Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wiadomości na temat COVID na żywo: wezwania do dochodzenia po doniesieniach o negatywnych testach PCR pomimo pozytywnych przepływów ubocznych | Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Konserwatywny współprzewodniczący Oliver Dowden powiedział Kay Burley w Sky News, że przeczytał raport na temat postępowania rządu z pandemią.

Pojawia się po tym, jak minister rządu Steve Barclay twierdził wczoraj, że go nie czytał.

Zapytany, czy z radością przeprosił, pan Dowden powiedział: „Premier przeprosił na początku tego roku za wszystkie krzywdy i cierpienia, jakich doznały wszystkie te rodziny i podzielam to, a także okazuję to. To był trudny czas dla niego. Każda rodzina została dotknięta.Ten straszny wirus.

Kontynuował: „Z zadowoleniem przyjmuję ten raport. Jest to bardzo dobry raport autorstwa Grega Clarka i Jeremy’ego Hunta. A rząd, podobnie jak my w przypadku wszystkich tych raportów, przeanalizuje je w pełni i udzieli pełnej odpowiedzi”.

– Tak, oczywiście, przepraszam, bo premierowi jest przykro – dodał Dowden.

Powiedział, że wysłuchał wczorajszych doświadczeń rodzin pogrążonych w żałobie i „rodzaju strasznej straty, którą ponieśli”.

Dodał: „Tyle osób cierpi, nie tylko w tym kraju, ale na całym świecie. Żałujemy strat, jakie poniosły wszystkie te rodziny”.

Powiedział, że sądzi, że ludzie docenią to, iż jest to „bezprecedensowy kryzys, który zdarza się tylko raz na sto lat”, dodając: „Nie ma idealnego zbioru zasad, za którym możemy podążać”.

READ  Morgan Freeman wśród 963 Amerykanów z zakazem wjazdu do Rosji | wiadomości ze świata