Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wiadomości transferowe: Sam Johnston poszukiwany przez West Ham i Southampton na darmowy transfer z West Bromwich Albion | wiadomości piłkarskie

West Ham i Southampton chcą pozyskać bramkarza Anglii Sama Johnstona na darmowy transfer z West Bromwich Albion następnego lata.

Johnson – obecnie uczestnik eliminacji Mistrzostw Świata Garetha Southgate przeciwko Albanii i San Marino – uważa, że ​​jego kontrakt w Hawthorne wygasa pod koniec sezonu.

Dla żadnego z klubów w Premier League porozumienie z graczem, który w zeszłym miesiącu wystartował z Anglią przeciwko Andorze, nie powinno stanowić problemu. Od stycznia może rozmawiać z zagranicznymi klubami.

West Ham odrzucił ofertę 6 milionów funtów za Johnstona zeszłego lata i wypożyczył na ten sezon Alphonse Areolę z PSG, chociaż były bramkarz Polski Łukasz Fabiański pozostaje pierwszym wyborem.

W międzyczasie Alex McCarthy pozostał numerem 1 w St Mary’s, a jego zastępcą był Fraser-Forster, mimo że został niedawno wypożyczony.

Jak dotąd Johnston zachował siedem czystych kont w West Brom w tym sezonie.

Trener West Brom, Valeren Ismail, powiedział w zeszłym tygodniu, że klub zintensyfikuje rozmowy z Johnstonem, aby przekonać go do podpisania nowego kontraktu, podczas gdy będą ścigać awans do Premier League.

Powiedział: „Od stycznia zaczniemy intensywniej dyskutować, ale na razie wszyscy jesteśmy skupieni na boisku i występach.

„Wiemy, co musimy zrobić, aby zapewnić sobie dobrą pozycję do negocjacji. Teraz jest to cierpliwa gra, jak szachy. On chce zobaczyć. to normalny proces”.

„Kiedy twój kontrakt wygasa, masz wybór i całkowicie rozumiem sytuację. Moim zadaniem jest upewnienie się, że West Brom jest na świetnej pozycji, a West Brom jest do tego odpowiednim klubem.

– Dużo z nim rozmawiałem, nie tylko o statusie kontraktu, ale także o reprezentacji, o meczach, o składach io tym, jak możemy to poprawić.

READ  Miesiączka i ciąża to nadal tabu dla kobiet