Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

W National Space Center w Leicester odbędzie się premiera filmu Gwiezdne wojny

Jeśli twoja druga połowa jest fanem Gwiezdnych Wojen, Narodowe Centrum Kosmiczne może mieć dla ciebie idealne walentynkowe przeżycie.

Atrakcja w Leicester otrzymała specjalne pozwolenie na organizację jednorazowego pokazu filmu, który zapoczątkował jedną z największych serii filmowych wszech czasów, Gwiezdne wojny: Część IV – Nowa nadzieja.

Odwiedzający mogą usiąść w największym planetarium w Wielkiej Brytanii i oglądać film na dużym ekranie kina.

Czytaj więcej Nowości tutaj

Będziesz mógł oglądać, jak Luke Skywalker łączy siły z Rycerzem Jedi, zarozumiałym pilotem, Wookie i dwoma robotami, aby ocalić galaktykę przed niszczącą świat stacją bojową imperium, jednocześnie próbując uratować księżniczkę Leię przed tajemniczym Darthem Vadera.

Program jest odpowiedni dla rodzin, przyjaciół, par i wszystkich, którzy chcą okazać walentynkową miłość do tego popularnego filmu.

W 1989 roku stał się jednym z pierwszych 25 filmów wybranych przez Bibliotekę Kongresu Stanów Zjednoczonych do zachowania w Narodowym Rejestrze Filmowym jako „znaczący kulturowo, historycznie lub estetycznie”.

Obejrzyj oryginalny film Gwiezdne wojny w National Space Center

W ciągu ostatnich 15 lat National Space Center zorganizowało kilka wydarzeń Star Wars Celebration w celu zebrania pieniędzy na cele charytatywne, w tym wizytę samego aktora Luke’a Skywalkera, Marka Hamilla, który patrzył na film nakręcony w Leicester Center, a także głos: ponad. Jeden z wielu nagradzanych pokazów planetarium wyprodukowanych na miejscu przez NSC Creative.

Malika Andres, rzeczniczka National Space Center, powiedziała: „Kochamy Gwiezdne Wojny i nie możemy wymyślić lepszego sposobu na zebranie wszystkich razem, aby cieszyć się filmem w Walentynki. Nie musisz być mężem, aby to uczcić wyjątkowy dzień, ponieważ robimy wszystko z miłości do Mocy.” .

Bilety zaczynają się od 8 funtów za osobę, z dostępnymi pakietami, w tym jedzeniem i piciem. Odwiedź stronę internetową, aby dokonać rezerwacji.

READ  Ogniste wnętrze Ziemi „połyka” więcej węgla niż wcześniej sądzono