera O’Connella10 marca 2023 06:15

1678421751

Tucker Carlson oskarża Merricka Garlanda o kłamstwo na temat śmierci oficera 6 stycznia, nazywa swoich krytyków „socjopatami”

Tucker Carlson potępił swoich ponadpartyjnych krytyków w Kongresie jako „socjopatów” podczas a Nadawanie W środę prokurator generalny Merrick Garland został oskarżony o kłamstwo na temat liczby policjantów zabitych podczas ataku na Kapitol 6 stycznia.

To ostatni moment, który przyciąga nagłówki gazet po tym, jak gospodarz Fox News wywołał kontrowersje przez cały tydzień, wybiórczo emitując klipy za fałszywe twierdzenie, że zamieszki na Kapitolu w 2021 r. nie były gwałtowne.

Josh Marcus Raport ten został złożony w środę wieczorem.

Olivera O’Connella10 marca 2023 04:15