Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Wadliwy” ekran Samsunga Galaxy S23 Ultra to po prostu coś, co się nie burzy

Ostatnia aktualizacja: 20 lutego 2023 o 22:00 UTC + 01:00

Kilku użytkowników Galaxy S23 Ultra udostępniło zdjęcia i filmy przedstawiające coś, co wydaje się być małą wadą ekranu, a ekran wydaje się eksplodować w pobliżu jednego z jego rogów. Kupiec Galaxy S23 Ultra przejął kontrolę reddit Aby wyjaśnić sytuację, inni wzięli L Świergot. Okazuje się jednak, że nie jest to nowy problem Galaxy S23 Ultra ani faktyczny problem czy wada fabryczna.

Mała „bańka”, która może pojawić się w prawym dolnym rogu Galaxy S23 Ultra, pojawiła się również w Galaxy S22 Ultra. A z pamięci jesteśmy prawie pewni, że mógł być obecny również w co najmniej jednym z egzemplarzy Galaxy Note 10, z których korzystamy od kilku lat. Po prostu to zlekceważyliśmy, ponieważ nie wydawało się to prawdziwym problemem, a Samsung twierdzi, że tak nie jest.

Bardziej znak piękna niż wada?

Samsung faktycznie odpowiedział na pytania dotyczące tego problemu z ekranem w zeszłym roku, mniej więcej w czasie, gdy Galaxy S22 Ultra był wysyłany do klientów. Firma wyjaśniła to na stronie pomocy technicznej Tajwański portal Że jest to „normalne zjawisko” i nie wpływa na działanie ani żywotność produktu, a ludzie powinni bez obaw korzystać ze swoich urządzeń.

Firma wyjaśniła, że ​​ekrany Samsunga składają się z wielu elementów, w tym ze szkła hartowanego na powierzchnie, warstwy odpornej na kurz i warstwy hydrofobowej, by wymienić tylko kilka. Ten efekt bąbelków wydaje się być zjawiskiem załamania światła, które staje się widoczne pod pewnymi kątami. Tak przynajmniej twierdzi Samsung. Nie jesteśmy pewni, dlaczego tak się dzieje na poziomie fabrycznym, a niektórzy użytkownicy urządzeń Galaxy twierdzą, że ich telefony nie pokazują tego zjawiska, ale w każdym razie Samsung już powiedział, że wszystko jest w porządku, więc prawdopodobnie tak jest.

READ  Chromebook 101: Jak dostosować pulpit Chromebooka

Jeśli ten mały szczegół nie wyłączy Cię z nowego flagowca Samsunga, okres przedsprzedaży dobiegł końca, ale możesz Kup Galaxy S23 Ultra Bezpośrednio ze sklepu internetowego firmy. A jeśli rozpakujesz telefon i nie możesz ominąć drobnych szczegółów załamania światła, zawsze możesz spróbować skontaktować się z kanałami wsparcia firmy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o telefonie przed wydaniem pieniędzy, sprawdź naszą recenzję Galaxy S23 Ultra poniżej.

Zdjęcie Galaxy S23 Ultra

SAMSUNGGalaxy S23 Ultra