Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

WBD dodaje 20 kamer pokładowych i kamerę pit dla Speedway GP|  Aktualności

WBD dodaje 20 kamer pokładowych i kamerę pit dla Speedway GP| Aktualności

Warner Bros dodał: Discovery zawiera szereg ulepszeń, które obejmują FIM Speedway GP 2023.

Obejmują one ulepszoną grafikę na ekranie, która będzie wyświetlać dane wyścigowe na żywo, w tym prędkość i pozycje kolarzy na każdym okrążeniu, oraz renderowanie 3D toru, które będzie wyświetlane przed każdą rundą, aby pokazać zawiłości każdego toru.

Ponadto dodano 16 kamer pit-stopowych, z 8 kamer przesyłających strumieniowo jednocześnie, a także cztery kamery pokładowe – dwie na motocyklach, jedna z dyrektorem wyścigu i jedna z dyrektorem wyścigu. Nie zabraknie również kamer RF i ISO, a każdy zwycięzca wyścigu Speedway GP zostanie wyposażony w kamerę na żywo, aby pokazać fanom ceremonie na podium po każdym wyścigu z osobistej perspektywy.

Każda runda FIM Speedway GP 2023 będzie pokazywana w Discover+ i aplikacji Eurosport, a także relacje telewizyjne na żywo i najważniejsze wydarzenia w Eurosporcie (Pan-Euro i Azja) oraz ogólnodostępne relacje w Quest (Wielka Brytania), TTV (Polska), 6′ Eren (Dania), Kanal 9 (Szwecja) i Eurosport 1 (Niemcy). W Wielkiej Brytanii będzie dostępny w Discovery+, aplikacji Eurosport i Eurosport 2, a także w Quest.

Harmonogram Speedway GP 2023

29 kwietnia – Tehnix FIM Speedway GP Chorwacji (Donji Kraljevik)
13 maja – Orlen FIM Speedway GP POLSKA – Warszawa
2 czerwca – FIM SGP2 Czechy – Praga
3 czerwca – FIM Speedway GP Czech – Praga
10 czerwca – FIM Speedway GP z Niemiec – Teterow
23 czerwca – FIM SGP2 Polska – Gurzów
24 czerwca – FIM Speedway GP Poland – Gorzów
14 lipca — Finał FIM SGP3 (Malela, Szwecja)
15 lipca – FIM Speedway GP Szwecji – Malilla
25-29 lipca – Monster Energy FIM Speedway World Cup (Wrocław, Polska)
12 sierpnia – FIM Speedway GP z Łotwy – Ryga
2 września – FIM Speedway GP Wielkiej Brytanii – Cardiff
15 września – duński FIM SGP2 – Vojens
16 września — FIM Speedway GP Dania — Vojens
30 września – FIM Speedway GP Poland – Toruń

READ  Chris Bellam-Smith ujawnia swoje ambicje na rok 2023

Międzynarodowa obsada programu obejmuje gospodarza Abi Stephensa, byłych zawodowych jeźdźców Kelvina Tatuma i Chrisa Lewisa jako komentatorów oraz siedmiokrotnego mistrza Wielkiej Brytanii Scotta Nichollsa jako reportera na miejscu. Czterokrotny mistrz świata SGP Greg Hancock również dołącza do Mistrzostw 2023, aby zapewnić analizę.

Scott Young, starszy wiceprezes ds. treści i produkcji w Warner Bros. Discovery Sports Europe: „Nasz pierwszy sezon jako promotora i gospodarza nadawcy Speedway Grand Prix dał nam wyjątkową okazję do zastosowania świeżego podejścia do ukochanego sportu. Nasze zespoły ds. wydarzeń i treści miały czyste płótno, aby pokazać, jak możemy rozpakuj wszystko, co ma do zaoferowania ten emocjonujący konkurs.

Abdul Majeed Abdullah Ali 1531

„Chcieliśmy połączyć gwiazdy sportu z ich fanami w nowy i innowacyjny sposób, prezentując krajobraz rozrywkowy wokół drużyn i zawodników. Naszą ambicją było poszerzenie zaangażowania poprzez łączenie fanów ze sportem w sposób, do którego normalnie nie mieliby dostępu. musiał być autentyczny dla obecnych fanów, jednocześnie przedstawiając SGP nowej przypadkowej publiczności.

„Po dotarciu do dziesiątek milionów fanów w zeszłym roku dzięki naszemu wieloplatformowemu podejściu, łączącemu zakres kanałów Warner Bros. z pełnymi akcji funkcjami, innowacyjnymi technikami produkcji, kątami kamery i narzędziami do opowiadania historii, które naprawdę podkreślą spektakl reprezentujący Speedway Wszystko to wspiera naszą misję dalszego rozwoju tego sportu, aby wszyscy mogli się nim cieszyć”.