Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wczesne plany Grand Theft Auto 6 obejmowały podobno czterech bohaterów i trzy miasta

Po obszernym raporcie na temat długo oczekiwanego rozwoju Grand Theft Auto 6 od Rockstar na początku tego tygodnia pojawiły się dodatkowe roszczenia, które wyraźnie pokazują, jak ambitny był pierwotnie planowany projekt.

gwiazda rocka Wreszcie potwierdzone Rozwój GTA 6 był „w pełnym rozkwicie” na początku tego roku i chociaż oficjalne szczegóły pozostają bardzo ograniczone, a Raporty Jasona Schreyera z Bloomberg We wtorek podzielił się kilkoma kuszącymi szczegółami na temat projektu, twierdząc, że będzie on rozgrywany w Miami i będzie zawierał pierwszą kobiecą rolę w serialu jako część duetu Bonnie i Clyde.

Warto jednak zauważyć, że Schreier twierdził, że początkowe plany Rockstara były bardziej ambitne i zawierały mapę, która obejmowałaby „ogromne połacie Ameryki Północnej i Południowej”. Od tego czasu Stephen Totilo pracuje w firmie Axios Dodano więcej szczegółów do tych roszczeńpowołując się na własne źródło, mówiąc, że Rockstar wcześniej planował mieć czterech bohaterów w GTA 6, a wydarzenie rozprzestrzeniło się na trzy miasta.

Kronika Eurogamer: Co tak naprawdę zmiany Rockstara oznaczają dla GTA6 i branży gier?

Nie jest to wprawdzie ogromna ilość nowych szczegółów, ale zapewnia znacznie jaśniejsze wyobrażenie o tym, w jakim stopniu Rockstar ostatecznie zdecydował się zmniejszyć GTA 6, gdy przesunął się, aby stworzyć łatwiejszy w zarządzaniu cykl rozwoju oraz zdrowszy i bardziej zrównoważony środowisko pracy dla pracowników.

Zmierzyłem się z Rockstar dawno temu ostra krytyka O kulturze firmy i kryzysie – sprawy przybrały na sile w 2018 roku, kiedy odszedł z firmy założyciel Rockstar Dan Houser, który odszedł z firmy w 2020 roku, Personel powiedział Pracowałem „100 godzin w tygodniu”, aby ukończyć Red Dead Redemption 2 – ale raport Bloomberga twierdził, że studio ostatnio pracuje nad poprawą swojej kultury, wprowadzając na przykład nową elastyczną politykę, aby natychmiast odzyskać nadgodziny w pracy, zawężając zróżnicowanie wynagrodzenia ze względu na płeć oraz zatrudnianie dodatkowych producentów w celu zapewnienia lepszego zarządzania obciążeniem pracą.

READ  W końcu warto kupić Google Pixel 6 lub 6 Pro — z wyjątkiem jednego problemu

Chociaż nowe doniesienia i plotki z pewnością będą się pojawiać teraz, gdy GTA 6 zostało oficjalnie opracowane w pełnym rozkwicie, jest mało prawdopodobne, że Rockstar będzie miał wiele do przekazania w najbliższym czasie. Bloomberg twierdzi, że projekt jest jeszcze kilka lat przed wdrożeniem, mimo że jest w produkcji „w pewnym stopniu” od 2014 roku.