Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Walia vs Ukraina: Playoff kwalifikacji do Mistrzostw Świata na żywo na Sky, godzina rozpoczęcia, jak postępować | wiadomości piłkarskie

Walia zmierzy się z Ukrainą o miejsce na Mistrzostwach Świata w Katarze. To wszystko, co musisz wiedzieć o grze…

O której jest mecz Walia vs Ukraina?

Mecz Walia vs Ukraina zostanie rozegrany w niedzielę, 5 czerwca, na żywo Sky Sports Football A Główne wydarzenie Sky Sports Od 16:00 Wyjazd o 17:00.

Niedziela 5 czerwca 16:00

Wyjazd o 17:00

Gdzie to będzie?

Mecz finałowy Mistrzostw Świata pomiędzy Walią a Ukrainą odbywa się na stadionie Cardiff City w Cardiff w Walii.

Oglądaj mecz Walia vs Ukraina na żywo od godziny 16:00 w Sky Sports Football i Sky Sports Main Event;  Mecz zaczyna się o 17:00
obrazek:
Oglądaj mecz Walia vs Ukraina na żywo od godziny 16:00 w Sky Sports Football i Sky Sports Main Event; Mecz zaczyna się o 17:00

jak podążać?

Oprócz oglądania meczu na żywo Sky SportsBędziesz także mógł śledzić naszego bloga na żywo za pośrednictwem aplikacji i strony internetowej Sky Sports, gdzie wkrótce po pełnym wymiarze godzin będziemy udostępniać darmowe klipy ze wszystkich kluczowych celów i momentów oraz za darmo.

budowanie zespołu

Podczas gdy Ukraina utrzymała swoje marzenia o mundialu, pokonując Szkocję 3-1 w środowym meczu barażowym na Hampden Park, Walia zdołała odpocząć swoich kluczowych graczy w meczu Ligi Narodów.

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać dostęp do odtwarzacza wideo

Artem Duvbek przypieczętował zwycięstwo Ukrainy, strzelając swojego trzeciego gola ostatnim rzutem meczu ze Szkocją

Trener Walii Rob Page powiedział, że to „ryzyko kontra nagroda”, kiedy podjął decyzję o wykluczeniu Garetha Bale’a, Aarona Ramseya i Joe Allena z meczu z Polską.

„Nasz największy mecz jest w niedzielę i to w ogóle nie ma szacunku dla Polski” – powiedział Page. „Okażemy im pełen szacunek, ale będziemy źli, że narażamy naszych najlepszych graczy na ryzyko”.

Ponieważ Paige może liczyć na taki talent, który doprowadzi do pierwszych kwalifikacji do Mistrzostw Świata dla Walii od 1958 roku, czy możemy zobaczyć Walię na Mistrzostwach Świata w tym roku?

READ  Morgantown Boys wycofują się z Welling Park w finale sekcji | Wiadomości, sport, praca

Co czeka na zwycięzcę?

Zwycięzca niedzielnego meczu wagi ciężkiej zakwalifikuje się do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze i znajdzie się w grupie B wraz z Anglią, Iranem i Stanami Zjednoczonymi Ameryki.

Anglia wydaje się być faworytami do czołówki grupy po sukcesie na Euro 2020 – w którym tacy jak Harry Kane i Raheem Sterling dotarli do finału, zanim Włochy pokonały ich w finale.

Kiedy rozpoczyna się Puchar Świata?

Mistrzostwa Świata 2022 rozpoczynają się w Katarze poniedziałek 21 listopada Na stadionie Al Thumama, kiedy Senegal przybrać The Holandia W grupie A podążają gospodarze Katar przeciwko Ekwador Na stadionie domowym.

Anglia Pojawi się również pierwszego dnia w drugim meczu grupowym przeciwko Iran Ma się odbyć zaledwie osiem dni po zamknięciu Premier League.

Czym jest losowanie grupowe Pucharu Świata?

Mistrzostwa Świata 2022 rozpoczną się z 32 drużynami w ośmiu grupach po cztery:

  • Grupa A: Katar, Ekwador, Senegal, Holandia
  • Grupa B: Anglia, Iran, USA, Ukraina / Walia
  • Grupa C: Argentyna, Arabia Saudyjska, Meksyk, Polska
  • Grupa D: Francja, Australia / ZEA / Peru, Dania, Tunezja
  • Grupa E: Hiszpania, Kostaryka/Nowa Zelandia, Niemcy, Japonia
  • Grupa szósta: Belgia, Kanada, Maroko, Chorwacja
  • Grupa G: Brazylia, Serbia, Szwajcaria, Kamerun
  • Grupa H: Portugalia, Ghana, Urugwaj, Korea Południowa