Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wiadomości Trumpa na żywo: Najnowsze informacje, gdy były prezydent przestaje przeprowadzać wywiady z NPR

Prowadzący Fox News: Trump musi „nauczyć się przegrywać”

W nowym wywiadzie wyemitowanym w NPR dowiedział się, że Donald Trump irytująco kończy swoją dyskusję z kotwicą dotyczącą pytań o Rebelię Kapitolu i jego skupienie się na oszustwach wyborczych, które nie istnieją w 2020 roku.

Rozmawiając ze Stevem Inscape, Trump wyparł się Republikanów, którzy przyznali, że jego zarzuty oszustwa są fałszywe, nazywając Mitcha McConnella „przegranym” za jego aprobatę i potępiając wszystkich w jego partii, którzy się zgadzają, jako „Renault”. Według pana Inscape wywiad miał trwać 15 minut, ale ostatecznie trwał tylko dziewięć minut, ponieważ pan Trump opuścił rozmowę.

Były prezydent napotyka na dalsze naciski ze strony komisji specjalnej badającej wydarzenia z 6 stycznia 2021 r. wraz z komisją Wydawanie wezwań Do byłego autora przemówień w Białym Domu i doradców Donalda Trumpa juniora Do tej pory kilku współpracowników Białego Domu i Trumpa odmówiło spełnienia żądań komitetu, ale uważa się, że wielu innych przedstawiło dowody na osobności i przekazało odpowiednie dokumenty.

Tymczasem środkowy syn prezydenta, Eric Trump, skrytykował nowojorską prokurator generalną Letitię James, która prowadzi długotrwałe śledztwo w sprawie naruszenia przez niego lub jego firmy przepisów podatkowych. Po pozwie, w którym zarzuca się, że wysiłki pani James „nie są w żaden sposób powiązane z uzasadnionymi celami organów ścigania, a jedynie zamaskowanym wysiłkiem, by publicznie zaszkodzić Trumpowi i jego współpracownikom”, syn prezydenta stwierdził, że jej śledztwo było niezgodne z konstytucją.

Młodszy Trump złożył nieprawidłowe oświadczenia podczas występu w programie Fox News Sean Hannity Show, w którym twierdził, że śledztwo Jamesa w sprawie tego, czy firma jego rodziny narusza nowojorskie przepisy podatkowe mające na celu uniemożliwienie jego ojcu kandydowania na prezydenta w 2024 r., wyniosło „ przekazanie” tych wyborów. Faktycznie prezydentowi Joe Bidenowi.

Śledź poniższe aktualizacje na żywo

1641986735

Co Trump powiedział NPR przed rozłączeniem

ten kopia taka sama jak orgenal Cały wywiad prezydenta z NPR jest już na żywo, wraz z dźwiękiem z rozmowy. Pokazuje to, że prezydent nie tylko upierał się przy kradzieży wyborów, ale także powtarzał swoje poglądy, że niewielka frekwencja na wiecach Bidena (organizowanych pod restrykcjami Covid-19) sprawia, że ​​wydaje się mało prawdopodobne, by urzędujący prezydent zdobył więcej głosów niż jakikolwiek kandydat w historii.

Andrzeja Nottia12 stycznia 2022 11:25

1641986725

Co Trump powiedział NPR przed rozłączeniem

ten kopia taka sama jak orgenal Cały wywiad prezydenta z NPR jest już na żywo, wraz z dźwiękiem z rozmowy. Pokazuje to, że prezydent nie tylko upierał się przy kradzieży wyborów, ale także powtarzał swoje poglądy, że niewielka frekwencja na wiecach Bidena (organizowanych pod restrykcjami Covid-19) sprawia, że ​​wydaje się mało prawdopodobne, by urzędujący prezydent zdobył więcej głosów niż jakikolwiek kandydat w historii.

READ  Siły rosyjskie wystrzeliwują zaporę rakiet na północną Ukrainę z Białorusi | Ukraina

Andrzeja Nottia12 stycznia 2022 11:25

1641984664

NPR śledzi ostry wywiad Trumpa

jako słuchacz poranna edycja W oczekiwaniu na pierwszy wywiad NPR z Donaldem Trumpem od czasu jego pierwszej kampanii prezydenckiej, ankieter Steve Inscape oferuje podgląd tego, co sklep ma w sklepie…

Andrzeja Nottia12 stycznia 2022 10:51

1641981340

Trump nazywa republikanów, którzy nie poprą szczepionek, „tchórzami”

Donald Trump ostatnio zmylił i zawstydził wielu prawicowych republikanów gorliwym promowaniem szczepionek przeciwko Covid-19, które stały się w najlepszym razie niemodne, a w najgorszym znienawidzone przez partię i jej bazę. Teraz, w wywiadzie dla skrajnie prawicowego OAN, Trump powiedział: odpowiedź na atak.

– Mam wzmacniacz – powiedział. „Wielu polityków – obejrzałem wywiady z kilkoma politykami i jedno z pytań brzmiało: „Czy otrzymujesz wsparcie? – bo się zaszczepili – i odpowiadają tak – innymi słowy odpowiedź brzmi „tak” ale nie chcą tego powiedzieć. Bo są odważni. Musisz to powiedzieć, czy to zrobiłeś, czy Nie. Powiedz to. Dziesiątki milionów na całym świecie. Nie mam absolutnie żadnych skutków ubocznych.

ten New York TimesMaggie Haberman spekuluje, że pan Trump mógł myśleć o konkretnym republikaninie…

Andrzeja Nottia12 stycznia 2022 09:55

1641979457

Trump próbuje wykorzystać nieobecność Abramsa w przemówieniu Bidena o prawach do głosowania przeciwko prezydentowi

Podczas gdy Joe Biden wygłosił jedno z najpotężniejszych przemówień podczas swojej prezydentury na temat znaczenia uchwalenia przepisów dotyczących praw wyborczych, jego poprzednik zaatakował go nie z obiektywnych powodów, ale z powodu jego rzekomego konfliktu z innymi Demokratami w tej sprawie. W szczególności on uchwycił wiadomości Że Stacey Abrams nie pojawi się na adresie Bidena w jej stanie.

Trump fałszywie twierdził, że „Stacy Abrams pomogła Bidenowi ukraść wybory w Gruzji w 2020 roku, ale teraz nie będzie dzielić sceny z Joe. Stacey wie, że Biden stracił już dużą liczbę ludzi w Gruzji, a także w wyborach prezydenckich w 2020 roku wyborach jako całości i była tak straszna, że ​​teraz nie chcesz z nim nic robić. Nawet rozbudzona radykalna lewica zdaje sobie sprawę, że administracja Joe Bidena była zakłopotana!”

Trump może zostać oskarżony o wywarcie presji na urzędników z Gruzji, aby „znalazły” dla niego głosy, gdy stało się jasne, że stracił państwo na rzecz Bidena.

Andrzeja Nottia12 stycznia 2022 09:24

1641978017

Fauci vs. GOP Senator: „Co za kretyn”

Donald Trump nie jest jedyną ważną postacią, która otwarcie ściera się z republikańskimi senatorami. Podczas wczorajszego przesłuchania dr Anthony Fauci nie tylko starł się z arcy-rywalem Randem Paulem, ale także nazwał Rogera Marshalla z Kansas „kretynem”.

Pan Marshall wykorzystał swój czas na rozprawie, by zaatakować dr Fauci i innych świadków, w tym pytając radcę rządowego, czy uważa, że ​​powinien wypełnić publicznie dostępny formularz ujawnienia informacji finansowych. Fauci zauważył, że jego ujawnienia są dostępne od lat, nazywając senatora „całkowicie niepoprawnym”.

Andrzeja Nottia12 stycznia 2022 09:00

1641975848

Wielokąt Jima Jordana w „Prawdzie” przed członkiem Komitetu z 6 stycznia Jimmym Raskinem

Kongresman z Ohio, Jim Jordan, kluczowy sojusznik Trumpa na Kapitolu, odmawia 6 stycznia zaproszenia do złożenia zeznań przed komisją Specjalną i wyjaśnienia, co już wiedział o Dniu Rebelii i jakie miał kontakty z Trumpem i White’em. do domu, gdy trwały zamieszki.

W wywiadzie członek komisji Jimmy Raskin przypomniał widzom o agresywnym sposobie działania Jordana podczas badania tego, co Hillary Clinton wiedziała o ataku w Bengazi. Powołując się na prośbę pana Jordana, że ​​„prawda musi się wyłonić”, pan Raskin jasno wyraził swoją opinię na temat przeszkód, jakie jego kolega napotykał na zwłokę.

„Jim Jordan, bardziej niż ktokolwiek inny, wie, na czym polega trudne, brutalne śledztwo” – powiedział Demokrata z Maryland. „Nawet gdy jest na dzikim polowaniu, prosi o wszystkie informacje, których potrzebuje, a nas w tym nie ma. Z pewnością pełnimy główną misję śledczą w tej dekadzie, jeśli nie w tym stuleciu, aby dotrzeć do sedna tego straszna przestępczość polityczna, którą Donald Trump wszczął i zaaranżował do dużego limitu ”.

Andrzeja Nottia12 stycznia 2022 08:24

1641971053

Były komisarz NYPD Kerik, aby usiąść do wywiadu z panelem 6 stycznia

Bernard Kerik, były komisarz policji miasta Nowy Jork, dobrowolnie zgodził się usiąść do wywiadu z komisją komisyjną Izby Reprezentantów Jego prawnik powiedział, że prowadzi śledztwo w sprawie zamieszek z 6 stycznia.

Panel wezwał Kereka w listopadzie za jego zaangażowanie z byłym prezydentem Donaldem Trumpem w jego staraniach o utrzymanie kontroli nad Białym Domem.

Adwokat Kerika, Timothy Parlator, powiedział Hale’owi, że planują stawić się przed komisją, ale wycofali się z zaplanowanego na czwartek zgłoszenia przed komisją, powołując się na sprzeciw wobec roli republikanów w strukturze komisji.

Myślę, że brakuje im władzy do składania oświadczeń. Jednak pan Kerek chce się z nimi spotkać i przekazać im informacje, dlatego zrobimy to w drodze dobrowolnego wywiadu” – powiedział Parlator.

Shweta Sharma12 stycznia 2022 07:04

1641969211

Don Jr piecze po tym, jak nazywa Erica Swalwella „kretynem”

Donald Trump Jr. został brutalnie zakłócony w internetowej kłótni po tym, jak zaatakował przedstawiciela Demokratów Erica Swalwella, kluczowego członka Komisji Wywiadu Izby Reprezentantów, który naciskał na śledztwo w sprawie rodziny Trumpów.

Spór rozpoczął się na Twitterze po tym, jak Trump Jr. nazwał pana Swalwella, przedstawiciela i prawnika z Kalifornii, „kretynem”.

Czy uważasz, że Chiny wybrały Swalwella, ponieważ był „skuteczny”, czy dlatego, że uważali go za głupiego? powiedział syn byłego prezydenta.

Jednak Swalwell szybko zareagował na kpiny skierowane przeciwko niemu i zareagował, obwiniając historię Trumpa Jr o manipulowanie przez obcokrajowców.

Dlaczego Rosja wybrała ciebie? Może nie na koks. „Jeśli tak mówisz, uwielbiam to, szczególnie późnym latem” – powiedział Swalwell.

Trump wziął na cel Jr. Swalwell w odniesieniu do incydentu, kiedy rzekomy chiński szpieg Christine Fang nazwał Demokratkę i próbował się z nim romantycznie związać. Dopiero po tym, jak FBI poinformowało go o przynależności kobiety, Swalwell zerwała z nią stosunki, aby zapobiec możliwemu naruszeniu bezpieczeństwa narodowego.

Shweta Sharma12 stycznia 2022 06:33

1641966906

Biden po raz pierwszy nazywa zamieszki na Kapitolu „próbą zamachu stanu”

Prezydent USA Joe Biden nazwał we wtorek zamieszki z 6 stycznia na Kapitolu po raz pierwszy od roku, jako próbę zamachu stanu, gdy nasilił atak na byłego prezydenta Donalda Trumpa.

„Jesteśmy tu dzisiaj, aby przeciwstawić się siłom w Ameryce, które cenią siłę ponad zasady – siłom, które próbowały obalić, obalić prawnie wyrażoną wolę narodu amerykańskiego, siejąc podejrzenia, fabrykując oskarżenia o oszustwo i starając się ukraść wybory w 2020 roku ludzi — powiedział Biden.

Jego komentarze pojawiły się podczas przemówienia wzywającego do uchwalenia przepisów dotyczących praw wyborczych w powszechnym miejscu w Atlancie dla historycznie czarnych uczelni.

„Chcą, aby zapanował chaos” – dodał prezydent. Chcemy, aby rządzili ludzie. Bitwa o duszę Ameryki jeszcze się nie skończyła. Musimy być silni i być razem, aby upewnić się, że 6 stycznia nie oznacza końca demokracji, ale raczej początek odrodzenia naszej demokracji”.

To był pierwszy raz, kiedy Biden odniósł się do tego jako do „przewrotu”, po tym jak wcześniej określił to jako „zbrojną rebelię”.

(Agencja Ochrony Środowiska)

Shweta Sharma12 stycznia 2022 05:55