Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Whyte z PB nie był zaskoczony, ponieważ ustawienie World Relays szybko się rozwija

Dwie najlepsze osobiste liczby na 400 m w krótkim czasie, zgodnie z tym, czego chce Ronda White na sezon 2021.

Sprintec Track Club Sports specjalizuje się w biegach na 400 m przez płotki, ale w tej chwili ich przygotowania koncentrują się na 400 m płaskim, podobnie jak wiele przeszkód na wczesnych etapach sezonu.

Whyte wszedł w sezon z osobistym rekordem 52,42 sekundy, ale obniżył go do 51,82 sekundy w serii kwalifikacyjnej JAAA, która odbyła się w zeszłym miesiącu. Ten występ pozwolił jej spełnić marzenie o wygraniu wyborów do Jamaica World Athletics Team po raz drugi.

Po tym, jak wygrała swój bilet na igrzyska do Chorzo, w przyszłym miesiącu White świętowała ten wyczyn, ustanawiając kolejny życiowy rekord w biegu na 400 metrów na Velocity Fest 9 na Stadionie Narodowym w minioną sobotę.

Nowy rekord życiowy wynoszący 51,28 sekundy nie był zaskoczeniem, ale dla Whyte’a był to świetny romans.

„Nie byłem zaskoczony, ponieważ byłem tak konsekwentny w swoim treningu. Byłem upokorzony faktem, że cała ta ciężka praca się opłaca”.

Jego zaciśnięte pięści i szeroki uśmiech pojawiły się na ekranie, gdy White spojrzał na zegarek po pierwszym przekroczeniu linii mety, aby wygrać drugą dywizję kobiet na 400 m, ustanawiając nowy rekord.

„Właściwie to oddawałem chwałę Bogu w tym momencie. Nie mogłem tego zrobić bez pomocy Boga. Ta błogość była w końcu mi wdzięczna za zakończenie meczu mocnym i bez kontuzji”, tryskał Whyte.

Przyznała również, że prowadzenie najlepszych nowych programów osobistych jest źródłem inspiracji i motywacji.

„Tak, jest”. White powiedział: „Mam na myśli to, że zawsze chodzi o to, by robić lepiej”.

Zapytana o przebiegnięcie 400 m na bok 400 m przez płotki, White powiedziała, że ​​był to pomysł, o którym dyskutował jej trener Morris Wilson.

READ  Wimbledon 2021 Dzień 8: Miedwiediew, Sabalenka, Impreza w grze | wiadomości tenisowe

„Właściwie mój trener zawsze myślał, że mogę biec na 400 metrów, opierając się na moim treningu. Ale nigdy mi się to nie podobało. Jednak osiągnąłem dobre wyniki, więc jestem naprawdę wdzięczny”.

Zdobycie medalu w Polsce w przyszłym miesiącu to kolejna sprawa w programie byłej licealistki Magoti.

„To będzie mój drugi światowy etap. Nigdy wcześniej nie miałem medalu sztafetowego, więc zdobycie go wiele znaczy”.

W przeciwieństwie do większości jej rówieśników Whyte nie ma „doświadczenia mistrzowskiego”, ponieważ nigdy nie brała udziału w Mistrzostwach Świata chłopców i dziewcząt ISSA / GraceKenndy w lekkiej atletyce.

„Nie mam żadnego doświadczenia z mistrzami. Jedyne doświadczenie, jakie miałem w liceum, to bieganie dla Maggotty High w kilku małych spotkaniach” – powiedziała.

Przypisuje jej się Wilson za jej odkrycie i wiedzę o wydarzeniu, do którego była skłonna.

„Trenowałem na długich dystansach, kiedy zadzwonił do mnie trener i wysłał mnie na ćwierć mili. Naprawdę starałem się najpierw wykonać skok w dal, a potem jeszcze trochę.

„Morris Wilson uczynił ze mnie prawdziwego gracza. Nie mogę zapomnieć jego słów.” Chodź tutaj. Widzisz, młoda kobieto, masz talent. To były jego słowa, kiedy wysłał mnie do programu Quarter Miller. To były jego słowa kiedy dowiedział się, że naprawdę potrafię biegać – powiedział wdzięczny White.

Maurice Wilson jest głównym trenerem w Sprintec Track Club i odkrył i przygotował wielu jamajskich sportowców.

Dwayne Richards

Teraz możesz przeczytać ePaper Jamaica Observer w dowolnym miejscu i czasie. E-broszura Jamaica Observer jest dostępna w domu lub w pracy, w tej samej wersji co wersja drukowana dostępna w https://bit.ly/epaper-login