Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wiadomości o przejęciu Derby County na żywo: Stewardzi odpowiadają fanom, gdy Mike Ashley staje przed nowym wyzwaniem

Wiadomości o przejęciu Derby County na żywo: Stewardzi odpowiadają fanom, gdy Mike Ashley staje przed nowym wyzwaniem

Administratorzy odpowiadają na wiadomość

Grupy fanów Derby County otrzymały teraz szczegółową odpowiedź od urzędników Quantumy na list otwarty, który wysłali do kluczowych graczy w przyszłości klubu.

List otwarty do Angielskiego Związku Piłki Nożnej oraz menedżerów klubu, Quantumy, został napisany w piątek przez współmenedżera Carla Jacksona. W komunikacie skopiowano również zespół Derby.

Głównym problemem jest to, że w przypadku braku ścisłego terminu, pozycja klubu może zostać poważnie „wypaczona”. Dyrektor generalny EFL Trevor Burch, były dyrektor generalny Derby, jako pierwszy odpowiedział, aby wyjaśnić stanowisko ligi w sprawie terminów. Quantuma poszła teraz w jej ślady w liście wysłanym do RamsTrust, podpisanym przez współreżyserów Carla Jacksona i Andrew Hoskinga.

Poniżej znajduje się pełna wiadomość.

Dziekuje za Twoj email. Odnotowujemy również odpowiedź Trevora Burcha w imieniu Stowarzyszenia Języka Angielskiego.

Po pierwsze, bardzo ważne jest podkreślenie, że w pełni rozumiemy frustrację i niepokój fanów, zwłaszcza od początku roku. Codziennie otrzymujemy dużą ilość korespondencji, a także zdajemy sobie sprawę z ogromnej aktywności dziennikarskiej i aktywności w mediach społecznościowych. Oczywiste jest, że niektóre doniesienia były bliższe prawdy niż inne.

Przed zakończeniem sprzedaży istnieje natychmiastowy wymóg zabezpieczenia krótkoterminowej przyszłości klubu, umożliwienia podpisania kontraktu z zawodnikami, wystawienia karnetów na sprzedaż i zabezpieczenia umów handlowych, a także naszych najlepszych intencji, aby wypełnić niepewność . Aby personel i kibice skończyli jak najszybciej.

Po zabezpieczeniu krótkoterminowej przyszłości klubu, minimalne wymagania dotyczące skierowania oferenta do NFL do rozpatrzenia to:

Czytaj więcej

READ  Barcelona cierpi na słabość Memphis Depay, kontuzję Frenkie de Jong