Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Warsaw Eagles podpisane przez byłego wrocławskiego pantera Darrena Winstona

Dorian Winston – zdjęcie: Baker University

Plik Warszawskie Orły Wcześniej podpisane GFL2 I Arena Football League (AFL) jastrząb Tauryna Winston Z Uniwersytet Baker.

Obrona 6’0 i 205 funtów rozpoczęła jego karierę w college’u Northeastern State University, Oklahoma Przed przejściem na (NCAA DII) Piekarz (NAIA) gdzie prowadził grupę, konferencję i naród (NAIA) z przerwami; Zarabia sobie pierwszą drużynę Cała konferencja Kursy bezpieczeństwa.

Po zaproszeniu Święci z Nowego Orleanu Regionalna Spółdzielnia, Winston Stworzyłem to AFL Duke City Gladiators W sumie wykonał 23 bloki i 3 przechwyty, aby przejść pod koniec sezonu. Winston W minicampie była wąska pozycja z CFL Lodówki Saskatchewan.

W 2019 roku Winston Podpisano Rostock Griffins (GFL2) Tam obronił drużynę dwoma przechwytami i podaniami. W następnym roku podpisał Pantery Wrocławskie COVID jest opóźniony, nieuchronnie przed końcem sezonu bezpieczeństwa.

„Zapisanie się do Panthers było spełnieniem marzeń. Grałem w drużynie piłkarskiej nr 1 Małej Ligi w Stanach Zjednoczonych o nazwie Panthers. Kiedy więc zapisałem się do Panthers, to było tak, jakbym w końcu dodał go do wielkiej ligi. . To jak znowu gra w moim rodzinnym mieście. Potem Kovid wyrwał mi wszystko. To zmieniło moje życie i oczywiście wiedziałem, że nie wrócę, ponieważ Coach Gun przeszedł na emeryturę po tym, jak poleciałem do Stanów Zjednoczonych ”.

Winston Następnie podpisał kontrakt z zawodnikami z różnych miast Warszawskie Orły Mam nadzieję, że wygra sezon 2021 Polska Liga Piłkarska Ci, którzy nie mają już centrum europejskiej potęgi Pantery Wrocławskie Ponieważ grają Europejska Liga Piłkarska.

„Wróciłem do polskiej ligi z dwóch powodów; Słyszałem, że zapisaliśmy się do 3 najlepszych QB w Europie, Shashan Mumble. Byłem tym podekscytowany; Chciałem, żeby Pantery po raz pierwszy rzuciły okiem na to, co mogę zrobić. „

Winston I to Orły W najbliższą sobotę rozpoczną otwarcie sezonu Sokoły Taichi.

„Myślę, że ta gra będzie walką psów. Ta gra będzie jak OU vs Texas, Alabama vs Auburn lub OSU vs Michigan. Nikt nam nie ufa, nie sądzimy, że możemy wygrać. Ale wcześniej oni Widziałem głównego trenera jak trener Wise. Idziemy, chcemy całego dymu. „

Nie przegap tego, oglądając go na AFI.tv. Warsaw Eagles @ Taichi Falcons, 17 kwietnia, 14:00 CET (14:00, 08:00 i ET)

READ  PKN Organ ogłasza duży projekt ekspansji petrochemicznej w Polsce - Inżynieria Chemiczna