Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Weekendowe oferty gier na PC: zebrane megabajty, wielka strategia, którą trzeba wypróbować i nie tylko

Weekendowe oferty gier na PC: zebrane megabajty, wielka strategia, którą trzeba wypróbować i nie tylko

Weekendowe oferty gier na PC To tam, co tydzień, w jednym miejscu zbierane są najgorętsze oferty gier z całego Internetu. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i chwyć portfel.

Rozpoczniemy to wydarzenie od spojrzenia na w pełni pudełkowy zestaw Humble, który zawiera tytuły opublikowane przez 2K Games. Nazwij to odpowiednio Kolekcja Megahitów 2K Zawiera łącznie 17 elementów, począwszy od X-COM Complete Pack i kontynuacji Hidden & Dangerous, a także Army Men RTS za jedyne 1 USD.

Awansowanie za 10 $ daje ci netto Duke Nukem Forever Collection, The Golf Club 2019, WWE 2K Battlegrounds, Sid Meier’s Railroads!, Railroad Tycoon 3, Railroad Tycoon II PlatinumA Miasto cywilne: Rzym.

Wreszcie daje pełną płatność w wysokości 16 USD Bioshock: The Collection, Mafia: Definitive Edition, XCOM Ultimate CollectionA Borderlands 3 Super Deluxe Edition, Sid Meier’s Civilization VI, A Wycieczka PGA 2K21.

Okazuje się, że drugi przeciętny pakiet tygodnia był wyjątkowy Promocja Fundacji Dzieci Starlight. Zawiera również 17 pozycji, w tym całkiem sporo klasycznych Gwiezdne Wojny Hity LucasArts, wielokrotne Łamigłówki Tytuły i nie tylko.

Sto dni symulator produkcji wina Podstawowa sztuka z epickim logo

To kolejny symulator, który w tym tygodniu pojawił się w sklepie Epic Games Store za darmo Sto dni – Symulator produkcji wina Jako najnowsza aktualizacja prezentu.

Pochodzący z Broken Arms Games tytuł daje Ci kontrolę nad wszystkim, co dotyczy procesu produkcji wina, od miejsca, w którym rosną winorośle i operacji w beczkach, po rozkwit biznesu winiarskiego.

Możesz chwycić Sto dni – Symulator produkcji wina Bezpłatnie w sklepie Epic Games Store do 15 września. Spirit of the North i The Captain będą kolejnymi darmowymi grami na platformie.

Skromny wybór września z Crusaders Kings 3

Humble’s Choice Pakiet Miesięczny Nowa lista gier dostarczona na początku tego tygodnia, a ci, którzy zapisali się do wrześniowego wyboru, zabrali do domu osiem kolejnych tytułów.

READ  Google Pixel 6 Pro do przeglądu

Gry wbudowane Crusader Kings III, Just Cause 4 Complete Edition, The Dungeon of Naheulbeuk, Wybacz mi ojcze, Crown Trick, Descenders, INDUSTRIA, shapez. Wszyscy odblokowują klucz Steam.

Otrzymasz wszystkie wymienione gry, jeśli obniżysz cenę Humble Choice w wysokości 11,99 USD i będziesz mieć pełny miesiąc na podjęcie decyzji, zanim pojawi się kolejna fala tytułów. Otrzymasz również dodatkowe korzyści, takie jak dostęp do kolekcji gier bez DRM z kolekcji Humble Games Collection oraz rabat w Humble Store.

Darmowe wydarzenia

Zrzut ekranu Crusader Kings 3

Bezpłatny nagłówek w ten weekend pochodzi od Paradox Interactive. The Trzecia Krucjata Królów Podstawowe doświadczenie możesz teraz wypróbować w ciągu najbliższych kilku dni. Dostępny na Steamie, oferuje średniowieczny świat polityki dla Twoich potrzeb związanych z wielką strategią. To może być dobry moment, aby go wypróbować, jeśli interesuje Cię również wspomniany powyżej pakiet Humble Choice.

Wygląda na to, że jedyną inną grą z darmowym weekendem jest nowo wydana gra towarzyska Zablokuj EmOferuje pełne akcji doświadczenie budowania bloków dla maksymalnie czterech graczy.

świetne okazje

Dzięki zniżkom wydawców od Bohemia Interactive, Focus Entertainment i wielu ofertom specjalnym z innych perspektyw, jest to sekcja pełna wspaniałych ofert, które mamy dla Ciebie tym razem:

Jakość bez DRM

Zniżki na Star Trek Day i nie tylko w sklepie GOG bez DRM pojawiły się w ten weekend. Oto niektóre z najważniejszych:

Pamiętaj, że dostępność i ceny niektórych ofert mogą się różnić w zależności od regionu, w którym się znajdujesz.


I to jest nasz wybór ofert na gry na PC w ten weekend dla wszystkich i mamy nadzieję, że niektórzy z was mają wystarczająco dużo powściągliwości, aby nie rozbić banku i dodawać nowe gry do naszego stale rosnącego zaległości. Oczywiście, wiele innych ofert jest gotowych i czeka, jeśli wystarczająco mocno przeczesujesz sieci, więc miej na nie oczy otwarte i miłego weekendu.

READ  PlayStation po cichu wycofuje Gran Turismo 7 ze sprzedaży w Rosji • Eurogamer.net

Neowin może zarobić niewielką prowizję od kwalifikujących się zakupów