Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wiadomości i transfery Liverpoolu – poszukiwany Goncalo Geddes, kontraktowany Mohamed Salah, a odszedł Kylian Mbappe

Fani oglądają, co „mistrz” Mike Dean zrobił w losowaniu miasta

Mike Dean trafiał na pierwsze strony gazet w ostatnich latach, a niedzielny remis między Liverpoolem a Manchesterem City 2-2 nie był inny.

Sędzia Premier League był czwartym sędzią we wczorajszym meczu na Anfield, ponieważ podopieczni Jurgena Kloppa byli dwukrotnie zremisowani i musieli zadowolić się częścią łupów.

Walcząc z radością na lewym skrzydle przez większość meczu, Manchester City znalazł sposób na powrót do gry po konsekwentnym atakowaniu Jamesa Milnera na prawym obronie.

35-latek został ukarany kartą w pierwszej połowie przez sędziego Craiga Pawsona za przeciągnięcie Phila Fodena do ataku i przez to musiał ostrożnie chodzić do końca meczu.

City uznało, że Milner powinien był zobaczyć czerwone przy 1-1 po tym, jak natknął się na Bernardo Silvę, gdy był już na żółtej kartce, co wywołało gniewną reakcję Guardioli.

Szef Sky Blues podbiegł do Deana, aby zapytać, dlaczego zastępca kapitana Liverpoolu nie został odesłany, mimo że oficjał Premier League stał na miejscu i żuł gumę.

Dean po prostu patrzył na Guardiolę, gdy stał się mobilny na uboczu i wydawał się być najcichszym człowiekiem na Anfield, gdy były szef Barcelony stracił panowanie nad sobą.

Żeby przeczytać całą historię, kliknij tutaj.

Mike Dean patrzy na Pepa Guardiolę (Zdjęcie: Sky Sports)

READ  Kandydaci do Rady RP wyznaczają cele | Wiadomości, sport, praca