Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wiadomości Borisa Johnsona na żywo: posłowie żądają czynszu w wysokości 1,3 miliona funtów, gdy wynajmują domy

POWIĄZANE WIDEO: Torysowski minister mówi, że posłowie powinni mieć możliwość uzyskania drugiej pracy

Ministrowie gabinetu należą do grupy posłów, którzy zażądali setek tysięcy funtów na pokrycie czynszów przy jednoczesnym wynajmowaniu posiadanych nieruchomości.

piętnaście konserwatyści i dwa rozwiedziony Posłowie położyli swoje koszty mieszkaniowe na wydatkach, zarabiając ponad 10 000 funtów rocznie na wynajmie własnej nieruchomości w ostatnich latach, niezależny wyłącznie ujawnione.

Pan Jeffrey CoxByły prokurator generalny w środku kłótni o drugą pracę posłów domagał się 1900 funtów miesięcznie za mieszkanie finansowane przez podatników, jednocześnie żądając dochodów z wynajmu domu w innym miejscu w Londynie.

Tymczasem sondaże pokazują, że Partia Pracy wyrosła ponad Partię Konserwatywną, co sugeruje, że trwająca walka o korupcję zaczyna ciążyć na fortunach Borisa Johnsona.

Sondaż przeprowadzony przez Redfield i Wilton Strategies wykazał, że 38 procent respondentów poparłoby Partię Pracy w wyborach powszechnych, a 36 procent zagłosowałoby na Partię Konserwatywną.

1636706610

UE powie, że rozmowy Frost zakończą się fiaskiem, chyba że odrzuci wniosek Europejskiego Trybunału

Oczekuje się, że główny negocjator Unii Europejskiej, Maros Sefcovic, wezwie swojego brytyjskiego odpowiednika, lorda Davida Frosta, do zrezygnowania z „daleko naciąganego” żądania usunięcia roli Europejskiego Trybunału w sporach dotyczących Irlandii Północnej.

W piątek w Londynie rozpocznie się ostatnia runda rozmów między obiema stronami w sprawie przeróbek pobrexitowych porozumień handlowych dla Irlandii Północnej.

Coraz częściej pojawiają się spekulacje, że Wielka Brytania przygotowuje się do skorzystania z klauzuli wyjścia w nadchodzących tygodniach, uruchamiając artykuł 16, aby zawiesić ustalenia uzgodnione w Protokole Irlandii Północnej.

Tom Batchelor12 listopada 2021 08:43

1636705659

Partia Pracy prowadzi konserwatystów w nowym sondażu

Sondaż, przeprowadzony przez Redfield i Wilton Strategies, ocenił partię Keira Starmera na 38 procent w porównaniu z 36 procentami rządu. Liberalni Demokraci z 10 procentami nie zmienili się, podobnie jak Zieloni z 6 procentami.

Sondaż został przeprowadzony 10 listopada, kiedy wokół Westminsteru krążyły oskarżenia o korupcję.

Tom Batchelor12 listopada 2021 08:27

1636704261

Posłowie domagają się czynszu w wysokości 1,3 mln funtów od podatników, gdy opuszczają własne domy

Pięciu ministrów w rządzie Borisa Johnsona należy do grupy posłów, którzy zażądali od podatników ponad 1 miliona funtów na pokrycie czynszów, pozostawiając nieruchomości, które posiadali w Londynie.

Około 17 parlamentarzystów – 15 konserwatystów i dwóch robotników – położyło koszty mieszkaniowe na wydatki, zarabiając ponad 10 000 funtów rocznie na wynajmie własnej nieruchomości w ostatnich latach.

dochodzenie przez niezależny Wygląda na to, że pięciu obecnych ministrów wezwało również do wynajmu domów w stolicy, w tym sekretarz handlu międzynarodowego Anne-Marie Trevelyan, sekretarz obrony Ben Wallace, sekretarz stanu James Cleverly, sekretarz ds. Więziennictwa Victoria Atkins i sekretarz skarbu John Glenn.

Tom Batchelor12 listopada 2021 08:04

1636704179

Dzień dobry i witam ’niezależny’Ponowny opis bieżących zarzutów o korupcję w Westminsterze.

Tom Batchelor12 listopada 2021 08:02