Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

W Inverness otwiera się nowa knajpka serwująca tradycyjne dania kuchni polskiej na wynos

W Inverness otwiera się nowa knajpka serwująca tradycyjne dania kuchni polskiej na wynos

Kliknij tutaj, aby zapisać się na nasze bezpłatne biuletyny!

Otwarcie Baguette Pizza w Inverness

Właściciele pierwszego sushi baru w Inverness, Sushi Inverness, otworzyli nową polską restaurację na wynos o nazwie Pizza Baguette na Grant Street.

Ta nowa restauracja serwuje tradycyjne polskie jedzenie uliczne, w tym charakterystyczne domowe kebaby w autentycznym chlebie pide, i z pewnością będzie hitem wśród mieszkańców.

Aldonna, właścicielka Pizza Baguette, jest mocno zaangażowana we wspieranie społeczności Inverness i prowadzi nową inicjatywę o nazwie „Zawieszony posiłek”.

Powiedzieli: „Idea zawieszenia posiłku jest zwodniczo prosta: zapłać z góry za posiłek, aby ktoś inny mógł go zjeść za darmo.

„Ludzie mogą płacić za swój własny posiłek wraz z „posiłkiem oczekującym”. Ludzie biedni lub głodni mogą przyjść później i zapytać, czy mogą zjeść posiłek oczekujący.

„Jesteśmy bardzo zaangażowani we wspieranie lokalnej społeczności! Znamy wszystkie lokalne lodówki w mieście, dlatego mamy nadzieję, że nasz system wiszących posiłków przyniesie okolicy wiele dobrego!”

Opowiadając o otwarciu swojej nowej restauracji, Aldona powiedziała: „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że w końcu została otwarta.

„W Inverness są dwa polskie sklepy, ale nie ma fast foodów. Otwieramy się jako pierwsi. Nie możemy się doczekać otwarcia kolejnego sklepu, co będzie wymagało umiejętności organizacyjnych.”

Początkujący przedsiębiorcy mają także otworzyć w tym tygodniu kolejny biznes na Grant Street.

Diet Box będzie pierwszą placówką cateringu dietetycznego w regionie Highlands i ma na celu zapewnienie dostępu osobom poszukującym czegoś zdrowszego.

Ci, którzy nie są fanami kebabu, nie powinni się martwić, ponieważ w menu dostępnych jest wiele alternatyw, takich jak chleb na pizzę, hot dogi, hamburgery, ryba z frytkami i nie tylko.

Restauracja jest już oficjalnie otwarta i zaprasza mieszkańców Inverness i nie tylko do spróbowania nowej kuchni.

READ  Lidl zainwestuje 4 miliardy funtów w brytyjskie firmy spożywcze w 2023 roku

Czy chcesz odpowiedzieć na ten artykuł? Jeśli tak, kliknij Tutaj Aby zgłosić swoje pomysły, można je opublikować drukiem.