Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

W sezonie 2 White Lotus obsadzony został Michael Imperioli jako gwiazda

Ponieważ Bóg jest moim świadectwem, obiecuję, że zrobię co w mojej mocy, aby nie odnosić się do drugiego sezonu „White Lotus” jako „Christopher Multisanti bierze wakacje”, ale ja też nie wierzę w Boga, więc wszystkie zakłady są przegrane. W ekskluzywnym komunikacie prasowym, który zakończył się w Ostatecznym terminie, w końcu dostaliśmy pierwszy duży zwiastun długo oczekiwanego drugiego sezonu „White Lotus” Mike’a White’a z Michaelem Imperioli. Cóż, pierwsze ważne ogłoszenie o castingu, ponieważ w październiku dowiedzieliśmy się, że Skarb Narodowy i najlepsza część pierwszego sezonu, Jennifer Coolidge, prawdopodobnie powrócą. Ałun Soprano będzie zwykłą struną i z całych sił pokazuję, że nastąpi eksplozja wściekłego włoskiego Imperioli z kilkoma bogatymi otworami na końcu odbiorczym.

Twórca Mike White powraca jako scenarzysta i producent wykonawczy wraz z Davidem Bernadem i Nickiem Hallem oraz Markiem Kamenem jako współproducentem wykonawczym.

Pierwszy sezon śledzi życie gości na wakacjach w ekskluzywnym hawajskim kurorcie White Lotus, ale mówi się, że drugi sezon skupia się na innej nieruchomości pod parasolem White Lotus w innym miejscu. Postać Imperoliego nazywa się Dominique de Grasso, mężczyzna, który podróżuje ze swoim starzejącym się ojcem i świeżo upieczonym synem z college’u.

Tam są trzy pokolenia ludzi de Grasso. Gdyby moje zmysły rodzinne coś mi mówiły, byłoby mnóstwo sytuacji Gabagool typu A kręcących się wokół „Christopher Multisanti bierze wakacje”.

Sytuacje, które mam nadzieję zobaczyć z Michaelem Imperioli w drugim sezonie

Może to dlatego, że Michael Imperioli niedawno powrócił do swoich korzeni Multisanti, pracując jako lektor w poprzednim filmie Davida Chase’a „Rodzina Soprano”, „Wielu świętych z Newark”, ale teraz myślę o wszystkich całkowicie absurdalnych sytuacjach, które mogą się zdarzyć w bieli lotosu, że będzie tylko lepiej dzięki sprytnym ustom Imperoli. Nie martw się, zrobiłem listę.

  • Ktoś oskarża ich zegarek BVLGARI o podróbkę i bije go nim, aby udowodnić, że jest prawdziwy.
  • Z jakiegoś powodu jego pokój jest stale pomijany podczas sprzątania, a on ma przerażającą kłótnię z ojcem, próbując nauczyć go nosić porządne prześcieradło.
  • Jego syn ma obsesję na punkcie małej dziewczynki, którą spotyka przy basenie i tęskni za rodzinnym obiadem. Kiedy jego syn próbuje się bronić „ponieważ są na wakacjach”, odpowiada: „Tak. Jesteśmy. Rodzinne wakacje!”
  • Zasłużony idiota, który męczy kelnera, że ​​nie ma mętnej wódki, która smakuje jak zmywacz do paznokci i tylko trochę kosztuje, bo butelka jest ładna, więc gdy nikt nie patrzy, ściska drinka w głowę faceta jego miecz zdobi i odchodzi, używając go jako wykałaczki.
  • Jego ojciec umiera w pokoju hotelowym i musi użyć tego samego prześcieradła, aby zakryć ciało, dopóki nie pojawi się koroner, a przewrót toczy się dalej w bardzo smutnej komedii.
READ  Rosyjski atak niszczy warsztat metalowy z przynależnościami rasowymi

To nie jest wyczerpująca lista, ale tego właśnie chcę, do cholery.