Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Warframe 1999 to połączenie Metal Gear Solid i Mrocznego Sektora w nowym wydaniu

Warframe 1999 to połączenie Metal Gear Solid i Mrocznego Sektora w nowym wydaniu

Warframe Trwa to już dziesięć lat, a Tennocon 2023 z pewnością będzie celebracją tego dziedzictwa. Gdy RPG wkracza w nową erę wraz z aktualizacją Whispers in the Dark, jesteśmy również gotowi cofnąć się w czasie z Warframe 1999, historią o dojrzewaniu, która przenosi nas z powrotem do początku trwającej sagi Tenno. Gdy kurtyna opadła, nad czymś, co wygląda na radykalnie nowy krok w Warframe, spotkałem się z dyrektor kreatywną Rebeccą Ford i dyrektorem kreatywnym Soulframe Stevem Sinclairem, aby porozmawiać o aktualizacji i źródle inspiracji.

Wprowadzono mnie do prywatnego kina w londyńskim biurze Digital Extremes, gdzie znajdował się najwygodniejszy fotel, w jakim kiedykolwiek siedziałem. Światła zgasły i rozpoczyna się ekskluzywna zapowiedź prasowa nadchodzącej aktualizacji Whispers in the Dark do Warframe. To oszałamiający nowy świat, który naprawdę ukazuje wyjątkowy charakter gry, ale tym, co wyróżnia się wśród złotych konsol i oszałamiających cudów technologii, jest nieporadny, stary komputer PC z lat 90., skonfigurowany i gotowy do pracy.

Gdy aktywujący transmutację bohater Tenno przemieszcza się przez wspomnianą starożytną twierdzę technologii, ekran ciemnieje, po czym zmienia się w surowego, twardego bohatera, który wyraźnie zmaga się z coś.

Według Forda ma na imię Arthur, z którym miałem zaszczyt spotkać się po koncercie, a ona i ja mdleliśmy na widok tego, według słów Sinclaira, „przystojnego przystojniaka”.

Całość wyraźnie nawiązuje do lat 90., a jeden z twórców zdradza, że ​​aktualizację przygotował zespół Into The Void Nine Inch Nails – pasujący zarówno pod względem nazwy, jak i faktu, że ukazała się także w 1999 roku. zapytaj, dlaczego Ford wybrał estetykę lat 90., odpowiada mi, że wiele z niej pochodzi z różowych wspomnień z dzieciństwa.

„Byłam wtedy małą dziewczynką” – mówi, nawiązując do mojego szkockiego dziedzictwa. „W 1999 roku miałem dziewięć lat. To mój ulubiony okres w moim życiu, ponieważ nie miałem żadnych obowiązków! Ale jeśli chodzi o inspirację, naprawdę chciałem odtworzyć Mroczny Sektor, który powstał lub nie!”

READ  Reklama HD Remaster Soldiers dla Xbox Live Arcade Hit Toy Soldiers do zmiany

I tak podwaja się w Warframe 1999 jako „Warframe”. Jedyne, co Warframe nie jest podobne, to to, że jest rok 1999 – ale będziesz musiał poczekać i zobaczyć Jak To Warframe. To z pewnością nowy, ekscytujący aspekt gry, który wpływa na różne doświadczenia, jakie zespół chce nam zaoferować.

Czarnowłosy mężczyzna w obcisłym ubraniu pochyla się i patrzy w kamerę

Data premiery Warframe 1999 została ustalona na rok 2024 i będzie aktualizacją gry podstawowej.

Jeśli nie możesz się doczekać, czekaj na aktualizację Whispers in the Dark. Sugeruję, abyś wcześniej sprawdził naszą listę najlepszych wersji Warframe lub innych gier ninja, abyś był zajęty.