Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

W kwalifikacjach pozostało 7 drużyn  Wiadomości, sport, praca

W kwalifikacjach pozostało 7 drużyn Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu/Jason Dukes (2) i Braylon Myers (7) Grega McAfee Struthers świętują zwycięstwo drużyny Wildcats nad Polską.

Zemsta okazała się słodką ucztą dla trzech lokalnych szkół w drugim tygodniu rozgrywek piłkarskich Ohio High School Athletic Association.

W przypadku czterech pozostałych szkół granie z nieznanymi przeciwnikami nie stanowiło problemu.

W rezultacie siedem szkół będzie reprezentować obszar Mahoning Valley w piątek w trzeciej rundzie turnieju.

Ursuline, Struthers, West Branch, South Range, Lowellville, Garfield i Mineral Ridge awansowały do ​​półfinałów w swoich okręgach. W weekend z turnieju wycofało się osiem innych szkół z okolicy.

Ursuline zemściła się za porażkę w trzeciej rundzie w zeszłym roku, pokonując Canfield 16-13. Tymczasem Struthers i Louisville zemścili się za straty poniesione na początku tego sezonu. Wildcats pokonali Polskę 14:9, a Rockets pokonali Western Reserve 32:7.

West Branch obronił się przed Streetsboro 31-28 w końcówce meczu defensywnie. South Range pokonało Ridgewood 35:0, wygrywając swój 14. mecz play-off od 2020 roku. Mineral Ridge po raz pierwszy w historii szkoły awansował do trzeciej rundy play-offów, wygrywając 17:9 z Rootstown. Garfield pokonał Harrisona Central 56-35.

Urszulanka (12-0) znajduje się teraz w centrum zemsty. Irlandczycy zagrają z Villa Angela St. Joseph w półfinale Dywizji III Regionu 9. Na początku tego roku Urszulanki pokonały u siebie VASJ 38-18. Tym razem Irlandczycy i Wikingowie zagrają w Marlington Dukes w Sojuszu. VASJ (9-3) od porażki z Ursuline wygrał cztery mecze z rzędu.

W Dywizji IV, Dystrykcie 13, nadal żyją dwie lokalne drużyny.

Grając w 13. tygodniu po raz pierwszy w historii szkoły, Struthers (9-3) zmierzy się z Mentor Lake Catholic (10-2) na stadionie Great Lakes Chase w Burton. Lake Catholic, który po zwycięstwie 35-21 nad Nilesem McKinleyem, nie jest obcy play-offom. Cougars mają bilans posezonowy 41-17, który obejmuje dziewięć mistrzostw regionalnych, jedno wicemistrzostwo stanu i trzy tytuły stanowe.

READ  Analiza | Podręcznik radykalnych (i w większości nieudanych) działań antyinflacyjnych

West Branch (11-1) będzie chciał wygrać swój 12. mecz z rzędu i po raz trzeci z rzędu awansować do meczu o tytuł Dystryktu 13. Warriors zagrają z Canton South (12:0) na stadionie Leopard w Louisville. Gra ma wszystkie cechy rzutów karnych. West Branch to trzeci zespół z największą liczbą punktów w Sekcji IV, ze średnią 43,6 punktów na mecz. Drugie miejsce zajmuje South Canton ze średnią 40,3 punktów na mecz.

South Range (11-1) kontynuuje obronę tytułu V ligi stanu, pokonując Clearview (10-2) w Dystrykcie 17. Raiders i Clippers zmierzą się na stadionie Rudy Sharkey w Barberton. Clearview objął prowadzenie po powrocie w drugiej połowie, który zszokował Norwega nr 3. Clippers prowadzili 16:0 w pierwszej połowie, a następnie zdobyli 19 punktów bez odpowiedzi i zapewnili sobie zwycięstwo 19-16.

Mineral Ridge (8-4) stanie przed trudnym zadaniem, ponieważ jego celem jest zdobycie pierwszego w historii szkoły meczu o tytuł regionalny. Rams zmierzą się z Mogadore (10-2), który był wrogiem lokalnych szkół. Zespół Wildcats ma bilans 37-8 przeciwko szkołom Mahoning Valley, w tym 20-5 w play-offach.

Mogadore ma bilans 5-0 przeciwko Mineral Ridge we wszystkich meczach w sezonie zasadniczym.

Mineral Ridge i Mogador zmierzą się na stadionie Cebu w Salem.

Lowellville (11-1) ma nadzieję, że uniemożliwi Danville’owi (12-0) zdobycie hat-tricka w meczu z Mahoning Valley Athletic Conference. Danville rozpoczął swoją podróż do play-offów zwycięstwem nad McDonaldem. W ubiegły weekend Błękitne Diabły pokonały Springfield. Teraz Lowellville i Danville spotkają się w szkole średniej Massillon Perry.

Wśród szkół lokalnych Mineral Ridge jest najniżej rozstawioną drużyną nadal biorącą udział w turnieju. Rozstawieni na 10. miejscu Rams musieli zdobyć dwa zwycięstwa na wyjeździe, aby awansować do trzeciej rundy.

W całym stanie 106 z pozostałych 112 szkół znalazło się w pierwszej ósemce w swoich okręgach. Saint-Henri (14.) to najniżej sklasyfikowana drużyna grająca w tym tygodniu. Redskins (5-7) przystąpili do turnieju z bilansem 3-7. Jest to jedna z sześciu szkół z Midwest Athletic Conference, które nadal biorą udział w turnieju. Szkoła nr 7 – New Bremen – została wyeliminowana w ubiegły piątek przez innego ministra szkoły MAC.

READ  WFI planuje miesięczny obóz zagraniczny dla zapaśników zmierzających do Tokio

Piątek dla wszystkich meczów z udziałem szkół rejonowych rozpoczyna się o godzinie 7:00.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej