Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Weekendowe pokazy gier na PC: połączone projekty VR i narracyjne, demonstracje Xbox PC i nie tylko

Weekendowe pokazy gier na PC: połączone projekty VR i narracyjne, demonstracje Xbox PC i nie tylko

Oferty weekendowe na gry komputerowe To tutaj, co tydzień, w jednym miejscu gromadzone są najlepsze oferty gier z całego Internetu, do Twojego użytku. Więc usiądź wygodnie, zrelaksuj się i trzymaj się portfela.

Począwszy od pakietów, właściciele zestawów słuchawkowych PC VR mają do dyspozycji zupełnie nową ofertę, którą mogą wybrać z wypełnionego hitami Humble.

the Zanurz się w pakiecie VR ma Zero Caliber VR, Rick i Morty: wirtualna gra Ricka, I krok Na pierwszym poziomie za 12 dolarów. I dołącz do tej trójki Spodziewam się, że umrzesz 2, reprodukcja: Paradise Hotel, I Po upadku: edycja Deluxe Na drugim poziomie za 16 dolarów.Ostatni poziom zapewnia dwa dodatkowe tytuły VR za pełną cenę pakietu wynoszącą 24 USD, co się sumuje Demo I Grimlord. Ten najnowszy pakiet leży na półce przez około trzy tygodnie, zanim Humble wycofa go z obrotu.

Ci, którzy chcą bardziej tradycyjnych wrażeń z gry na zwykłych ekranach, mają wybór Umiarkowana kontrola pakietu narracyjnego zamiast.

Ta gra zawiera osiem gier na trzech poziomach, które zaczynają się od Opowieści z kresów na Twoich oczach, I Niemożliwa fabryka Za 5 dolarów. Za stalowym niebem, za: dwie dusze, I Podwójne lustro Jest on oferowany tym, którzy przejdą na drugi poziom za 10 dolarów.

Ostatnia warstwa kosztuje 18 dolarów, co się sumuje OPUS: Echo Gwiezdnej Pieśni – Edycja Pełnego Rozkwitu, nowe opowieści z kresów, I Poza stalowym niebem Za 18 dolarów. Ta paczka również ma jeszcze trzy tygodnie na półce.

Licznik gratisów w Epic Games Store wzrósł w tym tygodniu o dwa. Ostatnio przybyły kopie Zarys I Kwadrat w dżungli.

Zarys Jest to niezależna gra przygodowa typu puzzle z dużą ilością platformówek, w której wcielasz się w Sana, chłopca uwięzionego w fabryce, który musi nauczyć się, jak się wydostać za pomocą włóczni. quad w dżungli, Jednocześnie jest to narracyjna gra logiczna, w której elementem rozwiązywania problemów jest muzyka. Będziesz śpiewać, aby wchodzić w interakcję ze światem i słuchać ścieżek otoczenia prowadzących do postępu, a wszystko to bez żadnych pisemnych wskazówek i instrukcji.

READ  Google przyznaje, że Google TV działa bardzo wolno

Obie gry będą dostępne bezpłatnie dla graczy na PC do czwartku, 28 września. Model budynku I Przesilenie dnia z nocą Przyjdzie w przyszłym tygodniu.

Bezpłatne wydarzenia

Wygląda na to, że w ten weekend odbędzie się tylko jedno bezpłatne wydarzenie i to będzie koniec State of Decay 2: Edycja Juggernaut na parze

Ta postapokaliptyczna gra o budowaniu społeczności i przetrwaniu oferuje nowe podejście do zwykłej formuły zombie. Będziesz przeszukiwać miasta opanowane przez zombie, zabijając główne plagi, a jednocześnie opiekując się członkami społeczności, budując osady i radząc sobie z innymi elementami ludzkimi.

Świetne oferty

Zniżki dla wydawców od Konami, Xbox, CD Projekt i innych produktów uzupełniają listę wielkich ofert w ten weekend. Nie brakuje jednak także hitów niezależnych. Z tymi i nie tylko, poniżej znajdziesz listę starannie wybranych ofert specjalnych:

Oferty specjalne bez DRM

Sklep GOG obchodzi obecnie swoje 15-lecie, a to oznacza kolejną dużą wyprzedaż bez DRM. Nie zapomnij pobrać darmowej wersji królicza noc To jest również dostępne teraz.

Należy pamiętać, że dostępność i ceny niektórych ofert mogą się różnić w zależności od regionu.


Oto nasze typy na weekendowe oferty gier na PC. Miejmy nadzieję, że niektórzy z Was mają dość samokontroli, aby nie dokładać do swoich stale rosnących zaległości.

Jak zawsze, w całej sieci dostępnych jest mnóstwo innych letnich ofert, które czekają, a także usług, na które być może już się zapiszesz, jeśli już je przejrzałeś, więc miej oczy szeroko otwarte i życzę udanego weekendu .

Neowin może otrzymać niewielką prowizję od kwalifikujących się zakupów.