Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

W sieci pojawiły się zdjęcia, które rzekomo przedstawiają remake Silent Hill 2 firmy Konami

W sieci pojawiły się zdjęcia, które rzekomo przedstawiają remake Silent Hill 2 firmy Konami

W sieci pojawiły się podobno obrazy przedstawiające nową wersję planowanego Silent Hill 2.

Obrazy, które były szeroko rozpowszechniane w mediach społecznościowych (odzwierciedlone przez @the_marmolade), pochodzą podobno z wewnętrznej prezentacji gry, według wtajemniczonych. golem zmierzchui potwierdzone przez własne źródła VGC.

„To pochodzi z wewnętrznej prezentacji Bloobera, zanim dostała zielone światło, więc jest to dosłownie dowód koncepcji bez budżetu” – powiedział, odnosząc się do obrazów o niskiej jakości. „Tak naprawdę nie wygląda finałowy mecz” – kontynuował.

Wspomniałem o VGC zeszłego lutegoktóry – który Konami Od dawna planuje wskrzesić serię bezczynnych horrorów i mówi się, że ten remake jest częścią tych planów.

Jak podało VGC na początku tego roku, Remake Silent Hill 2 Rozumie się, że jest aktywnie rozwijany w przeciętny Deweloper Zespół Bloober. Źródła wskazują, że gra będzie ograniczona do wyłącznego czasu na Play Station Klawiatury (obok siebie) komputer).

Uważa się, że kolejna seria spin-off „krótkich opowiadań” Silent Hill jest opracowywana w studiu pod Annapurna Interaktywnasłynny wydawca gier takich jak Sayonara Dzikie SercaA Zewnętrzna preria I kłamać.

zauważyć: Aby wyświetlić to włączenie, zezwól na używanie funkcjonalnych plików cookie w formacie Preferencje plików cookie.

Studio Medium jest związane z serią Silent Hill nieprzerwanie od 18 miesięcy. Polski deweloper zapowiadany w zeszłym roku Umowa o współpracy strategicznej z KonamiMiesiące po tym, jak prezes Bloober stwierdził, że tak było Pracuj nad istniejącym adresem IP dla horroru Od bardzo popularnego wydawcy gier.

Kompozytor Silent Hill Akira Yamaoka Pracował nawet nad filmem Bloobera z 2021 r. The Medium i Wychował swój następny projekt gry Mówiąc, że jest „tym, o którym chciałeś usłyszeć”.

VGC pierwsza wzmianka O planach Konami, aby przyspieszyć rozwój gier premium w zeszłym roku, z nowymi częściami i przeróbkami największych serii, w tym Metal Gear i Castlevania.