Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Warszawski hostel na sprzedaż cieszy się zainteresowaniem potencjalnych nabywców | Adresy firmowe Northwest Indiana

Lynnwood – Linie ciągnęły się od drzwi i – czasami – wjazdu na parking na drogę po ogłoszeniu zamknięcia hotelu Warsaw Inn jeszcze w tym miesiącu.

Ale wciąż jest szansa, że ​​słynna polska restauracja będzie cieszyć się drugą wycieczką do linii bufetowej pod nowym właścicielem.

Wieloletnia właścicielka Angie Gollum postanowiła zamknąć bufet przy 2180 Glenwood-Dyer Road w Lynwood po 50 latach, ponieważ uważała, że ​​nadszedł czas na emeryturę. Ale właśnie wystawił Warsaw Inn na sprzedaż w środę po wybuchu publicznej żałoby, który wywołał zainteresowanie potencjalnych nabywców.

„Było wiele osób, które wykazały zainteresowanie” – powiedziała. „Ale wystawiliśmy go na sprzedaż zaledwie kilka dni temu”.

Ogromne tłumy, które się pojawiły, również mają Golluma, który rozważa przedłużenie terminu zamknięcia poza obecnie planowany 27 lutego, ale nie wie, czy wystarczy jedzenia, aby to zrobić. Warsaw Inn zabrakło polskiej kiełbasy, blintze i innych smakołyków, gdy został ponownie otwarty w środę po ogłoszeniu zamknięcia.

Ludzie czytali też…

„Nie sądzę, żebyśmy mogli nadążyć za tym z ostatnich kilku dni” – powiedziała. „To niewiarygodne. Tak wielu ludzi wychodzi. Jestem bardzo pochlebiony i czuję, że tak wielu ludzi kocha nasze jedzenie”.

Tablice rejestracyjne parkingów pochodzą z tak odległych miejsc, jak Wisconsin i Michigan.

„Widzimy ludzi zewsząd” – powiedziała. „Zawsze mieliśmy klientów z całego świata. Przyjeżdżają ze względu na jakość jedzenia. Nadal robimy tu ręcznie pierogi”.

Polscy imigranci Eugene i Angela Zwbrzeki po raz pierwszy otworzyli Warsaw Inn w Calumet Park w 1972 roku.

Ich córka Gollum sama prowadzi projekt od 1983 roku.

Po pół wieku w branży restauracyjnej, w wieku 69 lat chce przejść na emeryturę.

„Nie mogę się doczekać” – powiedziała. „Moi synowie i wnukowie są naprawdę podekscytowani. Mieszkają w różnych stanach. Wybieram się z wizytą i mam nadzieję, że będziemy mogli razem pojechać na wakacje. Byłoby wspaniale”.

READ  Screach wprowadza polską piłkę nożną do komercyjnych obiektów w Wielkiej Brytanii - Digital TV Europe

Jej mąż Edward przeszedł na emeryturę kilka lat temu.

„W pewnym sensie czekał, aż przejdę na emeryturę” – powiedziała. „Ale chciałem dotrzeć do 50-lecia. To spore osiągnięcie, nie sądzisz? Minęło pół wieku. Przetrwaliśmy COVID i teraz przechodzę na emeryturę”.

Jeśli uda Ci się zawrzeć umowę z potencjalnym nabywcą, uzyska on dostęp do starych rodzinnych przepisów, które przez lata były modyfikowane i ulepszane. Ozdobiona pasterskimi tapetami, oświetleniem i obrazami nawiązującymi do dawnego kraju, restauracja oferuje ponad 60 pozycji, w tym gołąbki, placki ziemniaczane i kilka rodzajów pierogów.

Debbie Morey, pracownica, powiedziała, że ​​pracownicy byliby skłonni wrócić, gdyby nowy nabywca przejął kontrolę.

Setki ludzi pojawiły się od czasu ogłoszonego zamknięcia, aby mieć szansę zjeść tam ostatni raz.

„Od środy biegaliśmy już godzinę lub dwie po stolik” – powiedziała. „Właściwie musieliśmy odpiąć telefon. W środę linia dotarła na tyły budynku i pozostała tam do około godziny 18:00.

„Ludzie mówią nam, że będą za nami bardzo tęsknić” – powiedziała. „Są tak załamani”. „Żałują, że nie zostaliśmy, tak się cieszą, że przyszli po raz ostatni. To było takie surrealistyczne”.

Od czasu otwarcia półwiecza temu przybyło wielu ludzi.

„Mamy wielu lojalnych stałych klientów” – powiedziała. „dużo.”

W okolicy jest jeszcze kilka staropolskich restauracji, w tym Big Frank’s Sausage w East Chicago, Polish Farmer w Michigan City, Cavalier Inn i MJ’s Polish Deli w Hammond oraz Dan’s Pierogis w Highland.

Warsaw Inn będzie czynny od 16 do 20:30 w środę i czwartek, od 16 do 21 w piątek i sobotę oraz w niedziele w południe do 20, aż do zamknięcia 27 lutego.

po więcej informacji odwiedź www.angieswarsawnn.com Lub zadzwoń (708) 474-1000.