Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wiadomości na żywo: rząd Wielkiej Brytanii zgadza się na nową umowę płatniczą ze związkami NHS

złagodzić: Sekretarz skarbu USA Janet Yellen stanie przed Senacką Komisją Finansów, aby zeznawać w sprawie budżetu prezydenta Joe Bidena na rok fiskalny 2024. Prawdopodobnie zostanie zapytana o odpowiedź Departamentu Skarbu, Rezerwy Federalnej i Federalnej Korporacji Ubezpieczeń Depozytów, które wdrożyły środki aby uspokoić panikę wśród posiadaczy depozytów i zapobiec infekcji po awarii Silicon Valley Bank i Signature Bank.

Zyski: FedEx Parcel Group, często lider w dziedzinie ekonomii, będzie raportować zyski po zamknięciu rynku. Analitycy spodziewają się, że w kwartale zakończonym w lutym firma zarobiła 2,70 USD na akcję przy przychodach w wysokości 22,7 mld USD, w porównaniu do 4,20 USD na akcję przy przychodach w wysokości 23,6 mld USD w okresie poprzedniego roku.

Retailer Dollar General zgłasza zarobki przed dzwonkiem otwarcia. Analitycy spodziewają się, że sieć zarobiła 3 USD na akcję przy przychodach w wysokości 10,2 mld USD w ciągu trzech miesięcy do stycznia, w porównaniu z 2,57 USD na akcję przy przychodach w wysokości 8,65 mld USD rok wcześniej.

dane ekonomiczne: Według Refinitiv ekonomiści spodziewają się, że w tygodniu kończącym się 11 marca zostanie złożonych 205 000 wniosków o państwową pomoc dla bezrobotnych. Taka liczba utrzymałaby liczbę bezrobotnych w USA, która jest wskaźnikiem zwolnień, powyżej 200 000 przez drugi tydzień z rzędu. Niezależnie od tego ekonomiści spodziewają się, że liczba nowych domów w lutym wyniesie 1,3 miliona od stycznia.

READ  Pierwszy wielojęzyczny bank cyfrowy dla imigrantów i grup etnicznych w Stanach Zjednoczonych