Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

W ten weekend w Bayville: rzeczy do zrobienia

W ten weekend w Bayville: rzeczy do zrobienia

BERKELY, NJ – Chcesz wyjść na zewnątrz i cieszyć się ciepłą wiosenną pogodą? Nie szukaj dalej. Oto kilka ciekawych wydarzeń, które będą miały miejsce w ten weekend w Bayville.

piątek 22 kwietnia

17:00 – Spójrz na fałszywy zespół The Ultimate Party Band z lat 80. i 90. występujący w nowym B2 Bistro.

Sobota 23 kwietnia

8 rano do 15 – Lacey United Methodist Church organizuje wystawę kart sportowych i pamiątek z byłym graczem Yankees Mickey Rivers. Wejście do kościoła kosztuje 2 USD i znajduje się on przy 203 Lacey Street. Na Rzecznej Forcade.

10:00 – Wyjdź i dołącz do historyka wioski na pieszą wycieczkę z przewodnikiem po zabytkowej wiosce Double Trouble. Zajmie około ćwierć mili. Zadzwoń 732-341-6662, aby uzyskać więcej informacji.

17:00 – Zapraszamy na koncert polskiej trupy tanecznej The Nannies w nowym B2 Bistro.

18:00 – Wesprzyj Bayville EMS i Ocean Gate wolontariusz EMS podczas nocnych zapasów. Titan Championship Wrestling oferuje Blunt Force Trauma na żywo w Bayville EMS na 660 Route 9. Bilety dla zaawansowanych kosztują 20 USD, a przy wejściu 25 USD. Sto procent wpływów trafia do EMS. odwiedź tutaj Kupić bilety lub przekazać darowiznę.

Dusk – Barnegat Recreation organizuje pierwszy w tym sezonie wieczór filmowy w Barnegat Public Dock, 427 E Bay Ave. „Szczęki” to pokazywany film. Wózki śniadaniowe i ciężarówki z lodami będą na miejscu.

READ  Lider polskiej opozycji Donald Tusk powiedział, że siły opozycji mają wystarczającą liczbę głosów, aby obalić partię rządzącą