Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

W ofercie Gold October Xbox Games oferuje tylko dwie gry

Październikowy skład ze złotem jest już dostępny – to pierwszy skład od czasu wycofania darmowej gry na konsolę Xbox 360, ale nasze opcje wydają się ograniczone do kilku gier.

Games with Gold oferowało co miesiąc około czterech tytułów, ale wygląda na to, że nie dostaniemy nic więcej zamiast gier na Xbox 360, które zostały wycofane: October Games with Gold oferuje dwa tytuły; wietrzny A Załoga bombowca Edycja Deluxe.

Gry Xbox ze złotem na październik 2022 r.

Funkcja Windbound będzie dostępna przez cały październik, od 1 do 31 października. Bomber Crew Deluxe Edition będzie dostępny od 16 października do 15 listopada. Łączna wartość październikowych gier ze złotem wynosi 44,98 USD i 2000 Gamerscore.

Windbound jest najwyżej ocenianą z tych dwóch, z oceną 3,44 / 5. Tylko 1% z ponad 900 graczy w TrueAchievements ukończyło grę, a ich czas gry waha się od 32 godzin do 131. Bomber Crew jest na podobnej pozycji z oceną 3,43/5 i 2% Od ponad 23 000 członków TrueAchievements, którzy grają po jej ukończeniu. Załoga bombowca pokazuje krótsze szacunki osiągnięć na około 15-20 godzin.

Jest jeszcze trochę czasu na Wrześniowe gry ze złotemz Gods Will Fall i Portal 2 do jutra oraz Double Kick Heroes dostępnymi do 15 października.

Co sądzisz o składzie Golden Games w październiku? Zapytany w naszą ankietę Co sądzisz o graniu w Gold, wycofując gry na konsolę Xbox 360?Większość z was pomyślała, że ​​powinni zamiast tego dodać więcej gier na Xbox One. Co sądzisz o ofertach na następny miesiąc? Daj nam znać w komentarzach!

READ  Reklama HD Remaster Soldiers dla Xbox Live Arcade Hit Toy Soldiers do zmiany